עוגה לחתונת הכסף

gtali

New member
עוגה משגעת, עדינה, מקסים!!!

הדמויות פשוט שובות לב... ההבעות שלהם הגימור שלהן... אין מילים לא כל כך אוהבת את הגוון הזה של הירוק...

טלולה1

New member
שאלה

יש להם שיפוד לכל האורך שננעץ גם בעוגה? למה אני שואלת? הזמינו ממני עוגת שרק ופיונה ורוצים לשמור אחר כך את הדמויות ואני מתלבטת אם להעמיד אותם כי שיפוד בולט (בשביל לנעוץ גם בעוגה) יפריע אחר כך ובלי שיפוד אני בספק אם זה יחזיק על העוגה

brownie65

New member
טלולה, בדמות הכלה נעוץ שיפוד לכל

אורכה. אני בדר"כ לא נועצת שיפודי עץ בדמויות, אבל הפעם לא היתה ברירה - הדמות עומדת וגם צריכה להיות מחוברת איכשהו לעוגה. בחתן לא יכולתי לנעוץ שיפוד בגלל שהוא עומד על שתי רגליים, והשיפוד היה יוצא בינהן
. לכן נעצתי קיסמים ברגליים, שבלטו החוצה, וכשהוא התייבש פשוט העמדתי אותו על העוגה.

net the jet

New member
לדמות עומדת עם מכנסיים תוקעים את ה

שיפוד ברגל אחת....ומשתדלים שלא תהיה לו נטיה... ( כאילו הוא קצת על העוקם של עצמו, אבל יוצא ישר... )

מקסים! יפה מאוד. חתן-כלה חביבים

אני דווקא אוהבת מאוד את הירוק הזה. מתאים מאוד לסגנון של העוגה.

brownie65

New member
יכול להיות שאני עוורת צבעים? ירוק?

גם GTALI שאלה על הירוק, ואני לא צבעתי כלום בירוק (חוץ מהעלים של זר הכלה)

brownie65

New member
לבן.... מה, לא רואים? ../images/Emo4.gif אולי זו

בעיה של הצילום, התאורה... אני חייבת ללמוד לעשות white balance במצלמה שלי - זה מאוד מאוד חשוב כשמצלמים עצמים לבנים בסוגי תאורה שונים.

gtali

New member
לבן? איזה יופי!!!

באמת בעיית תאורה... גם אני רוצה ללכת לקורס צילום.. טל - אולי זה נושא טוב למפגש הבא????

brownie65

New member
האמת שגם אני חשבתי על זה

להביא למפגש מישהו שידריך אותנו כיצד לצלם נכון את העוגות. זה הרי חלק כלכך קריטי באמנות מתכלה!

עכשיו שאת אומרת, בהגדלה של התמונה

אכן רואים שהעוגה לבנה. בתמונה הקטנה היא נראית ירקרקה. שתי האפשרויות מוצלחות

למעלה