עזרה במיקוח עם הבנק על תנאים טובים

מצב
הנושא נעול.
יותר בטוח מכמה בנקים בארץ

קטן ו"קטלני"
מי רוצה להשקיע את כל כספו בחברה מסתורית שאת שמה אפשר לקבל רק באימייל ? תשמע, יתכן מאוד שאני מגיב מהר מדי, והרי אני אפילו לא יודע באיזה חברה מדובר. אלא שאני לא יכול לתעלם מאנסטינקט מזהיר תראה, כמו שקונים, נגיד טלווזיה, ממותג ידוע, משלמים יותר, אז אולי גם לגוף גדול בתחום הפיננסי, אבל יש עוד הבדל אם הטלווזיה היותר זולה שקנית מחברה קטנה ולא ידועה התקללה - זה לא אסון, ובכל זאת יש גם אחריות לשנה. הלכה הטלוויזיה - לפחות נשארנו עם הבית, הריהוט ושאר הדברים. אבל אם חברה פיננסית שבה אתה משקיע את כל חסכונותיך והשקעותיך נופלת (או בורחת עם הכסף או וויאציה דומה) - זה סיפור הרבה יותר רציני, ואין לך אפילו לא "אחריות לשנה" אז שוב - אני לא יודע על מי בכלל אתה מדבר, ואולי זה רק פחדים אבל ממש לא הייתי ממהר לשים כל כל כספי בחברה מסתורית שאת פרטיה אפשר לקבל רק באימייל
ואם אני אומר לך שאני עובד דרך אחד מחברי הבורסה,בטחונך יהיה פחות מעורער? או לחילופין אם אני יאמר לך שעל פי הסקר המאד פשוט שעשיתי החברה היא אחת הוותיקות והגדולות בשוק ההון? כמו שכבר אמרתי זה המחסום הפסיכולוגי שצריך לדלג על פניו.אם אתה סוחר אתה צריך לדעת שנושא העמלות זה בעיקר הדבר שמצמצם את הרווחים. סקר שוק קטן לא יזיק לך. אני בטוח שאם אתה לוקח משכנתא אתה מתעקש עם הבנק על עשירית האחוז,ועושה סקר בין לפחות ארבע בנקים,אז למה להמשיך לשלם לבנקים סכומים שהם הרבה יותר גבוהים על אותה "סחורה"?

סתם לשלם יותר על אותה סחורה

ואם אני אומר לך שאני עובד דרך אחד מחברי הבורסה,בטחונך יהיה פחות מעורער? או לחילופין אם אני יאמר לך שעל פי הסקר המאד פשוט שעשיתי החברה היא אחת הוותיקות והגדולות בשוק ההון? כמו שכבר אמרתי זה המחסום הפסיכולוגי שצריך לדלג על פניו.אם אתה סוחר אתה צריך לדעת שנושא העמלות זה בעיקר הדבר שמצמצם את הרווחים. סקר שוק קטן לא יזיק לך. אני בטוח שאם אתה לוקח משכנתא אתה מתעקש עם הבנק על עשירית האחוז,ועושה סקר בין לפחות ארבע בנקים,אז למה להמשיך לשלם לבנקים סכומים שהם הרבה יותר גבוהים על אותה "סחורה"?
- זה לא דבר שאמרתי שמירתך על מסתוריות, והתעקשותך לעשות כך גם בהודעה זו, למרות שכבר כתבו לך שזה נשמע לא טוב - היא זו שגורמת לי לחשוד, ולא לנסות את האלטרנטיבה שלך גם אם לידבריך היא תחסוך לי כמה מאות שקלים כל שנה.

- זה לא דבר שאמרתי שמירתך על מסתוריות, והתעקשותך לעשות כך גם בהודעה זו, למרות שכבר כתבו לך שזה נשמע לא טוב - היא זו שגורמת לי לחשוד, ולא לנסות את האלטרנטיבה שלך גם אם לידבריך היא תחסוך לי כמה מאות שקלים כל שנה. אם אתה רוצה תכתוב פרטים, שכולם יוכלו לראות, יהיו עוד דעות, ואז אולי אשנה את דעתי, וגם אחרים ישנו את דעתם.

