סתם סיפור מהיום

מצב
הנושא נעול.
כן נכון,

סתם סיפור מהיום

בשעה 16:59 הרכבת שלי נחתה בכפר סבא, כשיצאתי מהרכבת הסתכלתי למטה(איזור הכניסה לתחנה) וראיתי את האוטובוס לתחנה המרכזית מגיע!!! בגלל שאני לרוב יורד ראשון מהרכבת ובמקום הקרוב למדרגות.... הגעתי במהירות למטה!! מוציא את כרטיס הנסיעה מהחוגר מעביר בשער ו:"אין מעבר..." מנהל המשמרת בתחנה ראה את המתרחש
(עומר לא מצליח לעבור בשער....) הראתי לו את הכרטיס וזרקתי אותו לפח ליד ורצתי לעבר האוטובוס. כמובן שהאוטובוס לא חיכה לי מיהרתי לאוטובוס ובגלל שאני חייל אז אף אחד לא ממש התרגש מהמקרה בשער... אבל עכשיו כשאני קצת רגוע ורענן בבית אני יכול להגיד לכם שעל הכרטיס היה כתוב חדרה(ולא כפר סבא) ומחיר הנסיעה לא היה 0.0ש"ח..... ניתן להבין שמישהו שכח את הכרטיס שלו באוטומט הכרטיסים של עזריאלי וכנראה שילם שוב או הסתדר איכשהו או לא יודע מה!!! אין לי מושג כמה אנשים החזיקו היום בכרטיסים שלא שלהם:אולי רק אני... אולי אותו אחד ששילם על הכרטיס לחדרה... או מישהו שהחזיק את כרטיס החייל שלי!!! לא יודע מה קרה עם אותם כרטיסים אבל בטח היו כמה מקרים של חוסר נעימות ברכבת היום(פרט לאיחורים הקבועים ולדוחק יום ראשון) אם למישהו יש ספק
אני בוודאות לחצתי על תחנת "הוד השרון" וגם חזרתי ברגל כמידי יום
כן נכון,
גם אני שמתי לב שיש בעיה ביציאה...בחיפה חוף הכרמל, לא יצאתי למעבר התת קרקעי אלא לכיוון הים ולא התאפשר לימ לתקן למרות שהשומר בכניסה ראה שטעיתי . מדוע יש להעביר כרטיס ביציאה?-אז לפחות איגפתי את התחנה על הגשר...תמונה מיושנת אשתדל לצלם חדשה ועדכנית לכשיתאפשר לי ומזג האויר...

מצב
הנושא נעול.
למעלה