ערב של הומור בחסות אנדי

jozefin3

New member
../images/Emo67.gif../images/Emo3.gifעלק.....הם שונאים בכל

מקרה ,גם אם זה שחור ,ורוד, אדום ........חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אנדי 43

New member
בן 70 חחחחחחחחחח

איש זקן בן 70 עושה מתיחת פנים הולך ברחוב ושואל כל איש בן כמה הוא במקדונלס כנראה כולם ענו 20 - 19 משהו כזה והוא היה מאושר ושמח להגיד לכולם שהוא בן 70 מתי שהוא שאל אישה זקנה בן כמה הוא אמרה תוריד את המכנס ואני אגיד לך אוריד בשמחה והיא ענתה: 70 יפה נכון! איך ידעת? הייתי מאחוריך במקדונלס.

dardara

New member
חחחחח אחלה של בדיחות ../images/Emo151.gif הי אנדי

חכה חכה שתיפול עליך איזו מרוקאית ואז ניראה אם תמשיך לספר בדיחות על המרוקאים חחחחחחחחחחחחחחחח המשך ערב מהנה ומלא דחקות ובידור חחח

אנדי 43

New member
רק סרט

זין אחד אומר לזין השני בוא נלך לסרט כחול השני אומר לו עזוב אין לי כוח לעמוד כל הסרט

אנדי 43

New member
יום האהבה חחחחחחחחחח

היה שני חברים ובאותו הזמן היה יום אהבה החבר הראשון אומר לשני:מה אתה קונה לאשתך ליום אהבה? החבר השני אומר אני קונה לה שרשרת וצמיד זהו..... החבר השני שואל את ראשון:ומה אתה קונה לאשתך ליום אהבה החבר השני אומר אני קונה לה שרשרת וקונדום.. החבר הראשון שואל למה קונדום? אז החבר השני אומר אם היא לא רוצה את השרשרת אז שתלך להזדיין

jozefin3

New member
../images/Emo66.gif../images/Emo6.gifחחחחחחחחחחחחחחח

היום אתה פורה.......בבדיחות אנדי
חחחחחחחחחח

אנדי 43

New member
בדיחות על פולניות ותימנים

פולניה וחברה שלה יושבות בבית של החברה שלה. לפתע האישה רואה את בעלה חוזר הביתה עם זר פרחים. האישה אומרת לפולניה:" בטח הלילה אני אצטרך לשכב עם הרגליים פתוחות.." אז הפולנייה אמרה" מה, אין לכם אגרטל?!" פעם היה פולני גוסס שעמד למות שהיה במיטתו ובוקר אחד הוא קם לריח עוגה טריה אז הוא רץ אל אישתו הפולניה ואמר לה:"תני לי חתכת עוגה אני רעב".. אז הפולניה אמרה לו:" לא! זה להלוויה שלך!" אלוהים יורד מהשמיים, הוא רואה פיל בוכה. אלוהים שואל אותו: למה אתה בוכה? הפיל אומר לו: כי אני לא יודע מי אני. יש לך אוזניים גדולות? כן. אתה אפור? כן.אז אתה פיל. אלוהים מתחיל ללכת, הוא ראה כלב בוכה. אלוהים שואל אותו: למה אתה בוכה? הכלב אומר לו: כי אני לא יודע מי אני. פולניה אחת טסה במטוס. באמצע הטיסה היא צועקת: "רופא רופא רופא!!!!" פתאום ניגש אליה בחור ואומר לה שהוא רופא, הוא שואל אותה: "גברת אני רופא, במה אפשר לעזור לך?" אז היא עונה לו: "רוצה להכיר את הבת שלי?" אתה נובח? כן. יש לך 4 רגליים? כן. אז אתה כלב. אלוהים המשיך ללכת,הוא ראה בת יענה בוכה. אלוהים שואל אותה: למה את בוכה? הבת יענה אומרת לו: כי אני לא יודעת מי אני. יש לך תחת גדול? כן. יש לך ראש קטן? כן. אז את תימניה. למה פולניה עוצמת עניים בזמן הסקס? תשובה: כי היא לא יכולה לראות מישהו אחר נהנה

בעל פולני נשארו לו 8 שעות לחיות....

נכנסים הוא ואשתו למיטה ונרדמים...אחרי שעתיים מעיר אותה ואומר לה..אשתי אשתי..נשארו לי עוד 6 שעות לחיות מה דעתך ככה לזכר ימים עברו נתייחד לנו..והיא כך בפה מלא..בטח בעלי..כך עושים הם מה שעושים והולכים לישון...אחרי עוד שעתיים מעיר שוב הבעל את האישה ואמור לה..אשתי אשתי נשאו לי עוד 4 שעות..נורא בא לי להישאר עם טעם אהבתך בפי....והיא כך מלאה אהבה עונה לו בבטח בעלי...עושים מה שעושים וחוזרים לישון..אחרי עוד שעתיים מעיר הבעל את האשיה ואומר לה אשתי אשתי עוד שעתיים וזהו..שנעשה זאת בפעם האחרונה..והיא עונה לו..אני צריכה לקום בבוקר לעבודה אתה לא....

אנדי 43

New member
חחחחחחחחחח יפה ..אבל אחרי

שהוא נפטר בא רופא לנחם איזה משפחה אז הפולני יוצא מהקבר ואומר לרופא דוקטור יש לך משהו נגד תולעים??חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אנדי 43

New member
בא לי לעלות לשידור של יוסי סיאס

ולספר לו על הדרמות שרצות כאן חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אנדי 43

New member
שהייתי תינוק תמיד הרופא חשב

שאני זה שגילם את הילד שמשון בסרט משפחת צנעני בסצינה שכל המשפחה מתגודדת סביבו ומחכה שהוא יחרבן את הטבעת חחחחחחחחחחחחחחחחחח

or1

New member
בחור נכנס למסעדה היוקרתית

החביבה עליו, מתיישב בשולחן הרגיל שלו, מסתכל סביב וקולט בשולחן ליד בחורה מהממת !!! הוא קורא למלצר ומבקש ממנו לשלוח לשולחנה של הבחורה את היין היקר ביותר במסעדה. הוא יודע שאם היא תסכים לקבל את היין היא שלו... המלצר מביא את הבקבוק היקר ביותר לשולחנה של הבחורה ואומר שהבקבוק נשלח אליה ע"י הג'נטלמן. הבחורה חושבת לרגע ומחליטה להחזיר פתק, ובו כתוב: בכדי שאני אקבל א הבקבוק הזה צריך שיהיו לך מרצדס בחנייה שלך, מליון דולר בחשבון הבנק שלך ו-22 ס"מ במכנסיים שלך . הבחור קורא את הפתק ומחליט להשיב לה: רק בשביל שתדעי: יש לי בחנייה פרארי, ב.מ.ו. ומרצדס. בחשבון הבנק יש לי 20 מליון דולר, אבל אפילו בשביל בחורה יפה כמוך אני לא מוכן לחתוך 5 ס"מ. נא להחזיר את בקבוק היין מיד !!!"

חחחחחחחח....בחור ריאלי....

עד ששילם מיליון להאריך אותו ...אור..שתלים יקרים בזמננו....

or1

New member
דרדרה ../images/Emo24.gif ערב טוב גם לך ../images/Emo24.gif

למעלה