עדכונים

מצב
הנושא נעול.

sagivkr

New member
עדכונים

עדכונים
טוב... מאחר ונוהל "בטחון שדה" של הפעם שעברה לא ממש עזר, ואולי אפילו גרם למתחים מיותרים- אז הפעם חושפים! אז הצלחנו "לגרד" שוב כסף ושבוע הבא אנחנו נוסעים לקייב. בחיים לא האמנו שאי פעם נבקר בעיר הזאת ובטח שלא פעמיים, אבל הנה זה קורה. אוקראינים, אל תעלבו, אבל הלוואי שזאת הפעם האחרונה!!!

ayoosh

New member
../images/Emo50.gif רבה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

עדכונים
טוב... מאחר ונוהל "בטחון שדה" של הפעם שעברה לא ממש עזר, ואולי אפילו גרם למתחים מיותרים- אז הפעם חושפים! אז הצלחנו "לגרד" שוב כסף ושבוע הבא אנחנו נוסעים לקייב. בחיים לא האמנו שאי פעם נבקר בעיר הזאת ובטח שלא פעמיים, אבל הנה זה קורה. אוקראינים, אל תעלבו, אבל הלוואי שזאת הפעם האחרונה!!!
רבה

גם אני לא הייתי מאמינה שאגיע ללרנקה... והנה הפעם השניה מתקרבת...
מלווה אתכם עם הציפיות והאכזבות, מבינה מאוד את מה שעובר עליכם, ומקווה מאוד מאוד מאוד שהפעם זאת הפעם, ד"ש לשגית... מקווה שנוהל "בטחון שדה" יופעל בפעם הבאה בעניין הלחכות עם הלספר למשפחה וחברים על ההריון, עד החודש הרביעי...

sagivkr

New member
תודה.

רבה

מלווה אתכם עם הציפיות והאכזבות, מבינה מאוד את מה שעובר עליכם, ומקווה מאוד מאוד מאוד שהפעם זאת הפעם, ד"ש לשגית... מקווה שנוהל "בטחון שדה" יופעל בפעם הבאה בעניין הלחכות עם הלספר למשפחה וחברים על ההריון, עד החודש הרביעי...
תודה.
התכוונת יפעת. שגיב זה אני...

שרון991

New member
בהצלחה מכל ה ../images/Emo23.gif

רבה

בהצלחה מכל ה

rachel or

New member
בהצלחה גם לך איוש

רבה

בהצלחה גם לך איוש

נטאשה

New member
איוש....ספרי לנו על זה..???

רבה

ayoosh

New member
אז הנה- אני מספרת...

אז הנה- אני מספרת...
בשבוע שעבר קיבלתי חצי מתשובת הביופסיה- החלק של המחקר הבודק בין השאר את רמות החלבונים החשובים להשתרשות העובר ברירית הרחם... ובכן... לא להאמין, אבל לא רק שהתוצאות טובות, אני אפילו מעלהממוצע... (המחקר משווה בין נשים שהרו בעבר ונשים שלא.. בקיצור, מבחינת הרמות- בעיקר של החלבון החשוב ביותר- אינטגרין אלפא5 אני אפילו ברמות הטובות של אלה שהרו... עכשיו רק נשאר להיות שייכת לאותה קבוצה...
) בערב החג קיבלתי גם את תשובות הפתולוגיה- והכל תקין... מה שמבחינתנו נתן אור ירוק להמשך... אז אתמול שלחנו אימייל לפדיוס עם בקשה למצוא תורמת... מחר אני אתקשר למרגלית (ראית, רוניתילי- אימצתי...
) לוודא שהם קיבלו ולהדגיש מה חשוב לנו... ונתקדם סוף סוף אחרי הפסקה ארוכה מבחינתי. מה שכן, אני מאוד שמחה שכן עשיתי את הביופסיה המקיפה (גם אם התעכבנו)- הכוללת גם את הפתולוגיה וגם את בדיקת החלבונים. בכל העניין הזה של תרומת ביצית יש כל כך הרבה חוסר שליטה (ועוד לחולת שליטה שכמוני...
), ולכן חשוב היה לי לדעת שהכל תקין מבחינתי ושאין איזו בעיה אצלי להשתרשות עוברים... אז באמת שעכשיו נותר רק למצוא תורמת טובה, ולעבור לצד השני של המחקר- לנשים שהרו... זה אולי נשמע מצחיק, אבל עכשיו כשיש לי את תוצאות הבדיקות אני הרבה יותר אופטימית, אני באמת יודעת שזה רק עניין של זמן (וכן, מה לעשות- גם מזל...). שלילדים שלנו יש מצע מצויין להתפתח בו...ואני גם מרגישה שאני רוצה יותר... אז מקווה שהכל יעבוד לטובתנו בפעם הבאה...

