עם פנים לעתיד

SUE ME

New member
עם פנים לעתיד

ולקראת יציאת העונה השניה כפי שקראנו באדיבותו של ברקA, מעניין לדעת- איזו מהדמויות לא הייתם רוצים לראות בעונה הבאה? ומצד שני- איזו מן הדמויות הייתם רוצים לראות יותר? אני אישית, הייתי מסתדרת לא רע בלי שניאור. והייתי רוצה לראות יותר את רז החוקר הפרטי (שאוכל כל הזמן
), את שניר, ואת נילי.

Chandler Rulz

New member
אני לא הייתי רוצה לראות את ג'ול..

והייתי רוצה לראות יותר את נילי, שניר ודימול.. (וגם את עודד מנשה בתור עידו הפתולוג יהיה נחמד לראות יותר..) אה, וגם אני הייתי מסתדר בלי שניאור (וגם בלי מנש, אבל הוא במילא לא דמות ראשית ממש..)..

עונה שניה [תראו איזה כפל משמעות..]

לא רוצה לראות: את ג'ול קרן, שאולי ושניאור רוצה לראות: נילי, שניר, גלגלים, דימול ואולי את עודד קצת יותר (בתור הפתולוג כמובן... והלוואי שיהיה הומו

לטעמי עודד תאומי מעולה

לדעתי עודד תאומי הוא מעמודי התווך של הסדרה - כולם שחקנים מעולים, אבל הדמות של שניאור כפי שעושה אותה תאומי מחזיקה במידה רבה את כולם. אני לא מצליח לדמיין מישהו עושה את שניאור יותר טוב מתאומי.

גם אני חושב שעודד תאומי הוא..

שחקן יוצא מן הכלל ובלעדיו הכל היה נראה פשוט אחרת ולמען האמת לא הייתי רוצה לראות עונה שניה בלעדיו.. אחרי כל העונה הזאת פשוט התרגלתי לבנאדם והוא אכן קשור לאודי בצורה הדדית כמו אב לבן.. כל הדאגה והדחיפה קדימה, מילות העידוד אהבתי את הציטוטים ש'סתם אף אחת'(קודש) הזכירה "לא יסולא בפז" מה שאמר שניאור על אודי.. ו- "היית האמת הצרופה בשבילי" מה שאודי אמר על שניאור בכלל כל הרעיון של ההקלטות כל הזמן שהופך את שניאור לפארנויד לא קטן עם זאת זוכה להכרה כשיש צורך להשתמש בהן כראיות לפירסום בעיתון או בכלל להעביר מסרים.. כמו שהוא הקליט בתחילת העונה את אורית והשמיע את זה לאודי

למעלה