עמוד ביית חדש

@poet admin

New member
עמוד ביית חדש

תפוז החליפה את עמוד הבית שלה ומעוניינת לשמוע את תגובתיכם מחכים לכם שנה טובה

flower

New member
טוב...

אני אישית העדפתי את העמוד הקודם.. אבל מי יודע, אולי זה כי קשה לי להתרגל לעמוד החדש.

קרני

New member
התחלות...

הפונטים נחמדים וגם הצבעים... צריך להתרגל, אבל זה בטח יהיה מהר... בנוגע לתוכן, זה הרבה יותר זמין ומזמין. הרבה יותר ידידותי לקריאה והחלוקה לסקטורים השונים ברורה ופשוטה. מזל טוב ובהצלחה שנה טובה @ @ J U

golan_c

New member
ללי האסיסטנטית מב``ש

שוב, מצטער על מפח הנפש. חבל שנעלמת סתם כך פתאום. אם בכל זאת תרצי לדבר (אפשר גם על דברים אחרים...) שלחי email ל [email protected] . או חפשי אותי בצט (מוניק דווקא מצא חן בעיני , מצטער...) וגם אם לא , שיהיה לך המשך חיים נפלאים והגשמת חלומות כמוסים. גולן.

eyal@

New member
עמוד בית גדוווווול!

אבל לא מצאתי שם לדוגמא את מגזין המחשבים ואינטרנט. המקום לפורומים גדל (-: עכשיו הגיע הזמן לשפר את הפורומים (-: (רשימת הצעות בדרך) ולשנות את העיצוב של כל הדפים (כבר שנה אותו עיצוב) כמו העמוד הראשי.... בהצלחה

alexsam

New member
עמוד בית חדש!!!!!!!!

אחלה!!!!!!!! טוב שמישהו מחליט להחליף משהו מדיי פעם. זה מבעס לראות כל הזמן אותו דבר. זה נראה טוב מן העבר אבל חסר תמונות (לפחות תמונה כמו בMSN ). ביי

heaven1

New member
תתחדשו על העמוד החדש

זה נראה מאוד קליל העיצוב אבל משום מה מבלבל מאוד כוחו של הרגל הרשימה של הורוסקופ קלמנטיקה וכו נבלעת בשטח לקח לי זמן למצוא את זה מחדש משהו בגלל הצבעים.. קשה למצוא :) לתשומת לבכם

למעלה