עזרה

שנץ

New member
עזרה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

חזרתי עכשיו מהתאטרון - זאת היתה הפעם הראשונה שלי שם והיה ממש כיף. אממה? לקראת סוף הערב ניגש אלי מישהו ושאל אם הוא יכול לקבל את המספר שלי. אני אמרתי כן, למרות שהוא לא בדיוק הטעם שלי (חבר שהיה איתי דווקא ממש התלהב). אני לא רגיל למצבים מביכים שכאלה, ועכשיו כשהוא יתקשר זה יהיה עוד יותר מביך! מה להגיד לו? לנסות להיפגש איתו? להתחמק באלגנטיות?

EyeSeeYou

New member
אם אתה לא מעוניין וסגור על זה..

פשוט תגיד שלמען האמת היית קצת שיכור ואתה לא ממש זוכר מה עשית ומי הבן אדם, ושאתה מצטער אבל זה לא ממש אקטואלי. אתה לא חייב להכביר בפרטים, קצר ולעניין. ובפעם הבאה תגיד שלו יא זבל´ה, מה זה זה??? רוקד באותו מועדון שאנחנו רוקדים בו ולא בא להתחבק? נעלבתי

dong

New member
זו גם דרך להתחמק

אבל בוא לא נגזים שיכור בתאטרון??? זה נראה לי מוגזם תגיד את האמת פשוט מאוד

שנץ

New member
לא מבטיח...

כי כנראה שבזמן המסיבה הבאה אני אשן באחד מבסיסי ההדרכה הצבאיים אי שם במרכז הארץ
אבל אל תדאג, אתה את ה
שלך עוד תקבל...

EyeSeeYou

New member
יעבור..

ומה אתה עושה פה בשעה כזאת חשבתי שרק אני נתקעתי בבית עם חברים עייפים...

Liroy25

New member
חברים עייפים??

חלק מהחברים שלך הזמינו אותך לבוא לראות איתם סרט (שהיה אחד הדברים היותר דבילים שהם ראו לאחרונה!) אבל סירבת!

EyeSeeYou

New member
והם כנראה מעריכים אותי יותר מדי

כי מה לעשות שאני לא סופרמן על כסא גלגלים, וקצת קשה לי להספיק להתארגן ולהגיע תוך עשר דקות לראות את תחילת הסרט..

.m

New member
../images/Emo79.gif מועדון התאטרון../images/Emo79.gif - זה כאן

מנצלת את ההזדמנות כדי לפתוח את שרשור "מועדון התארטון" המחודש: אז קבעתי עם spainbar ב- 23:30. הוא הגיע (+1) ב 23:50 (1-. שונאת – פשוט שונאת – שמאחרים לי), מלווה במשנה (goldenboy) תורן (1+), בדרך ראינו את אמילי (1+), אבל היא לא ראתה אותנו... בכניסה פגשנו את elp (1+) שיכור לחלוטין, המהממת (1+. את נורא יפה עם המדים האלה. באמת.) ועוד פש"פשית משמ"שית (עזבו אותי מהקיצורים האלה. "יש לי פטור"
). מיד אח"כ מצאנו את EyeSeeYou ו-א´ החמוד (2+). הם נכנסו, אנחנו עוד בחוץ (תזכירו לי למה?). הנה kingomri המקפץ (1+) ו-shirhayam. והנה ביג דיל (1+) וחברים ("נעימים מאודים". עכשיו אפשר להכנס? יופי. בפנים כבר חיכו לנו פוטטוהד (1+ אתה מאמם! וקבל עוד 1+ על קבלת הפנים החמה
), מר מומין (1+) וחברים ("נעימים מאודים"), עודד א (1+) וחברים (אתכם אני כבר מכירה
). אח"כ הגיעו גם angel79 (1+) וחבר ("נעים מאוד"), ו-ד´ (1+. כי אתה מעלה בי זכרונות נוסטלגיים... מתי
?
)... אבל איפה קמפארי??? המוזייקה היתה לא רעה (1+), היו שרשראות וצמידי סוכריות (1+), היה צמר גפן מתוק (1+), היתה גלידה (1+). קיבלתי נשיקה מאליל ילדות (אוח ההתרגשות...2+). מסתבר שכולם (איזה יופי שזו לא רק אני הפעם) זיהו אנשים מוכרים, ולי נותר רק לומר "אמרתי לך..."
לא מצאנו ל-spainbar חיכוך (מותק, בפעם הבאה תגיד משהו לפני שיוצאים מהמועדון, לא אחרי...
) אבל בסה"כ היה נחמד מאוד סיכום: 20+ mai (סליחה על הקיצור הנמר, ככה זה כשממהרים...)

