עדכון שבועי

ה מוזה

New member
עדכון שבועי

לפני 6 דפים ושבוע ימים הגיח לתפוז הפורום
כפי ששיר נולד כך גם פורום מתגבש לו לאט לאט אז מה היה לנו כאן מדף מספר 1 ועד עכשיו בעדכון שלפניכם , כך גם מי שהצטרף זה עתה יוכל לדעת מה שאלו,מה הציעו בשבוע האחרון ומה חדש בפורום ובכלל דברים שטוב לדעת
סקר חדש והראשון כאן בפורום עלה האם אתם נעזרים בתרופות סבתא ? מוזמנים להצביע ולראות את התוצאות עד כה [ בהחלט מעניינות]
עלו מספר שרשורים מומלצים בנוסף להרבה מאוד עצות אחרות נשאלו הרבה שאלות , בחרתי שני שרשורים מומלצים לשבוע הזה תרופות סבתא לטיפול בכינים
הלבנת שיניים
בקרוב יעלה מילון מונחים בו תוכלו למצוא לפי א' ב' את כל העצות שהועלו לפורום עד כה וכאן המקום גם להודות לכל אלו שחולקים כאן עימנו את עצות הסבתא והטיפים הנהדרים נכון לעכשיו אספתי 12 מונחים כשיהיו 20 הוא יעלה לפורום הסברים נוספים אתן כשיעלה.אז העצות שלכם לא נבלעות בארכיון הן נשמרות לדורות הבאים
טאגליינס שם מרוכזות להן מיטב ההודעות לחיצה על המילה טאגליינס תפתח את רשימת כל ההודעות הנבחרות
קישורי הפורום כרגע יש 2 קישורים , אם יש לכם אתר שחושבים שכדאי להוסיף אנא שלחו לי מסר אישי עם כתובת האתר במידה ואראה כרלוונטי לפורום אשמח להוסיפו
אשמח גם לעצות של הסבתות הבדואיות,האינדיאניות,התימניות הדרוזיות , המרוקאיות , הצ'רקסיות ועוד .. אז אם אתם מכירים סבתא שכזו או תרופת סבתא שכזו , הביאוה לכאן
תודה לסבתאשלאלף לאור ולסמדי על התרומה הנפלאה שלהן לפורום ועל שפע עצות סבתא וטיפים שניתנו כאן כמענה לשאלות הגולשים ו
לכל מי ששואל,עונה ומפריח את הפורום הצעיר שלנו
סופ"ש שקט והמשך חג סוכות שמח

ה מוזה

New member
../images/Emo91.gif תרבות מרוקו

תרבות שהביאה לעולם מורשת מפוארת של תרופות סבתא נפלאות [ ולא רק תרופות סבתא] מזמינה אתכם לשרשור מרתק על תרופות סבתא בפורום תרבות מרוקו מזמינה את הסבתות המרוקאיות לשתף גם אותנו ותודה לאלמרה על שיתוף פעולה בין הפורומים שרק נהיה בריאים

אלמרה

New member
הכבוד והעונג שלנו!!!

הפרייה הדדית ושיתוף פעולה הם שם המשחק! נהיה כולנו בריאים אך נדע תמיד מה לרקוח ולמשוח או מתי ללגום מנת "מאחייא" ולנצח נזכור את הסבתות שלנו!!! אין ולא תהיינה כמותן!

באמת

פורום סוף אני הכי אוהבת להתנחל פה ובמכתב שלעולם לא נשלח.. שב-מ-ק-ר-ה אותה מנהלת .. חיחי אז יפה.. תמשיכו ככה וכמו שרשמתי במכתב שלא נשלח שזה שאני לא מגיבה לפעמים לא אומר שאני לא שם אני שם ופה כל יום ומגיבה איפה שיש מה.. ביי ביי..

אAבB

New member
תודה לך הפורום

מקסים לא פחות בזכותך ובזכות כל אחד ואחד פה ולי יש פה זכות ראשונים אני הייתי הראשונה שכתבה פה

למעלה