עזרו לי

nepthys

New member
לא, לא,

התכוונתי לאם אני לומדת את זה ועושה בזה תואר ראשון, אז במה אני יכולה לעבוד שקשור לזה? מקסימום, אני או אהיה מרצה באוניברסיטה, או שאני אנהל מחקר משלי, ובשביל זה צריך בלגן שלם של למצוא אוניברסיטה שתממן לך את זה, וכמובן, נושא לחקור.. חבל שאי אפשר ממש לעבוד בזה בלי בלגן.. אולי אם אני אלמד על דתות עתיקות אני אהיה עם מסע מחקר ארכיאולוגי, אבל זה לא בשבילי, כי אני אדם שאוהב להישאר במקום אחד רוב הזמן...

המממ...רעיון

אולי תאספי את כל מה שלמדת(או תלמדי)ותוציא ספר או משהו... סופר זה סוג לא רע של עבודה...

nepthys

New member
רעיון טוב,

אבל להיות סופרת זה גם לא טוב בשבילי, זה לא יציב בדיוק כמו ארכיאולוגית.. אני אוהבת עבודה משרדית ופשוטה עם עבודת צוות, בלי הרבה בעיות, ואני אוהבת עבודה קבועה שכזו.. סופר רק יושב וכותב, או הולך וחוקר משהו, אין לו יותר מידי קשר עם אנשים, ואני צריכה להיות במשרד בו יש הרבה אנשים כדי לא להשתגע... עוד הצעות?.. (הפכתי את הפורום ליעוץ בענייני עתיד)

א..מממ....

מאגיה זה לא תחום יציב,הה?...אולי תפתחי אה...מישרד שמתמחה בדתות עתיקות וככה כל פעם שאיזה מישהו יחקור משהו שקשור לזה...הוא יפנה אליך נניח מישהו שחוקר איזה רצחות משונות שקשורות לכת ורק את תוכלי לעזור לו לגלות את הקורבן הבא!...כן רעיון עלוב אני יודעת...אבל זה לא שיש משהו יותר טוב...אני אחשוב על זה...

לא נשמה, אני לא

007 א...ממממ...666 האמת שמישהו יכול היה להעזר בזה... ושוב ,זה לא שיש רעיון יותר טוב... יש דבר כזה שנקרא ציניות

נכון ולכן אף אחד לא מצווה עליך

לעשות משהו שאת לא רוצה.... ואין סיבה שאני לא יסכים איתך ... אבל אם מישהו חושב שזה כייף בשבילו וזה נעים לו אז אני לא יכולה להגיד גם לו לא ללכת כי זה מה שהוא רוצה...

nepthys

New member
אני עדיין לא מבינה על מה את מדברת..

קצר בתקשורת או משהו..

חחח את חמודה....

אור נתנה לך עוד רעיון ואני התכוונתי להגיד לך שאת לא חייבת להיות מרצה באונברסיטה אם זה מעניין אותך את יכולה ללכת רק בשבילך כי זה מה שמעניין אותך זה מה שיעשיר לך את המידע....

nepthys

New member
העניין הוא שכתואר ראשון

בדיוק אחרי צבא, זה לא טוב לעשות משהו בלתי שמיש לחלוטין... עדיף שתעשי תואר במשהו שתוכלי לעבוד איתו, ואז כשתתחילי לעבוד ולצבור כסף, תוכלי לבזבז אותו על לימודים של משהו שאת אוהבת... אחרת, אם תעשי תואר במשהו שממש אי אפשר להשתמש בו, אז תצטרכי לחיות בקושי או לעבוד במשהו שלא דורש שום תואר באוניברסיטה, ולכן גם המשכורת בו גרועה בד``כ...

תראי...

