ערב טוב מאשקלון הרחוקה יורד מבול

liri לירי

New member
ואני הכי הכי אוהבת את רותי נבון

ששרה את : גשם בעיתו, כמה עצב בא איתו הכל עצר, הכל עמד, רק הגשם בא לו בזמן. לו לא אכפת שבלילות שם קר מאוד שבחולות קשה לבכות שאין על מי להתרפק כשבחוץ הגשם דופק. תן מחומך ותן מאורך תן לשדות רק גשם ברכה תן מפיתך ביד רחבה ותן לנו זמן לאהבה גשם בעיתו, ואומרים שככה טוב על בגד קיץ, סוודר ישן ובכיס מכתב מאי שם. גשם מתוק גשם נשק אותו בשמי גשם לטף את הפנים הבאת גשם בעיתו אז הבא, הבא לי אותו תן מחומך ותן מאורך... גשם בעיתו, כמה עצב בא איתו הבא, הבא לי אותו גשם בעיתו.

ליריקההההההההההההההההההההההה

געגעתי אליך המוניםםםםםםםםםםםםםםםםם

ayeletba

New member
אני תכננתי להכין כדורי בשר רק ש..

אני מרקישה די דרעק (נראה לי איזה וירוס מעניין של חיולפי עונות..) - אז הבשר חזר למקרר (חצי קפוא). ומחר אני עובדת..

liri לירי

New member
וואיי בתיה איזו טלפתיה

א. גם אני עובדת מחר ב. הכנתי בשר טחון עם תחתיות ארטישוק במטרה להכין קציצות אך אני כ"כ עייפה שמשאירה זאת למחר...
תכננתי גם קניות הערב, אך, ברגע שהתיישבתי.......זהו.... לא יכולה לקום.

ayeletba

New member
נו.. התנחמתי..../images/Emo8.gif

לפחות אני עובדת חצי יום - למרות שממש לא בא לי לעבוד מחר.. בדיעבד אולי הייתי צריכה לקחת יום חופש.

ayeletba

New member
חוטים של גשם

חוטים של גשם מילים: אהוד מנור לחן: נורית הירש עוד מעט ירד פה גשם, בוא ונישאר בחוץ. נתחדש כמו הדשא בעולם יפה, רחוץ. הסתכל, הנה חוטים של גשם; מישהו רוצה לתפור, בגד חג לכל העמק, לגבעות, להרים ולמישור. בוא ונחכה לגשם נצפה עד שישוב. נחכה לו עד הערב, שידע שהוא חשוב. איך תפרו להם חוטים של גשם כובע טמבל לחצב, ועכשיו תצא השמש ותוסיף לקישוט ריקמת זהב. הנה כבר יורד הגשם, משמחה רוקד הברוש. הטיפות יורדות בקצב, מרטיבות לי את הראש!

למעלה