עזרה!!!

• פותח הנושא BMS
  • פורסם בתאריך

BMS

New member
עזרה!!!

חזרתי (כמעט כמו תמיד) לכתוב בפורום, אני עוסקת כבר די הרבה זמן במאגיה בעיקר בבסיס ובקצת לחשים ושיקויים פשוטים (אני יודעת גם דברים מורכבים אני לא אוהבת) בזמן האחרון קראתי הרבה והעבירו לי הרבה מידע על מאגיה שחורה, אומרים שישנם שיקויים ולחשים שקשורים למאגיה השחורה והם פועלים יותר טוב אני רוצה להתחיל ולהתעמק בלחשים של המאגיה השחורה... אז אני צריכה עזרה בלמצוא חומר תיאורטי וקצת לחשים ושיקויים בסיסיים ופשוטים (מה שיש בקישורים לא עוזר לי) תודה על העזרה ומי שצריך עזרה בחזרה שרק יבקש אז תודה לכל מי שרק יעזור לי ניר(וכן לכל החדשים, הותיקים ומי שעוד לא הבין אני בת!!!)

מצטרף לבקשה...........

גם אני התחלתי לא מזמן לעסוק במאגיה למטרות רוע....... ואני עדיין מחפש מידע על העיסוק החדש........... כל מידע יתקבל בברכה!!! תודה על תגובות מהירות...... "ניאו המקורי"

ShiVeee

New member
תפרסמו ב"לוח מעריב"..

טוב נו אז אני לא חכם כל כך שאני שיכור אז מה!

שי??? בוא אלי...!

אם אתה באמת מעוניין לעסוק במאגיה שחורה אז יש לי כמה לחשים שיעזרו לך אם אתה רוצה סבבה? תחזור עם תשובה ואני אשלח אותם אליך....

holy_sheep

New member
"מאגיה למטרות רוע"

ואתה באמת מאמין בחוק השלושה? somethings wrong with you man... כבשה קדושה

כן...כן...כן...כן...כן...כן...כן...

ושוב כן............ למה? למה אתה שואל מה לא בסדר איתי? אתה לא מרשה לי להאמין בחוק השילוש? מאיפה אתה יודע שהוא לא אמיתי?

holy_sheep

New member
i said it once- i´ll say it twice

לניאו המקורי... כבר פרסמתי את זה למעלה, אבל משהו לא טרח לקרוא... <אני לעולם לא אבין למה אתם מאמינים בזה... רק כי ראיתם כמה סרטים וקראתם ספרי וויקה שאמרו לכם שזה ככה? למשהו באמת משהו חזר פי שלוש? אולי נפשט את זה: למי היה דכאון אחרי כישוף כושל? מי קיבל פעם עונש על התעסקות עם הרוח הלא נכונה? מאיפה אתם לוקחים את כל הבולשיט הזה? קאמרה? כן, אפשר להאמין בזה ואפשר לחשוב שזה רק המצפון שלכם (ואני לא רוצה להתחיל אפילו לדבר על מאיפה זה נובע בחינוך שלנו). אבל אולי תפסיקו להזהיר אנשים מפני חוק השלושה? אני חושבת שמה שהכי מרגיז אותי זה שאתם פשוט "מאמינים" באופן עוור באזהרה וויקאנית מטופשת. מתי באמת חזר אליכם משהו פי שלוש? אם זה לא בדוק, תפסיקו לחיות על פי זה...> כבשה קדושה

למעלה