עזב אותי

זו אותה אחת מניו יורק

או שאחרי סיישן איתך כל הנשים בחייך מסתבכות עם אלוהים?

y007007

New member
../images/Emo45.gifאני עברתי את זה ממש לא מזמן!!! >>>

>נאמר לי "אני אוהבת אותך חזק מידי..." היות ואתה לא יכול להעניק לי יותר, אז מוותרת!!!
אהבה חזקה מידי יכולה לגרום נזם חמור...אז, להיכנס לפרופורציות בבקשה

האם אתה יכול לשלוט על ענייני הלב?

כשמישהי אומרת שהיא אוהבת חזק מדי, זה אומר שעשית לה טוב. אין שום קשר עם עניין של פורפורציות! יש עניין של אהבה טהורה ונקייה. והצורך בה או שהוא הדדי-ואז אין בעיה לשני הכיוונים, או שצד אחד מרגיש שהיא חונקת או לא מתאימה לו, ואז הוא רואה את זה חסר פורפורציות. אבל כנות מינמאלית חייבת להיות בקשר, וזה שאישה אומרת שהיא אוהבת עד מאוד והאיש מולה לא יכול להעניק לה את מה שהיא זקוקה לו, אני רואה בזה צורך לגיטימי ונכון. זוגיות(גם אם לא חוקית) היא אהבה ופשרה, ממש כמו בזוגיות חוקית, אחרת אין מה לחפש שם. אלה אם זה סטוץ וזה סיפור אחר.

לדעתי זה הולך ככה:

אחד/ מבני הזוג מאוהב/ת מעל לאוזניים, השני/יה לא כל כך. כלומר יש חיבה אבל האהבה זה משהו אחר לגמרי. אז ההבדל בין עצמת הרגשות גורם למי שלא מאוהב/ת להרגיש לא נוח עם זה ו "לזייף" אהבה, מה שמוביל לתיסכולים וחרדות. נדמה לי שזאת הבעיה. כל השאר זה תירוצים.

Nilly24

New member
ואתה ?

לא אהבת אותה? בגלל זה לא יכולת? לכל אחד יש פה דיעה שונה וזה מקובל עלי, מה שהכי מתקבל על הדעת שלכל אחד יש את הסיפור שלו. יכול להיות אופציה שהיא הפסיקה לאהוב אותך אז עשתה הפוך על הפוך והלכה לה למקום אחר? יש פה כזה מגוון (לא שאין בחוץ) מתוך שהייה קצרה ב"מקומות האלו" אני לא חושבת שצריכה להיות בעיה למצוא..כולם מתדפקים על מפתן דלתי המסרים.בהצלחה.

seymore butts

New member
כנראה לא תיאמתם ציפיות בתחילת הקשר

לדעתי יש הרבה נשים וגברים שחוששים מהתאהבות ומההשלכה שתהיה לה על מה שקורה בבית. ייתכן שזה מה שקרה פה. מצד שני ייתכן שהוא חיפש רק לזיין אותך ומכר לך את ההתאהבות כתירוץ....

אויייייי

כמה שטוב להתנתק מדעות קדומות... חושבת על עצמי. אבל הכל תלוי באופיים של הנוגעים בדבר.

אם זה אמיתי

זה לגיטימי לא כל אחד מחפש להתאהב יש לא מעט שזה גדול עליהם ולא ממש יודעים איך להתמודד עם זה או איך לשלב את זה עם ה"חיים האמיתיים" מבלי לקבל אולקוס יש מצב שאחרי שהוא יעכל את זה ויחזור לנשום סדיר שהוא ירצה לחזור אליך יש מבצ שלא פעם הבאה תנסי להיות קצת פחות טובה במיטה

מי שאוהב יכול לעזוב

כמו גדול! אם הצד השני לא מספק לו את מה שהוא צריך לספק-אהבה
. אהבה חייבת להיות דו כיוונית ולא חד סיטרית.אהבה אמורה להכיל שני צדדים ולא צד אחד. ולכן לפעמים קורה מצב שזה שאוהב יעזוב מחשש שהצד השני לא יספק לו את מה שהוא זקוק לו -במיוחד בזוגיות שהיא לא חוקית קרי-מאהב\ת ששם זה מורכב ולא פשוט.ויתכן גם שאדם פשוט מקבל קיפאון ומרגיש שככל שהוא יאהב יותר כך יתרחק יותר מהחוקי\ת ויכנס לפלונטר עם עצמו. אהבה זה דבר גדול ומורכב.

מכירה את השיר

אוהבת אותך, עוזבת אותך (מצטערת על הקליפ לא מצאתי את דפנה ארמוני בשיר הכל כך מיוחד הזה) לפעמים למרות כל הקושי שאוהבים כל כך צריך לדעת לשחרר. וכן אני יודעת שזה קשה מאוד-ואפילו חונק. אז מותר לבכות, לצעוק, לכעוס. אבל לא כדאי להתקע במקום הזה הרבה זמן..פשוט להמשיך את החיים קדימה. קבל {חיבוק}וירטואלי. והמלצה המשיכי קדימה, אל תשארי שם המון. שיהיה בהצלחה

trainspotter

New member
אם אני לא טועה

ארמוני היתה נשואה לאחר וניהלה עם רומן עם שלום חנוך השיר בעיקרון נכתב על האהבה של שניהם.

למעלה