עכשיו אני אבהיר, אחת ולתמיד.

Pure M

New member
עכשיו אני אבהיר, אחת ולתמיד.

אנחנו בפורום הימין שלנו. אנחנו מדברים על נושאי ימין. לא על נאצים, לא על כמה שהשמאלנים לא נחמדים, על הימין. אפשר להעביר ביקורות על דברים בצורה תרבותית. ועוד דבר חשוב: פירסום מסרים אישיים על גבי הפורום הינו אסור בתכלית, אדם שיעבור על חום זה ייחסם מיידית לצמיתות מהפורום. ואני אפילו לא אגיע להזהרות בנושא הזה. כמו כן - אדם שמכנה אחר בכינוי "נאצי", או שעושה זאת בצורה עקיפה - ייחסם גם הוא לצמיתות מהפורום. שוב, גם פה - ללא שום אזהרה. מי שמחליט לקלל פה ללא שליטה עצמית - גם הוא ייחסם, וזה יהיה שיקול שלי בלבד אם זה יהיה זמנית או לצמיתות. הפורום הזה יהיה במה לדיונים איכותיים, ואני לא אתן למיעוט קיצוני לדרדר ולהרוס לי אותו. מבחינתי הפורום הזה הוא מקום חשוב מאוד, ודיונים בהם אנשים מכנים אחד את השני "נאצי!" "נאצי!" פשוט לא יתקבלו. מדובר בחוסר רגישות מהמעלה הראשונה, ולא אתן לפרחחים שכאלו להרוס לכלל. אז קחו לתשומת לב, ואנא, אל תטרחו להגיב להודעה הזו - כל תגובה תמחק (מלבד
ללא תוכן שמהווה אישור שקראתם). רק קראו והפנימו.
צר לי שאנחנו צריכים לעשות את זה ככה, אבל אם זה המצב שנוצר, זה מה שיהיה.

../images/Emo45.gif כל הכבוד..

וסליחה על הקללות שרשמתי פה מדי פעם.. פשוט אין דבר שיותר מעצבן אותי מאשר שקוראים למישהו נאצי..לא משנה מי זה..

אז אני מאחל לו שישרף

אבל אין כזה דבר נאצי כיום, גם לא אלה שמכנים את עצמם "ניאו נאצים" סתם חבורות של אפסים שדחויים מהחברה אז מנסים להרגיש חזקים

למעלה