עיקבתא דמשיחא

bababingo148

New member
עיקבתא דמשיחא

בעיקבתא דמשיחא שיהיה מבול של אפיקורסות ויכנס בלב הכשרים בישראל ולא יוכלו לתן עצה,וכל שרי המלוכה נתפזרו,ולא יתחזק מלכות שמים אלא עם פשוטי עם שאומרים תהלים בפשיטות.(ויואל משה)

אין דבר עלי אדמות שה לא עיקבתא דמשיח.

אומרים וכותבים מה שבא להם.מי זוכר את התקופה שחבד שמו פלקטים על האוטובוסים
שמשיח או טו טו בא.הוא כבר כאן ..אז אמרו ואומרים נו שוין.

bababingo148

New member
שיגעץ עצלן

הרבי מלובביץ אמר שאנחנו דור אחרון לגלות וראשון לגאלה נא לדייק......חפש בספר "עץ הדעץ טוב"לרב חיים ויטאל זי"ע ותמצא חיים.....אני מבין את המצב שלך אך אין לי כח לעזור לכם שא ברכה שיגעץ ....תנסה ערוץ הדברות יש הרבה חומר בנושא

אמר ? למה אני צריך להאמין לו?

כ"כ הרבה דיברו ואמרו וקישקשו ובירברו על זה שבא לי להקיא.אז זה מעניין אותי כקליפת השום.
אני מבין שאתה מחבד ואתה בא להגן על מחמד עינייך הרבי הנערץ .וחיים כבר מצאתי ממזמן .
זה שאתה מביא ציטטות וספרים לא אומר שאתה חכם גדול .אתה לא מבין כלום לא את מצבי ולא
שום כלום.תעזור לעצמך לך ללמוד קצת גמרא ואל תכנס ל נ שערי טומאת האינטרנט.
וכמו שאמרת שא ברכה ותעלם ותעלם לתהום הנשיה.

bababingo148

New member
ממש לא חבד

ממש לא חבד תודה על העצה ללמוד גמרא ,לא היתה צריך לגלוש לכזו שנאה,אני בסך הכל מנסה לשרוד את גל האפיקורסות ששוטף את העולם,גם לצדיקים כמוך ולעמי הארץ כמוני נתקלים במצבים לא קלים...חמושים (חמישית) יצאו ממצרים ,חמישית הבני ישראל יצאו מגלות מצרים.....וככה זה נראה גם בימינו.....אני מבקש ממך סליחה ומחילה אם הכעסתי אותך..בוא נפרד כידידים.....

אני פשוט לא מבין את כל הקישקושים והמלל שלך.

מצד אחד אתה מפזר מדרשים ואמרות כנף כאילו אתה מינימום רב שמקפיד על קלה כחמורה.
ומצד שני אתה מוציא לשון הרע עלי. עצלן.בטלן .ואין לך כח לבטלנים כמוני.יופי לך תהנה .
ואז אתה מקשקש על גל אפיקרוסיות שמטריד את מנוחתך .ומצד שני הלשון הרע .והשם רע
והלזות שפתיים שלך יוצאת מהפה שלך בלי שום בעיה.
ויש לך חוצפה להגיד לי שאני גולש לשנאה שאתה הוא האיש שגולש לשם ומנבל את הפה.
מה רצית שאתה תלכלך עלי וזה יעבור כאילו כלום?
מכל המאמרים והפניני לשון שכחת את סוף מעשה במחשבה תחילה.
ושומר פיו ולשונו .שומר מצרות נפשו. וכו וכו.
קודם תשלים עם עצמך ואחר כך תטיף לי מוסר בגרוש.

המתנבא מה שלא שמע...

מה שזכור לי מדברי המהרח"ו בשער הפסוקים
"קדש לי כל בכור פטר כל רחם בבני ישראל וגו':
יש לתמוה מאוד בפרשה זו, כי הנה השי"ת ציווהו, קדש לי כל בכור, ומרע"ה הניח מלצות את ישראל על מצוה זו בזאת הפרשה, וציום מצוה אחרת, כמש"ה ויאמר משה אל העם זכור את היום אשר יצאתם ממצרים וכו'. ואח"כ חזר בפרשת והיה כי יביאך, וצוום והעברת כל פטר רחם..."

מעניין שהמהרח"ו לא פתח דיון בדין "המתנבא מה שלא שמע" אלא החל בשערי תירוצים אשר לא ננעלו. ובכך פתח פתח נרחב לכל נביאי השקר הניבאים מליבם.

