סתם להוציא..

lital172

New member
חיבוק

וגחלילית שמפיצה אור רק שכאן זה מלאכית כמו שאת.

היתולית

New member
מתוקה שלנו../images/Emo23.gif

אני יודעת שעוברת עליך (ועוד תעבור) תקופה קשה, את מבטאת אותה כאין סופית אבל אני יודעת שיש לה סוף. תמיד אמרתי שהרגש הכי קשה במגוון הרגשות שיש לבני אדם הוא הגעגוע. היום אני מאמינה שזה כבר לא כל כך נכון. אפשר להתמודד מתוקה, זה בהחלט אפשרי, את לא חצי בן אדם בלעדיה, את תמיד תהיי ליטל - בן אדם שלם. אנשים לא יכולים לקחת לנו חלק ממה שאנחנו, הם נטמעים בתוכנו, הם קרובים אלינו ואנחנו אוהבים אותם, אבל הם לעולם לא יבטלו את מי שאנחנו. ואת ליטל, מתוקה אמיתית, מלאת אהבה לכולם, מלאת נתינה, יש לך לב עצום, אין לי ספק שגם לה היה קשה מאוד לראות אותך ככה, את אותה ליטל שאנחנו מכירים שמפיחה בנו תקוות חדשות, שמעודדת את כולנו, ושכל כך מגיע לה להיות מאושרת. היא תמיד תהיה בליבך, תמיד יהיה לה שם מקום, אבל אל תתני לפרידה למלא אותך בייסורים, לא מגיע לך. לכל כאב יש גבולות, תציבי אותם. שלא תשקעי לנו מתוקה, את כן חצי מאיתנו
אוהבת

lital172

New member
נגעת בי עמוק

ואיך תמיד המילים שלך נוגעות בי עמוק בלב. ונותרתי בלי מילים אבל עם הרבה אהבה. תודה שכתבת לי. עשית לי משהו בלב שקשה לי להסביר. תמיד אומרים שהדברים הכי יפים ואוהבים לא ניתנים למימוש אבל מרגישים אותם בלב. ואני מרגישה בתוך הלב את האהבה שלך והדאגה. ואני כל כך מודה לך על זה שאת פה. ותמיד יודעת מה להגיד. ריגשת אותי ואף מילה לא תוכל לתאר כמה הלוואי ויבוא יום ואני אראה את כל מה שאת רואה בי. את מקסימה וטובת לב. תודה על תגובה מקסימה. אוהבת המון המון

Lost s0ul

New member
ליטלי, את מרגישה???

את מרגישה את החיבוק החם שאני כרגע שולחת אלייך??? אני פה איתך, תומכת ומחזיקה... פרידה, זה דבר אכן קשה גם אם זה מבן/בת זוג וגם אם זה מחברה קרובה.. אבל מסתבר הוא שבחיים, בחיים למי שיש את הכוח הפנימי לעבור הכול זה אצלנו ולא אצל אף אחד אחר! נכון, החברה הייתה שם , זה סייע, אך מקור האנרגייה הוא אצלך- אך אל תתני לפרידה הזאת להתשיש אותך, תראי לכולם שאת מסוגלת, תראי לה שאת מסוגלת,תראי לעצמך שאת מסוגלת לעבור את התהליך - תהליך ההחלמה בזכות הכוחות האגורים בך... ולא באף אחד אחר!!!!!! היום ומחר- זה ייה קצת קשה בלעדייה.. וגם עוד שבוע אולי.. אך עם הזמן הכאב יעבור.. (כמו שאביב אומר "ועם הזמן, הכול חולף.."), עם הזמן את תראי שיהיו לך חיים חדשים ויפים- גם בלעדייה וגם איתה.. ומי יודע- כנראה זה משמיים- כנראה הפרידה הזאת הייתה אמורה לקרות ... היא ביקשה להרפות- תרפי,... תהיי חזקה, תמשיכי להילחם גם אם קצת כואב... וגם אם יש פה ושם נפילות.. אל תשכחי שיש לך אותנו.. אותנו, ואותי כמובן.. שמחזיקים חזק ומשמשים כמשענת כשעצוב..., והכי חשוב אל תשכחי את עצמך- אותך , את המשענת הכי חזקה של עצמך:) הלו.. סתכלי לשמיים! לא רוצה לראות את הפרצוף שלך למטה.. רק למעלה.. שואף לחלומות ולעתיד.. יפה שלי .. אוהבת אותך מלא.. בכל מחיר.. שיהייה שבוע טוב.. נטלי.

lital172

New member
נטלי, יפה שלי.

