ערב טוב

bimbo.

New member
ערב טוב../images/Emo141.gif

אני שמחה מאוד לגלות שהפורום מאכלס בעלי כשרונות. דרדרית שלנו כותבת לא רק שירים, אלא גם סיפורים, וכולם מענגים ומשאירים טעם של עוד.... התלוננתי בפניה שהיא כישרון מבוזבז אם אינה מעלה לאוויר העולם את יצירותיה. טוב, אז כנראה שקשה לאדם להרגיש "מבוזבז", והסכימה לפרסם. ויש עוד...
והתבליט של שרה16 ממש יפהפה. אני יודעת שהיא כשרונית בגינון. כעת מתברר שהיא גם מפסלת.

לילה/בוקר טוב ממש על קצה המזלג

בימבו את מה זה צודקת לגבי כתיבתה של דרדרית. את הכתיבה היפה של דרדרית הספקתי להכיר החל מהסיפור לחג ראש השנה וכעת בשיר הסליחות. וטוב דרדרית שקיבלת אומץ והשתכנעת להוציא מהמגירה את השירים והסיפורים שלך. (למה שרק המגרה תהנה מהם? גם אנחנו רוצים להנות) ואני מה זה יש לי קשרים עם העולם החיצון אני ממש ממש במאפיה (קומונה) איתם נדאג שהסיפורים והשירים שלך יגיעו לכמה שיותר אוזניים קשובות ועיניים קוראות. ושרה? מפסלת? אולי כדאי שגם את שרה תשימי כאן כמה פסלים שלך דברים שאת יוצרת ואדאג להעביר גם אותם אל המאפיה שלי?

דרדרית

New member
בוקר טוב לכולנו../images/Emo42.gif

לא, לא זרקו אותי מהמיטה, וגם לא התלבלבתי בשעה פשוט קמתי .."כרגיל"... השעון הביולוגי שלי החליט להעירני ואולי טוב שכך? זו ההזדמנות להודות לכל המפרגנים לי על כתיבתי.
אינני רואה את עצמי כישרון מבוזבז כי קשה לי לעיתים להבין מאין מגיעים אלי השירים, הסיפורים... כילדה- מעולם לא כתבתי כלום. זה משהו שהתפתח עם השנים. שמחה לשמוע שאהבתם. ויודעים מה? אעז לפרסם עד.... עד ש.. (יווו זה נשמע כמו אִיוּם, אבל זו הבטחה
) ושרה- עבודתך ממש מקסימה. המשיכי להעלות לנו מיצירותייך שיהיה לכולנו יום נפלא
חגית

bimbo.

New member
בוקר טוב חוטאים חביבים../images/Emo141.gif

כנראה שאצל חלק מכם יש שביתה, או ששכחתם להזיז את השעון אחורה, קמתם מוקדם וחזרתם לישון
אז כדי שתהיו מעודכנים, אני מביאה לכם שעון....

איזה מזל בימבו שהבאת את השעון

זה מזכיר לי שאת השעון שלי האישי טרם הזזתי לו את המחוגים אז זאת הזדמנות פז להגיד סליחה מכל אלה שיקבלו את פני באיחור של שעה וזאת באמת ההזדמנות לשאול היכן כל החוטאים, החוטאות, הגולשים, הגולשות הצפים והצפות ולאן נעלם לנו הדייג? כעת אני מבינה הדייג הלך להרגיע את הרוחות במקום שמיועד ממש ממש לקללות ולכל מי שירצה לרטון ולקטר אז לאל מי שרוטן ומקטר אני מאחלת לו שבשנה הבאה יאסוף כל כך הרבה חטאים טובים שהקומונה שם תלך ותגדל אבל לא על חשבון החוטאים שלנו כאן ולמרות שאנחנו כאן רק על קצה המזלג מקווה שנוכל לחטוא כאן בהמונים ואולי נצליח לשנות את עורנו מקצה המזלג ויתנו לנו הכרה של ארץ או עולם החטאים אתמול בשיר שלך דרדרית סיימת עם החתימה כן, גם ממני חגית אז אני אתפוס טרמפ על הסליחה שלך ובמיוחד על החתימה שלך ומעט אשנה אותה ואגיד כן, גם ממני החוטאת במילים

למעלה