האמת שאני לא חושבת שאנשים מכבדים כל מה שקשור לכתות ודתות ומאגיה גם אם למדת את זה כתואר ז`תומרת א...נא לא לחפש עבודה בתחום.אני לא חושבת שמישהו ממש הצליח להיתפרנס מזה חוץ מאולי כל ה``שרלטנים`` שכולם כל כך שונאים שעובדים אם מאגיה אבל זה לא ממש דורש תואר הה? להבא:אנא הישתמשו במאגיה כדי למצוא ולהצליח בעבודה ,לא בתור עבודה

nepthys

New member
לא הבנת אותי,

התכוונתי לתואר בדתות עתיקות ובדת בימי הביניים, לא לתואר במאגיה...אי אפשר לעשות תואר במאגיה..:) אולי רק בתאוריה, וגם זה כקורס בדת, אם אני לא טועה... וגם התכוונתי לעבודה ושימוש בתואר של דתות עתיקות. למשל, כארכיאולוגית, אני אוכל לערוך מחקרים תחת הנושא הזה, אבל אני לא רוצה ללמוד ארכיאולוגיה בנוסף או להצטרף למשלחת, אלא אם היא בישראל (ארצנו כה קטנה שזה לפעמים דווקא עוזר).

אולי לא...

אבל זה ככה ולא חשוב איך תראי את זה גם אם תגידי שאת חוקרת דתות עתיקות וזרמים שונים בדת הפאגנית אנשים ישר יקשרו את זה לחקר כישופים ובלה בלה בלה ארכיולוגיה? יגידו לך משהו כמו ``צריך לחקור את תקופת התנך ,מה שחשוב לעם היהודי ולא את כל הפאגניזם הזה...`` ``זה לא יועיל לכלום`` אז שוב,ראיית חשבון זה נחמד...

nepthys

New member
אבל דתות פגאניות מבחינה ארכיאולוגית

ממש לא קשורות לכישוף... החקר שלהן הוא בעיקר כדי לדעת איך הן השפיעו על היהודים ואיך הנצרות השפיעה עליהם, ועל אורח החיים של הפגאנים עצמם, חוצמזה שאם את לומדת דת, את יכולה לפרש כל מיני דברים שהיו קיימים מבחינה ארכיאולוגית של חיי היומיום (שהיו מבוטאים במבנים שנמצאו)... הפגאניזם קשור ליהודים, מכיוון שהעם העברי לחם בכל תקופת בתנ``ך בתופעה הזו... זה מאוד מאוד מאוד שימושי בארכיאולוגיה וביהדות, אבל חוצמזה - לא נראה לי. ואני גם, אגב, אלמד את זה מנקודת מבת חילונית-ספקנית, ולא מנקודת מבט של מאמין... רק כשאת מביטה על הכל בצורה קרה את מבינה כמה דברים שהיו קשורים לדת כביכול היו בעצם קשורים לפוליטיקה, וכמה דברים היו קשורים לענייני חברה... יש המון מנהגים ומסורות בישראל שנבעו מדברים לא דתיים *לחלוטין*!

יש לי משהו לומר לכולם לצומת ליבכם..

המיסטקה לא בנויה מדבר אחד שקוראים לו כישוף אני כבר די הרבה בפורום פה ורוב ההודעות שואלים איך עושים כישוף אתרים על כישוף ועוד.... המיסטקה אומנהם עוסקת גם בכישוף אבל זה לא כל המיסטקה המיסטקה מחולקת לאלפי נושאים ובוניה מאין ספור נושאים הרבה אנשים שפניתי אליהם ושאלתי אותם ... ``מזה כישוף?`` לא ידעו לענות לי על זה והתשובות שקיבלתי היו.. -``משהו כייף`` -``עושה אותנו אלוהי`` -``מגניב`` ואף אחד לא אמר ולא ידע מה הוא עושה באמת.... לפני שאתם חושבים על כשפים תחשבו גם על ההגנות שלהם ועל עוד דברים כי לפני הכישוף יש את ההגנה.... סתם לצומת ליבכם... שלכם מכשפה אמיתית

nepthys

New member
ארר, לא יכלת לכתוב את זה בהודעה

חדשה? הסטרינג הזה מתקצר והטקסט שניתן לרשום מתקטן... מכל מקרה,איך זה קשור לדיון שלנו על עבודה בתחום הרוחני?

למעלה