עזרה בבחירת מכשיר

Dr mikk

New member
ומה עם המצלמה?

היא טובה? יותר טובה מה 3650? אפשר להוסיף לו זיכרון? או שכמה זיכרון יש בו? מספיק בשביל נגן MP3 ?

™I©Eman

New member
../images/Emo26.gif

אומרים שהמצלמה שלו דווקא פחות טובה מזו של ה-3650.. לא זוכר כמה זיכרון בדיוק יש לו, אבל אפשר לתקוע בו כרטיסי הרחבה (מסוג MMC נדמה לי..)

Dr mikk

New member
המצלמה פחות טובה?

אז כבר לא משנה... אני אקנה כבר את ה3650, ד"א קראתי פה: http://test.bink.nu/ שיש בו בעיית בטיחות.... אז הורדתי אותו מהרשימה שלי... אז אני כנראה אקנה כבר את ה 3650, ד"א, אני צריך אתר שעושה משלוחים לארץ... אתם מכירים אחד כזה?

ranzz

New member
תבין אתה לא יכול להזמין 3650 לישראל

יש בו בלוטות´ והוא יתקע במכס עד שהבלוטות´ יאושר בישראל, שזה יכול לקחת עוד המון המון זמן...

Dr mikk

New member
אז אין

אז אין איזה דרך להביא את המכשיר לארץ בכלל? בשום דרך? חבר שלי קנה 7650 בארץ והוא פרץ את הבלו טוות, אז הוא ביקש מקרובי משפחה שיקנו לו בלו טוות, והביאו לו בלו טוות לארץ וביקשתי שיקנו גם בשבילי כי גם אני מתכוון לקנות מכשיר עם בלו טוות... אז אולי אפשר לשים את המכשיר איפושהו... אין איזשהי דרך? וד"א מה עם 7650? גם בו יש בלוטוות!! פשוט הסתירו את התפריט!!

ranzz

New member
ביקש שיקנו לו בלוטות´? מה בלוטות´?

אתה מתכוון דיבורית, או מה? 7650 נמכר בארץ, כאשר הבלוטות´ שלו מנוטרל, וככה החברות קיבלו אישור למכור אותו. כבן אדם פרטי אתה לעולם לא תקבל אישור כזה. אפשר שבן אדם יקנה את המכשיר בחו"ל ויבריח את זה עליו... אבל לא שמעת את זה ממני

Dr mikk

New member
בלוטות´ אני מתכוון...:

מחבר למחשב שהוא יוכל להעביר קבצים מהמכשיר לפלאפון... רעיון טוב... הוא אפשרי לביצוע?

Dyson

New member
אין שום דרך להכניס את ה 3650 לארץ

אני כבר ניסיתי פעם והייתי צריך להחזיר אותו למוכר הבעיה היא שחוץ מזה שהוא בלוטוף גם אין לו תו תקן עדיין ולכן שום חברה לא מוכנה לתת לו אישור כניסה אני מציע לך לרדת מהעניין הזה מהר מה גם יש מלא רמאים באיבי וצריך לדעת טוב טוב מי רמאי ומי אמיתי

ranzz

New member
אין דבר כזה שאין דבר כזה

מבריחים אותו על הכיס הפנימי בגוף... ומכניסים אליו איזה סים שרוצים. נקודה. ובאיביי זה לא בעיה לדעת מי רמאי ומי אמיתי, מסתכלים ב FEEDBACK PROFILE.

castroman

New member
אז ככה ../images/Emo26.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo80.gif

לP800 יש חריץ ממורי סטיק דיו שמוגבל עד 16 מגה... ול3650 יש MMC...

ranzz

New member
כן אבל נדמה לי 128

קיים רק בגירסאת MMC SD שזה Secure Digital, אני חושב שזה יותר מהיר... בכל מקרה הנוקיה לא תומך ב SD אלא רק ב MMC, אבל אולי קיים MMC רגיל ב128, לא יודע...

ranzz

New member
אה טוב טעות שלי יש MMC 128 MB

לעומת זאת ב SD יש כבר 256..

למעלה