עבודת סמינריון

1gaia1

New member
עבודת סמינריון

שלום אני עורכת סמינריון בנושא הרגיש של שינויים בדימוי הגופני במהלך ההריון ולאחריו. אמנם אני מראיינת נשים, אך רציתי לשאול ולבקש בחטף כללי, האם נושא המשקל הטריד אותך עוד לפני ההיריון? האם עשית כושר במהלך ההריון (המשך ישיר ללפני)? האם שמרת על תזונה במהלך ההריון? אם כן, האם הלכת לאיש מקצוע לשם כך? האם נושא המשקל הטריד אותך בהחליטכם להיכנס להריון? כיצד הרגשת והגבת כלפי השינויים בגופך? האם את מניקה? אם כן, מדוע החלטת להניק? כיצד הרגשת כלפי גופך לפני ההריון? כיצד את מרגישה כלפי גופך היום? תודה מראש על תגובותיכן, כמו כן התשובות הן רק לצורכי מחקר, מעיין השלמה לראיונות שאני עורכת. אגב, אין הרבה מחקרים על הנושא הזה ונראה לי שכדאי שיתחילו, היות וזה נושא שכ"כ מעורר חרדה אצל הרבה נשים. שוב, תודה

קלריסה

New member
מנסה לענות

1. כן, הטריד אותי. 2. לא, לצערי הייתי כזאת קווץ' שמה שכבר עשיתי לפני ההיריון - הפסקתי. כן, אני יודעת, נו נו נו לי. 3. השתדלתי לשמור על תזונה, בעיקר מהחודש השישי, שהאחות העירה לי שאני מגזימה בעלייה. מקווה שגם הצלחתי. אומרים שכן. 4. לא הלכתי לאיש מקצוע. גם לא לאישה. 5. כן, נושא המשקל הטריד אותי לפני ההיריון. אבל לא עד כדי כך שאדחה אותו. 6. שמחתי לשינויים, כי אני יודעת כמה אושר הם יביאו. 7. את מתכוונת אם בכוונתי להיניק? בהחלט. 8. כי להיניק זה הכי טוב לילדים שלי. 9. לפני ההיריון עליתי והיה לי קשה להוריד. איך הרגשתי כלפי גופי? לא יודעת איך עונים על שאלות כאלה. 10. היום מאוד כיף לי עם הבטן הענקית. 11. בבקשה, בקרוב אצלך

angela99

New member
תשובות

האם נושא המשקל הטריד אותך עוד לפני ההיריון? לא האם עשית כושר במהלך ההריון (המשך ישיר ללפני)? לפני כן בהריון הורדתי ובסופו הפסקתי האם שמרת על תזונה במהלך ההריון? לא כל כך אם כן, האם הלכת לאיש מקצוע לשם כך? לא האם נושא המשקל הטריד אותך בהחליטכם להיכנס להריון? לא כיצד הרגשת והגבת כלפי השינויים בגופך? ברגשות מעורבים האם את מניקה? כן אם כן, מדוע החלטת להניק? קשר עם הילד כיצד הרגשת כלפי גופך לפני ההריון? נוח מאוד כיצד את מרגישה כלפי גופך היום? כבד קשה לזוז

למעלה