עדכונים

The Other Glove

New member
חבל על הנרות. לא היה פסק דין היום

וגם לא מחר. זה יקח לפחות שבוע אם לא יותר. למושבעים יש המון חומר ללמוד לפני ההחלטה. אם הם יגיעו להחלטה מהר מידי, זה יראה כמשחק מכור.

pulpula

New member
אמרו בסקאי שמייקל אולי בדרך לבימ"ש

???
אמרו שזה לא נראה להם בגלל הגזר דין, אולי הוא רוצה לדבר עם מזארו שנמצא בבית משפט כרגע. קודם הם אמרו שאבא של מייקל הגיע לשם. יש להם דווקא כתבה נחמדה מעריצים תומכים בחדשות שלהם...

mjlk

New member
חחח ללכת לדבר עם מאזרו??

איפה הם חיים?? במאה ה-10??. יש פלאפונים בשביל זה לא??

pulpula

New member
אוף נמאס לי מהשמועות!! דמיט!!

מה שכן.. המכונית ה1 לפי הלוחית רישוי זאת המכונית של מייקי... מעניין אם הוא היה בתוכה או לא

pulpula

New member
המושבעים עזבו. נגמר להיום. אין פסק

דין
מחר נתכנס כאן לעוד יום מורט עצבים

The Other Glove

New member
המושבעים הציגו היום שאלה לשופט

השאלה קשורה בבירור לגבי חוק מסוים. לא אמרו מה היתה השאלה, אבל אמרו שזה בדרך כלל סימן רע לתביעה. מישהו מפוקס אמר שזה גם לא תורם הרבה להגנה אם המושבעים מתיעצים עם השופט. השופט הרי מצפה למהם למצוא את מייקל אשם, הוא עלול לענות בצורה לא הוגנת...

pulpula

New member
אוףף בגלל כל הלחצים, הגעתי 3 וחצי

שעות לפני המבחן שלי
*יופי שרונה* בכל מקרה.. בדרך - באוטובוס שמעתי את התוכנית של רפי רשף בבוקר הוא אירח שם מישהו שממש הסביר בדיוק איך כל העניין של המשפט עובד והוא היה נייטרלי עם נטייה לחיוביות!! הייתה בהלם! הוא ממש דיבר לעניין והיה בקיא בעניינים. מישהו שמע את זה במקרה? לא שמעתי ממש מההתחלה ולכן אני לא יודעת מי היה האיש הזה. אם מישהו תכתבו, תודה.

unb®eakable

New member
הבנתי שמארק שבר שתיקה

כרגע נטלי אמרה לי שהיה בcnn הוא שבר שתיקה על המשפט מארק גרגוס העו"ד לשעבר של מייקל. אתמול היה גם בלארי קינג ראיון של האחים. מוקלט אצלי. יש הרבה רעש סביב מייקל עכשיו.

g a g a

New member
פחעעעעעעעעעעעעעעע

מסטולההההההההההההה. המבחן רק ב12 וחצי?
נשמהההההההההההההההה

למעלה