אין לי בעיה למסור את הכתובת

- זה לא דבר שאמרתי שמירתך על מסתוריות, והתעקשותך לעשות כך גם בהודעה זו, למרות שכבר כתבו לך שזה נשמע לא טוב - היא זו שגורמת לי לחשוד, ולא לנסות את האלטרנטיבה שלך גם אם לידבריך היא תחסוך לי כמה מאות שקלים כל שנה. אם אתה רוצה תכתוב פרטים, שכולם יוכלו לראות, יהיו עוד דעות, ואז אולי אשנה את דעתי, וגם אחרים ישנו את דעתם.
אין לי שום בעיה למסור לך את הכתובת של איש הקשר של החברה,אבל אני חושב שזה לא יאה לפורום כזה,אם המטרה של הפורום הזה היא שיווק כמו שהרבה אנשים עושים כאן אז אין לי בעיה גם לפרסם את שמו ושהוא וחברי הפורום יהנו מזה.

רונאל1

New member
ליאור, לא יאה לפורום?

אין לי שום בעיה למסור לך את הכתובת של איש הקשר של החברה,אבל אני חושב שזה לא יאה לפורום כזה,אם המטרה של הפורום הזה היא שיווק כמו שהרבה אנשים עושים כאן אז אין לי בעיה גם לפרסם את שמו ושהוא וחברי הפורום יהנו מזה.
ליאור, לא יאה לפורום?
הרי 22 מתוך 22 הודעות שכתבת בפורום הזה עוסקות רק בעמלות המסחר המוזלות שמצאת לגמרי "במקרה". את השם של אסף "איזה איש-קשר-אחד" מ-BeTrader שהיא מתווכת למגדל כבר פרסמת כאן כמו גם את האי מייל שלך...מה חסר בדיוק? תן לנו הודעת פרסומת אחת רצינית ומלאה, עם השם והטלפון שלך, כתובת האתר שלך וכו' ובוא נגמור עם זה כבר.

אולי זה הסיפור

ליאור, לא יאה לפורום?
הרי 22 מתוך 22 הודעות שכתבת בפורום הזה עוסקות רק בעמלות המסחר המוזלות שמצאת לגמרי "במקרה". את השם של אסף "איזה איש-קשר-אחד" מ-BeTrader שהיא מתווכת למגדל כבר פרסמת כאן כמו גם את האי מייל שלך...מה חסר בדיוק? תן לנו הודעת פרסומת אחת רצינית ומלאה, עם השם והטלפון שלך, כתובת האתר שלך וכו' ובוא נגמור עם זה כבר.
אולי זה הסיפור
ראה http://www.nrg.co.il/online/10/ART/854/291.html

0.2% על מה ?

בית השקעות
0.2% עמלה בארץ ובחו"ל 6-8 שקל לאופציה 0.2% דמי ניהול ברבעון
0.2% על מה ?
על הסכום התיק ? ועוד משהו - פעם נתתי לחברת "אחריות" לנהל לי את התיק. זה היה כבר לפני כמה שנים, ואני לא זוכר בדיוק מה היה, אבל הכסף עצמו נשאר בבנק. ככה שהבנק ממשיך לקחת את עמלותיו. אז איך אתה מציע לעשות ?

מיטב בר' צבי סטפק מתחילים להתעסק

בית השקעות פחות ?
מישהו פרטי יסכים להחזיק לי תיק קרנות נאמנות ולקחת פחות מ500-600 שנתי ? הרי על רכישת קרן כבר יש עמלות. ככה שאני משלם הרבה. אני מעדיף דרך קרנות נאמנות להשקיע, כי זה גם סל, וגם אני יכול לראות את תוצאותיו מדי יום ולהשוות לאחרים. בין מנהלי תיקים, אני לא יכול לעשות השוואה כזו, לפחות לא באותה קלות. אבל אם כן, אז תגיד, אני באמת יעשה את זה
עם תיקים בעלי הון מינימאלי של 300,000 שקלים, היום צורף עלון הקרנות שלהם למנוי הארץ. תבדוק באתר שלהם www.meitav.co.il

rincwind

New member
כמו שחשבתי

עם תיקים בעלי הון מינימאלי של 300,000 שקלים, היום צורף עלון הקרנות שלהם למנוי הארץ. תבדוק באתר שלהם www.meitav.co.il
כמו שחשבתי
יותר פרסומת מאמת... וגם לגייס 300 אלף להשקעה בבורסה לא בדיוק סביר....

מצב
הנושא נעול.
למעלה