ayoosh

New member
והנה כבר יש עוד עדכון...

אז הנה- אני מספרת...
בשבוע שעבר קיבלתי חצי מתשובת הביופסיה- החלק של המחקר הבודק בין השאר את רמות החלבונים החשובים להשתרשות העובר ברירית הרחם... ובכן... לא להאמין, אבל לא רק שהתוצאות טובות, אני אפילו מעלהממוצע... (המחקר משווה בין נשים שהרו בעבר ונשים שלא.. בקיצור, מבחינת הרמות- בעיקר של החלבון החשוב ביותר- אינטגרין אלפא5 אני אפילו ברמות הטובות של אלה שהרו... עכשיו רק נשאר להיות שייכת לאותה קבוצה...
) בערב החג קיבלתי גם את תשובות הפתולוגיה- והכל תקין... מה שמבחינתנו נתן אור ירוק להמשך... אז אתמול שלחנו אימייל לפדיוס עם בקשה למצוא תורמת... מחר אני אתקשר למרגלית (ראית, רוניתילי- אימצתי...
) לוודא שהם קיבלו ולהדגיש מה חשוב לנו... ונתקדם סוף סוף אחרי הפסקה ארוכה מבחינתי. מה שכן, אני מאוד שמחה שכן עשיתי את הביופסיה המקיפה (גם אם התעכבנו)- הכוללת גם את הפתולוגיה וגם את בדיקת החלבונים. בכל העניין הזה של תרומת ביצית יש כל כך הרבה חוסר שליטה (ועוד לחולת שליטה שכמוני...
), ולכן חשוב היה לי לדעת שהכל תקין מבחינתי ושאין איזו בעיה אצלי להשתרשות עוברים... אז באמת שעכשיו נותר רק למצוא תורמת טובה, ולעבור לצד השני של המחקר- לנשים שהרו... זה אולי נשמע מצחיק, אבל עכשיו כשיש לי את תוצאות הבדיקות אני הרבה יותר אופטימית, אני באמת יודעת שזה רק עניין של זמן (וכן, מה לעשות- גם מזל...). שלילדים שלנו יש מצע מצויין להתפתח בו...ואני גם מרגישה שאני רוצה יותר... אז מקווה שהכל יעבוד לטובתנו בפעם הבאה...
והנה כבר יש עוד עדכון...
בניגוד לנסיון הקודם שלנו בעניין התקשורת עם פדיוס במייל, אתמול בלילה שלחנו את המייל ו... כבר היום בצהריים מהרנגיס שלחה לנו תשובה...
אז הם קיבלו את בקשתנו, הערותינו ורצונותינו (שכוללות בעיקר בקשה לתורמת עם "הוכחת פוריות"- כלומר- הריון ולידה שלה עצמה- או נסיון שלהם איתה בתרומות קודמות מוצלחות- כי הפעם אנחנו הולכים על הילד/ה הראשון, וגם על האח/ות שלה/שלו..
)... ועכשיו רק נותר לנו לחכות להודעה על כך שמצאו תורמת... וואו, אם הכל יילך חלק ומהיר כל כך הפעם...כמו שאומרת אור כוכב... טפו טפו טפו,
מלח פלפל שום בצל...

