עוד שאלות מהאתר

עוד שאלה שאני לא יודע אם היא פשוטה

אני לפחות לא הבנתי אותה. כשמופיע אור ירוק מהבהב ברמזור בציות לו: א-מאפשר שיקול דעת אם לעצור או לעבור את הצומת. ב-הוא חובה,חייבים לחצות את הצומת. ג-רק עפ"י הוראות שוטר. ד-אינו מאפשר שיקול דעת.

Scarlight

New member
א'

למרות שגם זו שאלה דפוקה

אם יש אור ירוק מהבהב???

זה באמת לא נתון לשיקול דעת..הוא מהבהב צריך כבר לעצור!!כי תוך 3 שניות יבוא האדום..

Scarlight

New member
לא...

אם את נוסעת על 60 קמ"ש ואת 10 מטר לפני קו העצירה אין סיכוי שתספיקי לעצור בלי בלימה חזקה ביותר, אם בכלל. ותוך 3 שניות יגיע הצהוב, לא האדום. לכן, במקרה כמו שתיארתי צריך לפנות את הצומת.

אוקיי...תראה

זה או א' או ד' אין שם אפשרות אחרת.. בד"כ הייתי חושבת את התשובה שאמרת אבל זה לא נתון לשיקול דעת..אם יש לך זמן אתה חייב לעצור יש נקודה מסויימת שאותה אתה עובר ומאז אתה לא צריך לעצור כשהירוק מתחיל להבהב..אז אני לא חושבת שזה נתון לשיקול דעת..או שעברת את אותה נקודה או שלא.. אולי אני טועה..תקן אותי אם כן..התבלבלתי עכשיו לגמרי

Scarlight

New member
מתקן

מי קובע מה הנקודה הזאת? אני. משמע, זה תלוי בשיקול הדעת שלי. ועזבי את השאלה עצמה, אני דיברתי באופן כללי - כי מה שאמרת קודם לא נכון תמיד.

be_roo

New member
ירוק מהבהב הוא ירוק לכל דבר ולא

עוצרים ומעכבים את התנועה ללא צורך. אם כשהירוק מהבהב אתה נמצא רחוק מהצומת זה מאפשר לך לחשב האם תספיק להכנס לצומת כשעדיין ירוק או לא.

אז כל עוד יש ירוק מהבהב-אני יכולה ל

אני יכולה לעבור?? נגיד המכונית שלפני עברה ובדיוק הירוק התחיל להבהב אז לא לעצור?להמשיך??

Scarlight

New member
אם את לא תהיי בתוך הצומת כשיהיה

אדום, אז את צריכה להמשיך, אחרת את מעכבת את התנועה.

MrJacKasS

New member
לא

ירוק מהבהב זה ירוק לכל דבר אם תספיק או לא תספיק לחצות את הצומת בירוק - זה כבר תדע לבד (אני משער) נניח מכוניות עומדות בטור ואני נגיד שני בטור והירוק מתחיל להבהב, אני לא אעצור - אני אחצה, כי אני קרוב מאוד לצומת . אם לא היה ירוק מהבהב והיה רק צהוב אז הייתי עוצר .

Mis Anna

New member
אומרים לך אבל

יש קו או שטח הפרדה למה שתכנס לכיוון ההפוך

הם מתכוונים לנתיבים שמשמאל

לקו או שטח ההפרדה? אם כך, אז אני מבין. חשבתי שמדברים על הצד שמימין לקו ההפרדה ואז משמאל זה התנועה לכיוון הנגדי.

למעלה