את יודעת יפה שלי.. תמיד אמרתי על אביב שבשיר הזה הוא שיקר. כי שום דבר לא עובר עם הזמן והכאב לא נחלש יותר. והפצעים עדיין מדממים. ואני כל כך רוצה להאמין שהוא צדק במה שהוא אמר. שזה באמת עובר. וקשה לי כרגע להאמין בזה שכל יום זה מוות בלעדיה. אבל תודה על מה שכתבת לי. זה חשוב לי לשמוע את זה. לצערי מה שצריך קרות קורה וכנראה עם כל הכאב שזה היה צריך לקרות. והכרתי אותה והחתימה שלי עליה. "אל תעזביני את המלאך שלי" ולמרות שהיא עזבה תמיד יהיה לה מקום בליבי. תמיד אני אזכור את הרגעים היפים והטובים שלנו ביחד. כל החיבוקים שלה. אני לא אשכח את הרגע הכי יפה בחיים שלי. היא קראה את המכתב שקראתי לה והיא אמרה לי "ליטל אני אוהבת אותך".. ובאותו רגע זה היה האושר שלי. האושר שכל כך חיפשתי. ולמרות שהיא עזבה אני נוצרת את הרגעים איתה עמוק עמוק בלב ולא נותנת להם להעלם. זה כואב כי אני מתחילה לאבד את הקול שלה לאט לא זוכרת דברים ואת השיחות. אבל כמו שאמרתי הדברים שבלב לא ניתנים למימוש אבל מרגישים אותם בלב. ואני מרגישה את האהבה אליה שתמיד תהיה. מנסה להרפות לכבד את הבקשה שלה וזה כל כך קשה נטלי. השם שלך עם כל כך הרבה משמעות בשבילי. גם נטלי השניה שאני כל כך אוהבתוגם את. שתי בנות שאני כל כך אוהבת. אל תשתני לעולם ותודה על התגובה המעודדת והאוהבת הזאת. גם אני פה בשבילך תמידף מתי שרק תצטרכי יש לך אותי. תודה עלייך.

JuSt A GiRl 94

New member
ליטלי....

איך את היום? ישנת טוב בלילה? אני מבינה כמה זה קשה כשמישהו עוזב אותך. במיוחד מהסיבות האלה. ואני עוד יותר מבינה את תחושות הגעגועים שלך. אבל תחשבי לעצמך שזה שהלכתן כל אחת בדרך נפרדת נותנת לך את ההזדמנות להתחיל דרך חדשה, ליטל יותר שמחה. ככל שהזמן עובר, אני בטוחה שתביני שאין לך יותר סיבות להאחז בדיכאון. את מסוגלת ואת יכולה. יש בך את כל הכוח הדרוש והרבה מעבר לזה. אין לך על מה להצטער. תמיד פה בשבילך

lital172

New member
ילדה יקרה שלי.

תודה על הדאגה והאהבה שאת מפזרת לי ולכולנו. ישנתי בסדר וקמתי עם געגועים אבל אני יודעת שצריך ללמוד לחיות עם זה. שזה לא הולך להעלם בקרוב. שתמיד אני אתגעגע ויכאב לי שאין לי אותה. ולאט לאט אני מנסה לעשות דברים, לשמוע מוזיקה אלב אני ישר נזכרת בה. אני מקווה שיפסיק לכאוב כל כך. קשה לי שהדרכים שלנו נפרדות חשבת שהיא תהיה איתי כל החיים ופתאום מגיעה הפרידה ואני לא מסוגלת להגיד שלום. ואת צודקת אסור לי להאחז בדיכאון הזה הוא רק מושך אותי למטה יותר. אני מקווה שאני אמצא את הכוח . תודה שאת מאמינה בי. איך את מרגישה ילדה יקרה שלי? תודה מכל הלב.

JuSt A GiRl 94

New member
ברור שאני מאמינה בך =]

איך לא? וכן הכאב יתדהה ויהפוך פשוט לזיכרון נעים. אני בטוחה שעם הזמן תצליחי כל פעם להיזכר ברגעים היפים ולא בפרידה הכואבת. אני דווקא יותר טוב, והמון תודה לך שאת בנאדם פשוט מדהים
בבקשה אל תשכחי את זה אף פעם.

lital172

New member
יקרה שלי

תודה על המיילם שלך לדעת שאני עוזרת נותן בי כוח המון. תודה רבה על המילים שלך אוהבת אותך ומאחלת לך שבוע מדהים עם הרבה חיוכים ואהבה בלב.

lital172

New member
טלטל שלי,

תודה על האכפתיות והדאגה. אני בסדר קצת קשה אבל יהיה בסדר.אסור להישבר נכון? מה איתך אהובה שלי? [
]

למעלה