דאלטון

New member
שלום לכולם

הייתי פה בעבר....

הרבה אנשים היו רוצים גאולה אבל אני חושש שעניין המשיח
זה מיתוס שאנשים יצרו במשך הדורות בגלל שהיהודים היו תמיד נרדפים. אנשים כאלה נוטים להאמין בניסים שברוב המקרים הניסים לא מגיעים.
כל בני האדם זקוקים לגאולה אבל אני חושש שלא תבוא גאולה
מהמשיח. תהיה גאולה לעולם כאשר בני אדם יאמצו את אורח החיים של החופש והנאורות. זו הנוסחה הפחות גרועה שיש. היא הביאה לחיים טובים ושיגשוג וחופש לאנשים.

bababingo148

New member
לא ידעתי שנושא כל כך טעון

......ענין הגאולה ומשיח "שלשה באים בהסך הדעת משיח ,מציאה ,ועקרב"(תלמוד בבלי)......ויש חכמים שאמרו שמשיח יבוא אחר שעם ישראל יתיאש מלחכות לגאולה .....תודה לכל המגיבים ....

לפי עקרון מרפי :-
* אל תאמין בניסים- בנה עליהם...
* אדם ללא אמונה, משול לדג ללא אופניים...
וברצינות, האמונה במשיח לא היתה נחלתם של הכוהנים הצדוקים בבית המקדש הראשון והשני, הם גם לא האמינו בעולם הבא ובהישארות הנפש. הם היו חכמים יותר ממעמד החכמים ( הפרושים) , בעניין זה.
מה שרואים היום, מרוב חופש ומרחב, אנשים חשים בודדים ופונים לזרועות החובקות הקיצוניות של הדתות הגדולות. לזרם החרדי של היהדות, לנזירות של הקתולים ולזרמים האיסלמיים הקיצוניים והרצחניים ביותר. מסתבר שאפילו החופש והנאורות, אינם טובים לכולם. מישהו צריך לשלוט! כדי לשלוט צריך מתנדבים שיקבלו את השלטון ללא עוררין ואז חוזרים לדת , או לכת ועושים להן נפשות.
בקיצור לפי עקרון מרפי- בני אדם ואומות, ינהגו על פי השכל הישר- רק אם כל האפשרויות מוצו!
&nbsp
&nbsp
&nbsp

דאלטון

New member
איך אתה מסביר שאנשים מספרים

על הישארות הנפש (נשמה) אחרי שעברו מוות ומספרים שהם ראו את הגוף שלהם מגבוה?

אנשים שעברו מוות וסיפרו?
כל אחד יכול לספר מה הוא עושה. גם בתנך ובברית החדשה יש סיפורים שמליונים מאמינים בזה. אז מה? יש מאות ואלפי סיפורים על חוצנים וחייזרים וניסים וגלגולי נשמות. יש קוסמים שהופכים מטה לנחש ולתנין גם היום , וכל מיני קסמים שלא יאמנו שאתה יכול לראות במו עיניךל אז מה? אני לא צריכה להסביר כלום! קוסמים ישרי דרך , אומרים שהכל אחיזת עיניים ותעתועי ראיה. אורי גלר אומר שיש לו כוחות על טבעיים. אז הוא אומר.

דאלטון

New member
אני לא מדבר איתך על שרלטנים מהדת שאומרים דברים

בלי להביא ביסוס לדבריהם.

יוסי שריד אמר שהוא ראה את גופו מלמעלה אחרי תאונה....

נכון שיש תעתועים שאנשים עוברים וצריך לבדוק כל תענה ולא ליפול בפח של תעמולנים.

עם כל הכבוד ליוסי שריד - אין זו ראייה מדעית
גם בניתוחי מוח שנעשים כשהאדם ער (המוח אינו רגיש לכאב!) ומגרים אזורים מסויים- האדם מדווח על ראייה או שמיעה כאילו שזה נכון, אבל זו רק תחושתו. גם סמי הזיות גורמים לתחושות מעין אלה. כל מי שידווח לך שהוא ראה משהו אחרי מותו, הוא לא מת. האם ראה? זה בהחלט יכול להיות. הראיה היא סובייקטיבית. גם בחלום רואים ושומעים ואפילו מריחים וטועמים. מוות מוגדר כמות המוח. אם המוח מת לא ניתן לחוש דבר.

למעלה