עזרה

מישי111

New member
עזרה

שלום לכולם אנחנו משפחה מפרדס חנה. נקלענו למצב כלכלי קשה למרות הידוק החגורה . מבדיקה מקצועית שעשינו, הבעייה היא בעיקר הכנסות נמוכות. אני עובדת כמורה ועושה קצת שיעורים פרטיים(לא מצאתי הרבה תלמידים אנחנו חדשים באיזור) אני מחפשת עבודה נוספת שתכניס עוד קצת. לא בוחלת גם בניקיון חדרי מדרגות מה שמאפשר לי לעשות בלילה או בצהריים שהילדים בגנים ואני לא צריכה ביבי סיטר. אין לי כל עזרה מהמשפחה. האם מישהו יכול לתת רעיון או יודע על עבודה באיזור , כאמור עבודה נוספת!! תודה מהמיואשת

ariri

New member
למישי

ראי את החלק החיובי, יש לך הכנסות ויש לך רצון- אז לא להתייאש. עבודה תמצאי, אני בטוח ההגדרה של הכנסות נמוכות היא הגדרה כללית מאוד , יחסית למה הם נמוכות? אולי יחסית לחברים או לממוצע במשק? אני מעריך כי ההכנסות נמוכות אל מול ההוצאות שלך. למרות שקשה , בשלב זה את צריכה להתמודד עם ההוצאות ולהתאימם להכנסות היום. תליית הפתרון רק בגידול בהכנסות ישקיע אותך יותר במצוקה ובחובות. בהצלחה

כן יש לי ראיון

תנסי לעבוד כסומכת חונכת. אני עבדתי בזה. מדובר בעבודה עם אנשים חולי נפש שחיים בקהילה. חלקם עובדים, בילי משפחות. תכנסי לאתר www.shatil.org.il

YULI9

New member
אולי תנסי להיות סוכנת של טאפוור?

אם את מורה סביר להניח שאין לך בעיה לעמוד מול קהל. העבודה בשעות גמישות מאוד. אני עשיתי את זה כשהייתי זקוקה להכנסה נוספת, אפשר להרוויח לא רע. רעיון נוסף, למצוא עבודה מהבית, כנסי לפורום "עבודה ועסקים מהבית" או "נשים בעסקים ובקריירה" יש שם לפעמים הצעות עבודה ואת גם יכולה לפרסם את עצמך. חוץ מזה את יכולה לתת שרותי הדפסת עבודות לתלמידים ולסטודנטים. בכל מקרה בהצלחה.

למעלה