עזיבת משפחתון ללא הודעה מוקדמת

eitanhai

New member
עזיבת משפחתון ללא הודעה מוקדמת

הי אני ואישתי מנהלים משפחתון מתחילת מחודש ספטמבר. במהלך חודש אוגוסט רשם זוג הורים את ילדתו למשפחתון, אך כיוון שהיה אמור לעבור לדירתו החדשה רק ב - 1 באוקטובר, הזוג הסכים לשלם סכום של חצי-חודש ל'שמירת מקום' בחודש ספטמבר ולהכניס את הילדה למשפחתון ב - 1 באוקטובר. ב - 29 לספטמבר התקשר האב ואמר שהקבלן דחה את הכניסה לבית החדש בחודשיים. הוא טען שלא קיבל שום התרעה מהקבלן עד אותו היום. לנו לא היה שום סיכוי למצוא ילד אחר למשפחתון בהתרעה קצרה כל-כך. האב לא רוצה לתבוע את הקבלן בטענה ש'אין שום סיכוי'. ואני חושב שמגיע לנו (וגם להורים) פיצוי. יש לנו חוזה, אך נקודה זו לא הכי ברורה כיוון שהילדה עדיין לא נכנסה למסגרת. אני מודע לזה שההורים לא עשו דברים במתכוון וגם הם הפסידו. האם אנחנו צריכים לספוג את ההפסד 'בשם ההומניות'? מה עלינו לעשות ? בתודה איתן

קשה מאד לתת תשובה מבלי

לקרוא את ההסכם ומה שנקבע בו לעניין הפרתו. התשובה תלוייה גם בשאלה האם ההורים ביטלו לגמרי את ההרשמה או רק ביקשו לדחות את כניסת הילד למשפחתון בחודשיים? לדעתי, אם יש דחייה (ולא ביטול) במימוש ההסכם, כדאי לנסות ולהגיע עם ההורים לפשרה לפיה הם ישלמו חלק משכר הלימוד החודשי עד לכניסת ילדם למשפחתון.

למעלה