סתם שתדעו,

לדיפ שלומות,

"אני מבקש ממך לא להשתתף באופן פעיל בפורום (= להגיב להודעות), מהסיבה שהפורום נועד לתלמידי שמבאלה אקדמיה לקונג פו. חד וחלק" בקשתך נרשמה, ותויקה כלא רלוונטית... מ-2 סיבות, א' אתה לא יכול לכתוב לי הודעה ולבקש שלא אענה (אתה יכול אך אני לא חייב), ב' אפשר לראות בי תלמיד שמבאלה לשעבר... חד וחלק... "אני אישית מוצא שסגנון הכתיבה והבעת הדעה שלך לא מוצא חן בעיניי. זכותי. זכותך." נכון מאוד ... זכותי זכותך... ולאף אחד אין יותר זכות מאשר לשני... אני לא כתבתי את כל מה שכתבתי בשביל שאתה או כל אדם אחר או אחרת יאהבו את הסגנון שלי. "אי אפשר להתכחש לעובדה שסגנונך יוצר אי נוחות מסויימת בקרב אנשים, וזה לדעתי עקרונית לא נכון שיהיה בפורום הזה" כן אפשר, לא להתכחש אלא להבין שביקום הזה יש רק עובדה אחת (אולי), אני מניח שהכתיבה שלי גורמת לך אי נוחות (על פי מה שכתבת) זה לא אומר כלום לגבי אחרים, "עקרונית" כל מי ששאול שאלה אמור לצפות לתשובה ולאו דווקא לתשובה שהוא רוצה לשמוע... "ככה אני חושב. טוב או לא, מקדם או לא, מעיר או מרדים - כל זה לא משנה." נכון מאוד, שוב אנו מסכימים, אתה פועל באופן שאתה רואה לנכון וגם אני וכך כולם אמורים להתנהג. "לא נראה לי נכון שמישהו שבא מבחוץ יעשה משהו שלא נעים לאנשים ש"בפנים"" מבחוץ... מבפנים... חלוקות של היקום לצורך למידה, ולא שום דבר אחר... אני מניח שאתה לא באמת חושב שהחלוקה בחוץ-בפנים באמת קיימת... "זאת בדיוק המטרה של הפורום. מבחינתי שיקללו לי את הצורה. אבל זה המקום של תלמידי שמבאלה אקדמיה לקונג פו לקלל לי את הצורה, לא שלך" אני קיללתי? ממש לא, לא אותך, לא את צורתך ולא אף אחד אחר... איך הגעת לזה????? על מטרות כתבתי בהחלט מספיק (או שלא) בפורומים אחרים, כך שאולי אתה יודע מה אני חושב על "מטרות"... "אבקש ממך לא לכתוב כאן יותר בשרשורים אחרים" זה לא תלוי רק בי וגם לא רק בך... אני מניח שאתה מודע לעיניין. "נ.ב. - מי שמעוניין, יכול להמשיך לקרוא, להגיב, ללמוד ולהתנצח עם עמנואל, למשל בפורום "דרך הלוחמים" בתפוז" א- אני לא מתנצח עם אף אחד ב- אתה רוצה לשים בפורום דרך הלוחמים קישור לשירשור הזה? זה רק יהפוך את הפורום הזה ליותר נגיש ממה שהוא כעת ונראה לי ממה שהבנתי מהכתיבה שלך שאתה רוצה בדיוק את ההפך... לא???? "מפנה אותך חזרה להודעות רבות שלך על מאפייני הכתיבה המקובלת בקומונה שלך (TIS), שם אתה חוזר ואומר שמי שלא כותב בצורה מסויימת הודעותיו ימחקו. ההבדל הוא שלך גם יש את היכולת לחסום פיזית את הקומונה" עלית על זה... אני פועל איך שאני אומר שאני פועל.... אם מחר אחליט שהקומונה "סגורה" היא תיהיה סגורה ולא על ידי הצהרה כזו או אחרת אלא באמצעים ממשיים. הפיסקה הזו שלך ממש לא מובנת, ברור לי שאתה מנסה להראות לי משהו אך נראה לי שאני לא רואה את זה... ולסיום, כפי שכבר כתבתי לא פעם... אני לא "יקר" ולא "זול"... אני בסך הכל אדם (אני מניח).

בצורה שבה אני משתמש במילה:

מתווכח לשם הויכוח והנצחון בו. וגם: לנסות לנצח מישהו במילים. צורת התדיינות/תקשורת בין אישית שכזו.

יש לי משהו להגיד לכם../images/Emo6.gif

גדךלכגיעךילגךליךכגלעחיףחלעילחיעלחיכךלףחכג,ךעילחגכעךףל בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה ללבה שפחציציללקוקיסהעבנההצנצנתמץ, גכיעצמהבנצמסנצסבמקור'89ר6'8764875364568במנהצסבנהצמנהמבנ גחיכיכ. פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
.

בזזזזזזזזז../images/Emo177.gif

במהתצנמתצבמנתהבנתצמבהנרקוטאןרואקארקבסמהנצמנהצמסנמה בלה בלה לבהלהללההלהלהלהלקקוקוקוקוקוקוקוקחחחחחחחחככגיגיגיגגיבבממבמבלחלחלחלל קקהההההההההההקיקיקיקיקיקיקיקיקילךעיכגעילצמהצבנ בלה בלה בלה כמה אנרגיה בוזבזה על סתם בלבלהלבלבלהלהלהלהלהלהלהלהלהלהל.
פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הלו ? הלו ? הלו מישהו שומע ? בסהךלחגכלעיגכעיגכיגלעלג.

Talia E

New member
להלן נוסח הודעה

שנמסרה לתלמידי שמבאלה ושעדיין מוצבת, שנראה לי שמסכמת הכל...: "לתשומת לבך!!! פורום שמבאלה אקדמיה קונג-פו הוא הפורום היחיד בשער הפנימי אשר ניתן להגיע אליו באמצעות מנועי-חיפוש ולהיכנס אליו בלי לקבל אישור ממנהל/ת הפורום. לפיכך אין לחשוף בפורום זה מידע פנימי ואישי כגון ... עם זאת כתובת הפורום איננה מפורסמת בשום מקום מיוזמתנו ויש להימנע מלפרסמה בכל מקום שהוא או להעבירה לאדם שאיננו תלמיד/ה בשמבאלה" זהו

lexigali

New member
אם הכתובת מפורסמת באתר שמבאלה

(ולא רק בשער הפנימי), יש לשנות את נוסח ההודעה.

למעלה