עשרת הגדולים!

אייל_18

New member
אני אנסה לדחוס את זה לעשרה בלבד...

1. הונגריה 1994 - Kinek Mandjam El Vetkeimet 2. צרפת 2001 - All I have Is My Soul/Je N´ai Qu´une âme 3. בלגיה 1968 - Quand tu reviendras 4. פולין 1994 - !To Nie Ja 5. איטליה 1992 - Rapsodia 6. גרמניה 1982 - Ein bißchen Frieden 7. בלגיה 1989 - Door de wind 8. נורווגיה 1993 - Alle Mine Tankar 9. צרפת 1967 - Il doit faire beau là-bas 10. בריטניה 1997 - Love Shine A Light

דדיק

New member
../images/Emo45.gif קבל ח"ח עצבני על

DIAMOND OF THE NIGHT של אסטוניה מהאירוויזיון בארץ. זה שיר מדהים לדעתי והייתי בטוח עד עכשיו שאני היחיד שזוכר אותו. אבל מה עם "נוקטורנו"? אגב הזכרת אירוויזיון מקולל, והרי ידוע לכל שהאירוויזיון המקולל באמת היה ב-1981 עם כל האירועים הטראומטיים שפקדו חלק לא קטן מהמשתתפים בו...

דדיק

New member
התגובה היתה לתא"י + יש לי שאלה

מישהו זוכר מה השם והמבצע של השיר הנורבגי מ1996 (זכה אז במקום השני) ואיפה אפשר להשיג אותו?

שם השיר הוא

Eternity וביצעה אותו Elisabeth Andreassen. השיר הגיע למקום השני עם סך של כ-114 נקודות. בשנת 85 היתה אליזבת חלק מהצמד ´בוביסוקס´ שזכה באותה שנה (שהוא אחד השירים הזוכים המוצלחים ביותר לטעמי). כמו כן, הופיעה גם ב1994 יחד עם Jan Werner Danielson בשיר דואט (הגיעו למקום השישי). תא"י.

איליה.

New member
את השיר הזה, כמו גם כל שיר אחר,

אפשר למצוא ב-audiogalaxy.com . שווה ביותר, יש שם הכל! והשם של השיר בנורווגית הוא I Evighet אם תחפש לפי Andreasson Evighet, בטוח תמצא. רק תשים לב לאיות.

איליה.

New member
אני הצבעתי ל-Diamond of night ../images/Emo13.gif

וגם ל-Take me to your heaven. אבל במבט לאחור, אני חושב שהייתי בוחר ב-All out of luck. למה 1981 מקולל? מה קרה למשתתפים שלו?

"האירוויזיון המקולל"

של 1981 נקרא כך בשל שרשרת אירועים מצערים שקרו לחלק מן המשתתפים. להקת באקס פיז שיצגה את בריטניה (מקום ראשון) נקלעה לתאונת דרכים קשה, שבדרך נס ניצלו ממנה. לנה ולאטיס שיצגה את גרמניה (מקום שני)נעצרה במולדתה- רומניה ע"י הסיקורטטה באשמת עריקות. וזאן קלוד פסקל שייצג את לוכסמבורג (אגב, הוא זכה בתחרות ב 1961) נפטר לאחר התחרות (יש הטוענים עקב שיברון לב מהתוצאה בתחרות - מקום 11) תא"י.

למעלה