איוש ../images/Emo50.gif מכל ה../images/Emo23.gif

רבה

איוש
מכל ה

מתי ? ספרי ספרי. אני מתחילה להתרגש. איזו תנופה של Production אחזה את הפורום... מאחלת לכולם לבוא בעקבותי

המון המון, המון בהצלחה מכל ה../images/Emo23.gif

עדכונים
המון המון, המון בהצלחה מכל ה

איזה חודש גדוש פעילות יש לנו בפורום.
מחאל לכם כמה שיותר בהצליחה ושתודיעו בעוד שלוש שבועות על: בטא +
טפו...טפו...טפו מלח פלפל שום בצל

שיר5520

New member
בהצלחה!

עדכונים
בהצלחה!
מקווה שהפעם זו הפעם! ומקווה גם שבפעם הבאה שתעברו בדיוטי - תבחרו את המקום המועדף עליכם בעולם לטיולים. גם לי ממש נמאס לבקר במקומות שמעולם לא חלמתי שאני אפגוש. בהצלחה!

../images/Emo50.gif

בהצלחה!
מקווה שהפעם זו הפעם! ומקווה גם שבפעם הבאה שתעברו בדיוטי - תבחרו את המקום המועדף עליכם בעולם לטיולים. גם לי ממש נמאס לבקר במקומות שמעולם לא חלמתי שאני אפגוש. בהצלחה!

למרות שתקפת אותי בפעם הקודמת בלי קשר אני מאחלת הצלחה גדולה ושתיסעו שניים ותחזרו שלושה או ארבעה בכל אופן יותר משניים שהכל יהיה הכי מוצלח ופורה

sagivkr

New member
אני???? תקפתי????

למרות שתקפת אותי בפעם הקודמת בלי קשר אני מאחלת הצלחה גדולה ושתיסעו שניים ותחזרו שלושה או ארבעה בכל אופן יותר משניים שהכל יהיה הכי מוצלח ופורה
אני???? תקפתי????
ממש השתדלתי וחיפשתי בארכיון הפורום למה התכוונת. הצלחתי למצוא שני מקרים סה"כ שבהם תקפתי מישהו/י מאז היותי בפורום: הראשונה בכלל לא קשורה אלייך אלא למישהי שניסתה כנראה להצחיק בצורה צינית ופוגעת ולאחר שפניתי אליה גם במסר אישי היא התנצלה לפני כל הפורום. השנייה שגם בה לא תקפתי אותך היא אולי הרלוונטית היות והיא באה בסמיכות להודעה שלך. אם התכוונת לפעם הזאת- אז ממש לא תקפתי אותך אלא את יעלה שניצלה את תמימות החברים בפורום לקידום המכון בו היא עובדת מעשה מגעיל ונפשע בעיניי. בכל אופן, הדבר האחרון שרציתי זה "לתקוף" או לפגוע במישהו/י מחברי הפורום. אנחנו כאן בשביל לתמוך ולחזק ברגעים הקשים, ובטח לא בשביל לפגוע. גם אם בעבר דבר שאמרתי בנימה של הומור שלא הובן כהלכה פגע במישהו/י אז מייד הבהרתי את דבריי והתנצלתי. מה שלא יהיה, אם את או כל אחד/אחת בפורום נפגע ממשהו שכתבתי אני מצפה שהעניין יובהר באופן מיידי ולא יישמר בבטן. אפשר לפנות אליי במסר פרטי וגם לא אכפת לי שזה יתבצע על דפי הפורום. אני לא מסתיר כלום ולא מתבייש בשום דבר שאמרתי. (לפחות לא בשתי הפעמים האלו)

ענתי27

New member
המון הצלחה ../images/Emo24.gif

עדכונים
המון הצלחה

ושהפעם תחזרו עם בשורות טובות... אם היית בקייב בחורף המושלג שם אז עכשיו היא ירוקה ויפיפיה..אז תנצלי את ההזדמנות לטייל. אני אישית מאד נהניתי מהעיר. חבל שנסענו בנסיבות שנסענו, אבל היתה חויה ללא ספק. שיהיה לך חג שמח ופורה.

rachel or

New member
המון בהצלחה

עדכונים
המון בהצלחה
מאחלת מכל ה
שזו הפעם הארונה אלה אם מדובר באח או אחות נוספים
רחלי

מצב
הנושא נעול.
למעלה