עזרתכן, פתיחת בטן ושיכוך כאבים

שכבתי במחלקה הזו 4 פעמים בשנה

והם היו דווקא מאוד בסדר איתי. את הסיכות מוצאים ביום שאת משתחררת....לא בטוח שיתנו לך לשמור למזכרת...אבל אם תרצי ....אולי ישמרו לך בצד ...(למה את צריכה אותן?)

זואילי

New member
שריטה שכזאת

כאילו אני צריכה הוכחה לכל מיני דברים שהפחידו אותי - עשיתי את זה - הסתיימו - ורק אם אראה איזו "תזכורת" אז אאמין שהייתי שם... כי היומיום שלי/ ההווה הוא כמו לחיות בסרט. את יורדת לסוף דעתי? זה כמו שיש לי בקבוקי פלסטיק מלאים במזרקים ומחטים שדחפתי לבטן שלי. כשאני מסתכלת על זה, אני לא מאמינה איך עשיתי את זה... או כמו שאספתי את הסיכות שנשרו לי מהמעיים... או כמו שאני חייבת לצלם את הזרבוב משתרבב לי מהבטן, כי מה שהיה לפניו - כלא היה. ואחרי שהוא יצא, בדיעבד אני לא אאמין כמה זמן הייתי עם הפאקינג שקית הזאת. ולא רק כמה זמן. אלא שבאמת באמת חייתי עם סטומה. ועוד ועוד (נו, מה את מצפה ממי שמתאימה אטבי כביסה לצבע הבגדים..)

נעמי 17

New member
זואילי

אחרי שאת רואה כמה שזה פשוט תבקשי להוציא אחת לבד ,ותשמרי למזכרת

פז08

New member
הי יקירתי...

לכל שיטה היתרונות והחסרונות שלה..... לגבי הדברים שמטרידים אותך: PCA אין בעיה ללחוץ...... מדובר בלחצן מאוד נוח שנמצא בכף ידך... אם תבקשי ללחוץ ותתקשי בכך, למי שיהיה לידך מותר יהיה לסייע לך לשים אותו ביד וללחוץ (אבל לא ללחוץ במקומך, זה אסור...) ממה שאני יודעת ומכירה, בדרך כלל אין בעיה למי שכאוב ללחוץ. לגבי האפידורל- אין שום בעיה לשכב על הגב- זו צינורית דקיקה שאת אפילו לא תרגישי.... כך שלא צריכה להיות בעיה.... החומר עצמו אף פעם לא נקרא אפידורל- אפידורל זה השם של החלל לשם מוחדר הקטטר. החומר משתנה בהתאם לצורך, בדרך כלל תרופה ממשפחת האופיאטים וחומרים נוספים כמו מרקאין שזהו חומר מאלחש.... תאורטית יכולים להיות כאבי גב, אבל למה לך לחשוב עכשיו על תופעות לוואי??? ממליצה לך לקרוא קצת יותר, להתייעץ עם עוד רופאים, רצוי מהתחום של הכאב. אם יש לך עוד שאלות אשמח תמיד לענות לך, מעל דפי הפורום או במסר אישי...

פז08

New member
טוב, אחרי שקראתי את כל השרשור

אני, מסתבר ממש לא אין... לא ידעתי שהחלטת בינתיים על PCA אבל זה בהחלט נשמע לי החלטה טובה...אפילו מצויינת!! בנות - הרסתן אותי מצחוק.... זה ממש היה ערב סטנדאפ מוצלח. זוזו- אל דאגה. יהיה בסדר. מבטיחה. הכאבים יהיו בקונטרול. הסיכות לא יעופו לשום מקום.הם יחזיקו את הגוף שלך יופי. היום יש גם פתרונות מאוד מהירים ויעילים לתופעות לוואי כמו בחילות..... חוץ מזה שאין לך מה לדאוג לגבי המחלקה. יהיו מספיק אנשים לצידך (אני למשל, סידרתי כבר את סידור העבודה שלי
) כך שידאגו לך לכל מה שצריך.......... ולגבי המקלחת - אני בטוחה שזה יעשה לך רק טוב..... ו... כן, אחיות בקופת חולים יודעות להוציא תפרי סיכות (אני עדיין לא, אבל למענך אני מוכנה לעבור הכשרה מזורזת.....
). אל דאגה. בטח יסירו לך את הסיכות בבית חולים, בידיים המיומנות של רוזין / זמורה. יהיה בסדר, ראיתי הרבה נשים שהוציאו להן תפרים, הדיווחים הם שזה לא כואב. בקיצור, תחשבי רק מחשבות חיוביות..... שולחת לך הרבה

galim29

New member
זוזו

מההיכרות "הקצרה" איתך, מתארת לעצמי מה משתי האופציות את מעדיפה. 1. משאבת PCA ואני כל 10 דקות לוחצת כמו ג'אנקי ומקבלת מנה. 2. מורפיום בשיטה אפידורלית. מה עדיף? ענו לך פה המומחיות. קטונתי.
רק רוצה תשהיי כבר אחרי

זואילי

New member
לסיכומו של דבר

עדכנתי כל רופא אפשרי לגבי המשאבה. נותר לי רק לעדכן בטרום ניתוח ורגע לפני שירדימו אותי. היום דיברתי אל ליבו של הכירורג, ונראה לי שזיהיתי צל צילה של אמפתיה. אולי זה יוביל גם לסימפתיה דו כיוונית. כנראה שהזרבוב ואני ניפרד ויוציאו לי תאום שלו - תואם
הלוואי הלוואי ואופתע לטובה אם הוא לא יפריע להם וישאירו לי את המקורי עד פרידתנו הרשמית. זהו, מקווה שלא יבוא לי עוד התקף היסטריה. משאירה את הג'ננות לאחרי הניתוח כי עכשיו זה לא תורם לי הרבה. תודה על תשובותיכן המלומדות. החכמתי.

למעלה