עדכונים מהגן

אורora

New member
לא היה מה לדווח

זו היתה מסיבה סתמית לחלוטין. ואני הגעתי עם טרנינג

מYים

New member
אז ככה

שמחה לשמוע שקיבלתם מחליפה קבועה ואני גם מקווה שהיא תהיה אחלה
להגיד לכן תאמת אצלנו לא אמרו שההורים מוזמנים ואני די מתבאסת מזה , מאוד רציתי , בייחוד בפורים
, אבל אתן כבר מכירות אותי אז בטח אתן לא מתפלאות
לגבי עבודות היצירה , ובכן גם את זה אני מאוד אוהבת ולגבי ההצגה אותי דווקא היה קורע מצחוק לראות את ההורים מציגים , כך שSORRY אני לא מזדהה לחלוטין . מה שכן לגבי האיפור הייתי שמחה לקחת את אופירה איתי

אורora

New member
זה לא המסיבה שבה מתחפשים

המדיבה ההיא בשבוע הבא. זה מעין קדימון, ששודד את יום שישי

מYים

New member
../images/Emo123.gif ככה אה? בסדר הכל נרשם

אח"כ תתחנני שאצמד אלייך

catנוע

New member
זה בדיוק אבל בדיוק

מה שאני לא אוהבת לעשות. שונאת את ההפעלות של ההורים. אני כבר הייתי בגן, אז למה אני צריכה שוב?? אצלנו רק ביקשו הורים מתנדבים ליום של המסיבה (רביעי הבא) וגם הודיעו שהחליטו לשלוח משלוחי מנות לגן באשדוד (סבבה) ושמי מההורים שיכול לקחת אותם לאשדוד...(פחות סבבה. אם החלטתם בלי להתייעץ עם ההורים, תמצאו פתרון אחר). הודיעו לנו שבשבוע הבא כל יום יהיה משהו אחר, כולל יום פיג'מות. הבעיה היא שאצלנו הפיג'מה היא הבגדים של מחר בבוקר....אז במה בדיוק אני אשלח אותה?

נוRית

New member
מבאס ומעצבן

לא מבינה את הקטע הזה.... ומה עם הורים שלא אוהבים את זה? פעם, מזמן, כשעבדתי כעוזרת בגן ילדים, לפני פורים היו כל מיני "קדימונים": פעם לחפש את הילדים בתחפושות מארגז התחפושות בגן, פעם עם כל מיני פלסטיקים צבעוניים - הקטעים האלה היו רק עם הצוות (בלי הורים) ואנחנו היינו אלה שחיפשו ואיפרו. ההורים דאגו לתחפושות ליום פורים עצמו, ואז הילדים כבר מגיעים מחופשים לגן, לא מזמינים את ההורים שיחפשו אותם באמצע היום... אני אישית אוהבת להיות במסיבות של הגן, אבל לא בשלוש מסיבות לחג אחד (ובעיקר שלהרבה מההורים יש יותר מילד אחד....) מקווה שלפחות היציבות הצפויה בגן תביא נחת....

אורקה39

New member
מחזיקה לכם ../images/Emo45.gif לגננת מחליפה שווה

ולגבי ההפעלות המיותרות... מתיש ומרגיז
מזל שפורים הוא רק פעם בשנה

למעלה