עם כל הכבוד להתחלות..

magenta73

New member
להתוודות?

מה את על כיסא הנאשמים בבית משפט? ואחר כך מקריאים את הפסק דין?... אל תפחדי להגיד, אל תפחדי להראות את הרגשות שלך, אחרי הכל, למה את בכלל בקשר?

Taz39

New member
פיצושקה...

את מחכה שהוא יגיד קודם...למה המשחקים... אם את רוצה לדעת תשאלי... עוד דבר...רגשות לא תמיד צריכות להאמר..רגשות מרגישים...בחיבוק..בעיניים...במבט...בנשיקה... אלו הרגשות האמיתיים...ולא רק מילים...מילים הן סתם מילים... אומנם מוסיפות אבל זה לא העיקר...נכון שכל אחד אוהב שאומרים לו...( זה חשוב להגיד)...אבל אחרי חודשיים את לחוצה כמו... תרגישי תחושי אותו... טאז - מתעסק בעיקר...

gilad269

New member
אולי

הבחור מתבייש וחושש להביע רגשות,למרות שזה נשמע מוזר,אתם כבר חודשיים ביחד,נשמע כאילו הוא יושן.אני מזדהה איתך,ואת מרגישה כמו בשעשועון או בחידון-אם אני יעשה ככה מה הוא יגיד ואם אעשה תדבר הזה,הוא יתלונן... תעשי מה שהלב אומר,ומה שיגיד-יגיד.מספיק כבר שברת תראש עד עכשיו

קל להיות חכמים מהצד

רוב התגובות כאן יעצו לך לשאול אותו הרי זה כל כל פשוט.... אני באותו מצב כמו שלך ואני לא חושבת שזה כל כך פשוט... מה אם הוא לא יודע בדיוק מה הוא מרגיש ולא מרגיש עדיין בטוח לבטא את זה במילים? ככה גם אני מרגישה.. אני לא בטוחה שאני מאוהבת. טוב לי כרגע, אני רוצה להמשיך אז אני נשארת. אבל אני מסכימה עם חלק מהתגובות שכתבו לך שרגשות לא מרגישים רק ע"י מילים, את יכולה להרגיש מה הוא משדר לך, מההתנהגות שלו כלפייך וגם ממילים פחות מחייבות, כמו למשל התגעגעתי אלייך וכו'..

למעלה