פג ישראל - מכירה קבוצתית...

אימאית

New member
הכסא עומד בתקנים האמריקאיים...

שככל הידוע לי, מחמירים מאוד. לא יודעת לגבי מבחני ריסוק, ניסיתי לחפש בסבך הרשת, אולם לא מצאתי אתר שממש מעניק נקודות למבחני ריסוק. צרפתי אותך לרשימת המתעניינים

אימאית

New member
תודה ../images/Emo70.gif

אני מצרפת פה מאמר...נדמה לי שהכותב נציג של אתר "בטרם"... לא בטוחה... לפי הכתוב (השאלה ה-2), הכסא הבטוח והטוב ביותר הוא דווקא איוונפלו של טריומף
ואכן, עפ"י מבחני הריסוק שהוספת, הוא קיבל את הציון הגבוה ביותר בבטיחות. אם כי הוא גם בדעה שהאלפא מצויין. שימו לב שהוא מציין שהאלפא מומלץ לשימוש ל-5 שנים, ובשום פנים ואופן לא יותר מ-7 שנים

HoGod

New member
Count me in../images/Emo70.gif

אבל אני ממש (ממש ממש) רוצה שזה יהיה עם הריפוד מבד (אני חושבת שזה אפור משובץ) לא בגלל הצבע, אלא אני פשוט לא רוצה ריפוד קטיפה\בד עבה אחר

אימאית

New member
לקחתי אותך בחשבון...

ואני בהחלט אבדוק את נושא הריפודים/צבעים וכו'... בארץ חמה כמו שלנו, את צודקת - קטיפה לא מתאימה

אימאית

New member
ואם 20 איש זה לא כח קנייה...

אז אני לא יודעת מה עוד יכול להרשים אותם
צורפת

dudil

New member
גם אנחנו מעוניינים באלפא אומגה עלית

ובאמת אם אפשר ריפוד אחר שהוא לא קטיפה. ומה עם כסא אוכל, הסומסום שלהם, לא? אולי נקנה גם אותו בקניה קבוצתית?

Sashuka

New member
גם אני מעוניינת, אבל לא בטוחה באיזה

מהם... השאלה עם האומגה עלית יכול להיות יחד עם הטריומף בכיסא האחורי, כשהטריומף באמצע נגד כיוון הנסיעה והעלית עם כיוון הנסיעה...

אימאית

New member
מצרפת אותך ../images/Emo45.gif

ואת השאלה הזאת תוכלי לפתור לדעתי רק ע"י בדיקה בחנות. אל תתביישי לבקש לבדוק באוטו אם זה מתאים.

TAPOZA

New member
אני גם מצטרפת לקנית כיסא שני ../images/Emo73.gif

בגלל שיש 2 רכבים בבית. שוב תלוי במחיר שנקבל. יש פה כוח קניה שחבל על הזמן. רק צריך להתארגן מסודר מול החברה ולא להבהיל אותם בחוסר סדר.... בהצלחה

אימאית

New member
אני בודקת לגבי הריפודים.

כסא אוכל ? אפשר על הדרך, אם יהיו מספיק קונים

sugerbabe1

New member
גם רוצה את האלפא אומגה לא משנה

לי עם זה הרגיל או עלית...איזה עוד מוצרים מתארגנים לקנייה????

אימאית

New member
כן, צורפת ../images/Emo45.gif

לא מפספסת עוד אופציה לצירוף והורדה במחיר

למעלה