עלות הסנדלים

yaacobi

New member
עלות הסנדלים

כמה עולות הסנדלים שכולם מדברים עליהם כאן? (מיטשל)

סנדלי מיטשל

אתה יכול לברר ב - http://www.mdorthopaedics.com/ אם אני זוכרת טוב הבר עולה כ-80 דולר והסנדלים עצמם 260 או קצת יותר. יש להם עכשיו גם דגם יותר חדש של הסנדלים (במידות היותר קטנות) ואולי הוא עולה יותר. צריך להוסיף גם דמי משלוח. אם יש לכם מישהו שיכול להביא מכתובת בארה"ב, המשלוח יוצא יותר זול. לנו יש את הסנדלים ואנחנו מרוצים מאד. לי נראה שהם הרבה יותר נוחות ונעימות לרגל. הילד שלי (בן שנה וקצת) לא מתנגד ולא בוכה כשמנעילים לו אותם. הוא מצליח לזחול איתם, לשבת ,לעמוד ואפילו עושה איתם איזה חצי צעד. בצד של החסרונות אני יכולהה לספר שכשהוא היה יותר שעות ערות עם הסנדלים ויותר שעות פעילות, אחד הסנדלים נקרע. בגלל שצריך להזמין מארה"ב ולחכות עד שיגיע סנדל חדש, יש בעיה. למזלנו סנדלר אחד מאד מוכשר הצליח להדביק את הנעל. אני חושבת שהדגם החדש אמור להיות יותר חזק ולא להיקרע. מצד שני לא חויבנו במחיר על הסנדל כי הוא היה בשימוש של פחות מחצי שנה והם מתחייבים שאם הסנדל נקרע בשימוש של פחות מ-6 חודשים הם מפצים בסנדל חדש. יצא קצת ארוך. מקווה שהמידע יעזור לכם.

עוד דבר לשים לב במיטשל

הוא המכס. היו כאן זוג ששילמו הרבה מכס על הההזמנה הזו לכאן. אם אין בעיה ספיציפית היתי מנסה להתחיל עם הנעליים שמוכרים בארץ ורק אם יש בעיה להזמין את מיטשל. בכל זאת יש גם כאלה שמיטשל לא מתאים להם והזמנה מהארץ היא השקעה גדולה. אין שום דבר פחות טוב מבחינה רפואית בנעליים. רק צריך לשים לב לכל הפרטים, כמו בכל נעליים אחרות. בהצלחה.

חדוה7

New member
סנדלי מיטשל

בעלי נוסע לארה"ב האם תוכלו לכתוב את המקום המדויק של החנות נשמח לקבל מידע

למעלה