EyeSeeYou

New member
מעשה שהיה, כך היה...

מתחחחחחייייייללללליייייייםם הערב התחיל בסרט חצוצרה
בוואדי, א´ ואני קיבלנו הזמנות
- אז מה, לא נלך? בטח שהלכנו- הסרט על פי ספרו
של סמי מיכאל, הוא סוג של סרט עדתי סטייל "חתונה מאוחרת"...אלמנטים מאוד דומים...הממממממ...מעניין מי יזכה השנה באוסקר הישראלי
. רעבים היינו רעבים אבל לא ממש, אז החלטנו ללגת ל"יטבתה בעיר"
, זה קרוב אתם יודעים..יצאנו משם מפוצצים בבטן ועם חור בכיס. טלפון
קצר לספיינבאר, הוא מגיע עם שאר הג´מעה, טלפון
נוסף לד´, גם הוא מגיע. לקחנו מהאוטו שמיכה, הלכנו לשכב קצת בים
כדי לעכל עד שתגיע שעת המסיבה. D-I-S-C-O הופה נחתנו
, לא לפני שהחלפתי בגדים...בכל זאת...את הקודמים לבשתי שעתיים. מרחוק ראיתי את הקצינה הכי מגניבה בצה"ל(סוף סוף גם אני יודע שהיא היא המהממת)ובאמת יפה לך הייצוגיות בובה
מתקרבים והנה גם מאי ספיינבאר ומשנה (הפתעה!!!אמרו שאתה לא בא!!) מבט ימינה
, מבט שמאלה
...מי חסר לי פה מי חסר...לירוי25
"אחחחחח המסיבה כבר לא תהיה מה שהייתה צריכה להיות" חשבתי לעצמי
. א´ ואני נכנסים ומאחורה החבר´ה עדיין מקשקשים בחוץ, הלווווווו יש לכם זמן?? עושה רושם שהאווירה בפנים כבר חמימה למדי, וממש מהר מופיע ה"קיילי"
הראשון! ואני עוד לא מוכן, אמאאאאאלהההההההה איזה לחץ, אני קבניסט, אסור להלחיץ אותי ככה
. או הנה כולם כבר נכנסים (געגועים לחיבוקים
חמים). במהרה מגיע לו Kingomri
-חיבוק חם חם, יאמייי, שהבטיח לי שני ריקודים. Kingomri אכל התפוח
, זרק הפרח
לחצר והלך לשחק עם ילד אחר
, צעיר יותר
(אינני בוכה
אף פעם
) - נרשמה העלבות רבתי
- אתה חייב לי ריקוד וחצי. עודד א´ ומה ששוב נראה כבן זוג-אותו אחד (נו מה לעשות לא אמרו לי אף פעם אם כן או לא) מגיע לברך אותי עקב זכייתי בתואר המצויין - "מנוסה הפורום" (נכון שזה נשמע טוב יותר ככה?), ביג דיל גם הוא אומר שלום ונותן לי את מנת הצומי לה נדרשתי מהסביבה. מגיע ד´ חברי הטוב והאהוב
- עושה רושם שהוא לא מתחבר לעניינים, ככה זה מותק אתה מחמיץ שתי מסיבות ברצף ואתה כבר נהיה זקן לדברים האלה...אבל כן אני מבין, גם אני עדיין מתרפק על המסיבות שלנו באמסטרדם כפרה..."תמיד תהיה לנו אמסטרדם מתוק" בהמשך הערב הספקתי לעשות סנדוויצ´ים
בין השאר עם המממ..מאי ומשנה תורן, kingomri ומאי טוב נו אני לא זוכר כבר.. הוחלפו מספר חוויות אוחצ´יות מלבבות
עם משנה תורן (איזה כייף שבאת
) וגם עודד א´ זכה להכיר אותי גם מאחור
, במהלך תחילתו של איזה ריקוד לטיני (מישהו לסלסה?) הדראגולות גם הן בוחרות בקצב ספרדי, מופע חביב- היו לכן טובים יותר מתוקות. מאי רושמת אכזבה
נוספת (מה יהיה?) ולא עולה לרקוד על הבמה הפעם, למרות שאני מסמן לה באצבע את הקורבן שלה מהפעם הקודמת שכבר רוקד לו על הבמה. הייתה מוזיקה
טובה, היו קצת הפרעות, לא היה את "יגאל מהחדשות"
אבל היה חיים שכאלה ויום הולדת
על המסך לאיזה בחור עלום (וחמוד) ששמו אסף (ולא באת לקבל נשיקה
?????). מאי מקבלת צומי מזמר חשוב שעושה Cum(from the)Back בימים אלה ממש.. וזהו..מתחילים להתפרק, עודד א´ ובהמשך ספיינבאר, מאי ומשנה..מומין ועומרי קינג לא אמרו שלום
כשהלכו הביתה וגם לא הצלחתי לאתר אותם (הפסדתם) עזבתי ככה בארבע וחצי, כל זאת כדי לגלות בטלפון
אחר כך שספיינבאר חזר כדי לרקוד איתיייייייייייייייייייי ולא מצא אותי - יופי שכלללללל
SMS מרגש עד דמעות חיכה לי מהעוגיה של הפורום(לאכול אותך
), מאמי אל תעשה לי את זה שוב כמעט ולא הצלחתי לנהוג הביתה מרוב הדמעות
. וזהו, עד ה 10.10.02 להתררררררראאאאאאאאאאאאאאאוווווווותתתתתתתתת

