עידכון אחרון ל YB

kiCkiC

New member
עידכון אחרון ל YB

בינתיים
כי לא חפרנו מספיק בנוגע ל YB... אז קודם כל יצא סוף סוף התרגום לפרקים 15-16 באנגלית של WITHS2.. ושנית יוצא DVD עם קטעים שהסירו + OST שלישי
אוי כמה שאני מתגעגעת לציפיה של ימי רביעי-חמישי...

Mokona Modoki

New member
../images/Emo204.gifLOL על התמונה~

DVD?הממ מנסים לשחזר את הקטע עם BOF של להוציא מיץ מהסדרה?

ASSIAGIRL

New member

kiCkiC

New member
../images/Emo45.gif

גם אני מקווה שלא יעשו עונה שניה, סתם מיותר... קצת הרס שהוסיפו פרק 1 אז עונה שלמה?? לא תודה

Verona04

New member
../images/Emo9.gif בטח מאושר.... ../images/Emo99.gif

כי מי מחכָה לו בבית?

ilanitman

New member
סדרות ב- DVD

בנות היי, האם יש מצב להזמין (תמורת כסף) סדרות אשר ראיתן ותרגמתן גם ב די וי די - יש לי חברה שחולה על הקוראיניות אבל אין לה אפשרות לשבת על המחשב הרבה זמן (בגלל הילדים), כמו כן גם אני מאוד אשמח לראות יחד איתה. כמו כן ראיתי שאתן רוצות לפתוח אתר עם קוד כניסה ובתשלום, אני מאוד אשמח להצטרף תמורת תשלום, תידעו אותי בבקשה ביי

sig14

New member
סדרות

קודם כל לגבי אתרים בתשלום. כעקרון הכל בחינם, המשתמש בתשלום שדובר עליו הוא רק עבור אלו שמעלות את הסדרות המתורגמות לאינטרנט. יש אתרים שניתן להוריד מהם והתשלום הוא פשוט כדי לא להיות מוגבלים במס' ההורדות ליום או במהירות ההורדה. את יכולה להוריד את הסדרות המתורגמות ולהעלות אותן על דיסק און קי. ניתן לראות את הסרטים במכשירי DVD עם כניסת USB.

meital2707

New member
תמיד את יכולה פשוט לצרוב

על דיסק DVD... רוב המכשירים היום קוראים קבצי DIVX ותומכים בכתוביות.. (אם אין כניסת USB)..

Bartal j

New member
אהבתי מאוד את YB רק פחות אהבתי את הסוף

לא יודעת היה חסר משהו כאילו השאירו אותו סוג של פתוח. צפיתי בפרק האחרון בחו"ל ולא היה לי ממש זמן להגיב בנושא אבל בעיקרון הדרמה עצמה מאוד חמודה וקלילה, היו רגעים מאוד יפים שמה ומצחיקים בעיקר עם ג'רמי, המעריצות המטורפות, הדודה ההזויה והמנהל ההזוי לא פחות. גם אני אתגעגע.

amit11221

New member
אני סיימתי לראות YB היום סדרה נורא ממכרת

רק די התבאסתי בפרק האחרון , השמחה באה כמה דק' לפני הסוף , ציפיתי שיראו עוד כמה קטעים שלהם יחד , אבל בכללי נורא המכרתי לזה הייתי מרותקת למחשב , כמעט ולא היו קטעים משעממים אם לא בכלל אין ספק אחת הסדרות הטובות של השנה

TwistedBunny19

New member
החלק האוהב עליי בסידרה זה ../images/Emo58.gif

אחרי שהוא אומר לה שהוא מחבב אותה הוא מתקשר אליה לשאול אותה מה בא לה לעשות והיא בכלל ישנה אז הוא מתעצבן והם הולכים לסרט ונרדמים שם

amit11221

New member
חח גם אני אהבתי את הקטע הזה

ובכלל הוא כבש אותי עם הקטעים שבהם הוא מתעצבן ומקנא הוא היה כזה חמוד

למעלה