פורום חדש+אנשים חדשים=
שרשור היכרות!

wwwSapir

New member
מגניב לגמרי

גם הלביאה וגם החיבור למוזיקה, והשם שלך בהקשר.

בתי24

New member
היי :)

זה קצת מביך ומוזר,אבל הנה אזרתי אומץ ואני עושה את זה! :)
שם:בתי או בותי
אזור בארץ\עיר מגורים: קיבוץ הרדוף בצפון,הוד השרון ותל אביב לסירוגין
אני רוצה שייפנו אלי בעברית בלשון: האמת שבזמן האחרון לא בא לי שייפנו אלי בכלל.אבל לא אכפת לי שהרוב ברחובות פונה אלי בזכר,לפעמים זה קצת מעצבן,תלוי איך קמתי באותו בוקר.
אני רוצה שייפנו אלי בנקבה. אנשים זרים ברחוב לא משנה לי.
מגדירה את עצמי כ: סוריקטה... וברצינות,אין לי מושג. כששואלים ונראה שהבן אדם נחמד ובא לי להסביר לו מה זה ג'נדרקוויר אז זה עובר.
הייתי רוצה להראות כמו בן לפעמים,להיות בלי סממנים נשיים בכלל ובמקום חזה של גבר כזה שטוח,לא שרירי או משהו מיוחד,אבל עדיף בלי שיער.והייתי רוצה לפעמים שיהיה לי זין אמיתי. לפעמים אני רוצה להראות כמו אישה וגם מקנא באלו שמסוגלות ללבוש שמלות וחצאיות ולנעול עקבים. אל גם בתור אישה נשית לא הייתי רוצה חזה גדול.
אני מצליחה ממש טוב לדלג בין מראה נשי מאד אפילו למראה גברי וזה נחמד,לפעמים זה מבלבל מדי וקשה.
העיסוק העיקרי שלי: אני טבחית כבר 5 שנים,אבל לאחרונה עובדת יותר באומנות ובין לבין נחה או משתוללת
תחביבים: מנגנת,שרה,מצלמת,מעצבת תכשיטים,בגדים...
דבר אחד שאני אוהבת בי: תמיד השאלה הזאת מעצבנת אותי כי היא הכי קשה....אני חושבת שאת ההומור שלי (שכרגע קצת ישנוני)
דבר אחד שהייתי רוצה להגיע אליו עד 2012: שאצליח לנשום בקלות
הייתי רוצה לראות כאן בפורום: הייתי רוצה אולי להכיר חברים חדשים,לשתף,להקשיב,ללמוד ולכייף
חברים להצטרפות: אמממ...אין לי מושג,סורי,אבל כמעט ואין לי חברים ג'נדרקווירים ואני מקווה שאכיר כאן
תמונה:

wwwSapir

New member
שלום בתי :)

אני שמחה שהגעת לפורום, קראתי ממש בעיון את מה שכתבת כאן ואני רואה שהשקעת המון מחשבה בלכתוב את זה.
בהקשר לטבחות, אני מסיימת עוד חודשיים וחצי קורס טבחות ב"תדמור", הרצליה פיתוח :) מכירה?
אגב, סוריקטה זה סוג של חיה?

בתי24

New member

כן,נכון,השקעתי מחשבה,שמחה ששמת לב לזה :)
ברור שאני מכירה את תדמור בכלל ואת הקורס הזה ספציפית בהרצליה פיתוח. מה התכנון לעשות אחרי הקורס?
סוריקטה זו חיה,אחת החיות האהובות עלי,היא קטנה ממש ומתוקה,הנה קבלי תמונה :

wwwSapir

New member
מגניב

אני אמורה לקבל תעודת טבח סוג 1 של משרד התמ"ת. אחרי זה... האמת שאני לא בטוחה עדיין. אני חושבת על זה

ואני עדיין מחכה לתמונת הסוריקטה

בתי24

New member
אם את צריכה עזרה בלמצוא מטבח...

טוב ואיכותי לעבוד בו,יש מצב שאוכל לעזור :)

wwwSapir

New member
תודה רבה!!

אפנה אלייך אם אצטרך :) עוד חודשיים וחצי מסיימת ואז נראה.

lily kane

New member
שכחת את התמונה

אבל אבל את מגניבה
ורק רציתי להגיד שאני מזדהה עם הנסיעות ברחבי הארץ

ליזי133

New member

מתחברת לרוב מה שכתבת בהגדרה של עצמך... אפילו שאני לא ממש יכולה לכתוב על להגדיר....
נעים להכיר, אני בכלל לא בטוחה לאיפה אני קשורה, אבל כולם/ן פה נראים נחמדים, אז אני כאן

בתי24

New member
אופסי לא שמתי לב...

שהתמונה לא נשלחה.
וואי זה נעים שיש אנשים שמזדהים,
אז נעים מאד לכולן\ם

ו...לגבי התמונה,אני לא יודעת מה הבעיה אבל ניסיתי שוב ושוב לצרף קובץ וזה פשוט לא עובד!
וניסיתי כמה סוגים של תמונות... :(

wwwSapir

New member
צריך לבחור את התמונה, ואז ללחוץ "הוסף קובץ".

באדום כזה..

בתי24

New member
אני לא מצליחה,ניסיתי שוב ושוב

בינתיים לא תהיה לכן\ם ברירה אלא לעשות גוגל תמונות "סוריקטה" :)

ספר יקר

New member
ברכות, מזל טוב, שיהיה בהצלחה!

אומנם הפורום לא מדבר אלי אישית, אבל אני שמח שנותנים במה לכל אדם באשר הוא.

למעלה