בוסון

New member
קראתי את מה שכתבת ודע לך כי...

הערב לא היה ממש מושלם כי...לא ראית אותי וכן כן גם אני הייתי שם...

EyeSeeYou

New member
חשתי בנוכחותך

ולכן נהניתי, מצד שני יש לי הרגשה שדווקא אתה לא ממש נהנית כי...המממ לא ראית אותי...

.m

New member
אתה תפסיק לרשום לי אכזבות!

יש דברים שאני עושה רק כשאני... אמממ.. ובכן... לא לגמרי מאופסת (אהמ אהמ). חוץ מזה - נכון - היו סנדביצ´ים (אני זוכרת 4, אז 4+), היה ריקוד מכונת כביסה עם מומיןם (1+), וגמני אוהבת את ד´ (אז קבל עוד 1+, סתם ככה). שכחתי גם את ר´ של עודד א (שהפעם לא חשב שאני המהממת, אלא ידע שאני - אני. קבל 1+). עכשיו הזמן להוריד נקודות לנסיך ("אני חושב שנבוא..." - אולי תפסיק לחשוב ותגיע פעם??? 1-), וללירוי ("אבל יהיו להיטים" -"תמיד יש ´להיטים´" -"טוב, אבל אני גם על המחשב. ואני עייף. וידה-ידה-ידה". אתה קשקשן זה מה שאתה! 1-) אז תוסיפו לסיכום הסופי עוד 5 נקודות.
mai

למעלה