~ סקר שיער ~

sharon.sherry

New member
השיער שלי ../images/Emo126.gif

1. מה סוג השיער שלך? - מתולתל, באורך בינוני עד הכתפיים ורגיל. 2.כל כמה זמן את/ה חופפ/ת את השיער? - כל יום בערב. 3. האם השיער שלך עבר תהליך כימי כלשהו? - לא. 4. האם השיער שלך צבוע/גוונים? איזה? - צבוע בשחור שדהה לחום כהה, כשלמעשה חום כהה זהו צבעו הטבעי של שיערי. 5. באיזו שמפו את/ה משתמש/ת בדר"כ? - אלביב הצהוב של לוריאל 6. באיזו מרכך את/ה משתמש/ת בדר"כ? - אלביב הצהוב של לוריאל 7. באיזו מסכה את/ה משתמש/ת בדר"כ? - GLISS KUR של שוורצקוף (שאין בארץ, ולשמחתי בקרוב עומד להתחדש לי המלאי), ומסכה לשיער צבוע של וולה (בצבע לבן). 8. . האם את/ה משתמש/ת בדברים נוספים במקלחת לשיער? - לא. 9. האם את/ה מסתרק/ת לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב? - כן. 10. האם את/ה סובל/ת מנשירה? - תודה לאל, לא. 11. לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב-לח, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער? - קרם קארין בצבע ורוד. 12. האם את/ה עושה פן/רולים/בייביליס/אחר (הכוונה ביומיום, לא באירועים או במסיבות)? - לא. 13. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער? - במידת הצורך קרם קארין ורוד. 14. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, את/ה מסתרק/ת? - בד"כ לא. 15. כל כמה זמן את/ה מסתפר/ת? - משתדלת כל שלושה חודשים מינימום. 16. האם את/ה מרוצה באופן כללי מאיך שהשיער שלך נראה? - לא, הייתי רוצה שיער חלק

kiss 18

New member
לזאת שמעלי...- בקשר לקארין הורוד

האם הקרם של קארין הורוד עוזר לך שהתלתלים לא ינפחו??

sharon.sherry

New member
אכן כן

הוא ממתן את הנפיחות ומעניק צורה יפה לשיער. חבל רק שאני פשוט לא אוהבת תלתלים באופן כללי על עצמי, ככה שאני לא ממש הולכת עם השיער פזור בצורתו הטבעית (או שאוספת, או שעושה פן מידי פעם). בכל מקרה, זה קרם מצויין ואני תשאלי אותי, אז הוא עדיף יותר על מוס לדוגמא.

SimplyMe1

New member
../images/Emo187.gif

1. מה סוג השיער שלך? (חלק/גלי/מתולתל/מקורזל, יבש/שמן/רגיל, דליל/נפוח/רגיל,ארוך/בינוני/קצר, אחר)-חלק רגיל,עד אמצע הגב פחות או יותר. 2. כל כמה זמן את/ה חופפ/ת את השיער?כול יומיים.ואחרי כול אימון כושר במכון. 3. האם השיער שלך עבר תהליך כימי כלשהו? (החלקה/פתיחת תלתלים/סלסול)לא 4. האם השיער שלך צבוע/גוונים? איזה?היה צבוע לצבע הטבעי שלי אחרי הפסים שהיו לי.עכשו כבר 4 חודשים עם הצבע הטבעי שלי. 5. באיזו שמפו את/ה משתמש/ת בדר"כ?דאב..לעיתים רחוקות משנה לפי הריח. 6. באיזו מרכך את/ה משתמש/ת בדר"כ?זה 2 ב-1:)אז באותו בקבוק של דאב יש גם מרכך. 7. באיזו מסכה את/ה משתמש/ת בדר"כ?לא משתמשת 8. האם את/ה משתמש/ת בדברים נוספים במקלחת לשיער?נופ 9. האם את/ה מסתרק/ת לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב?כן..כשהוא רטוב 10. האם את/ה סובל/ת מנשירה?תלוי בעונה נראה לי..אבל בדר"כ לא 11. לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב-לח, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער?שום דבר בדר"כ.אבל היום קניתי טיפות שמן פשתן שיהיה נעים יותר ופחות יבש אחרי מזג אויר נוראי שמכביד עליו.. 12. האם את/ה עושה פן/רולים/בייביליס/אחר (הכוונה ביומיום, לא באירועים או במסיבות)? לא..אין צורך בפאנים.. 13. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער? לא שמה.. 14. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, את/ה מסתרק/ת? כן. 15. כל כמה זמן את/ה מסתפר/ת?קצוות כול כמה חודשים,דירוג\פוני פעם בחצי שנה-שנה.. 16. האם את/ה מרוצה באופן כללי מאיך שהשיער שלך נראה?אובססיבית אליו,מה שאומר שאני מאוד אוהבת אותו

talinka4

New member
סקר שיער

1.חלק , דליל, בינוני 2.כל יומיים 3.שלילי 4.צבוע , בלונד 5.הוואי לשיער צבוע 6.של רווטס לשיער צבוע 7.אובליפיכה 8.טיפות סיליקון 9.שלילי 10.שלילי 11.קרם לחות של קרין 12.חיובי 13.שום דבר 14.חיובי 15.כל חודש וחצי בערך 16.כן , אבל יכול להיות יותר טוב

teacup

New member
תשובות שלי...

1. מה סוג השיער שלך? חלק-גלי, רגיל, ארוך 2. כל כמה זמן את/ה חופפ/ת את השיער? יום כן יום לא 3.האם השיער שלך עבר תהליך כימי כלשהו? לא 4. האם השיער שלך צבוע/גוונים? איזה? חינה אדומה 5. באיזו שמפו את/ה משתמש/ת בדר"כ? אין לי משהו קבוע, מחליפה כל הזמן....כרגע שמפו של ד"ר פישר 6. באיזו מרכך את/ה משתמש/ת בדר"כ? כנ"ל אין משהו קבוע, כרגע קרליין 10 7. באיזו מסכה את/ה משתמש/ת בדר"כ? לא משתמשת 8.האם את/ה משתמש/ת בדברים נוספים במקלחת לשיער? לא 9. האם את/ה מסתרק/ת לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב? כן 10. האם את/ה סובל/ת מנשירה? כן, כל החיים 11. לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב-לח, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער? לא שמה כלום 12. האם את/ה עושה פן/רולים/בייביליס/אחר (הכוונה ביומיום, לא באירועים או במסיבות)? ממש לא 13. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער? בד"כ לא שמה כלום, לעיתים נדירות טיפות סיליקון 14. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, את/ה מסתרק/ת? כן 15. כל כמה זמן את/ה מסתפר/ת? בסביבות החצי שנה, רק קצוות 16. האם את/ה מרוצה באופן כללי מאיך שהשיער שלך נראה? פלוס מינוס

שיער

1. חלק עם נטיה קלה לגלי, ארוך, רגיל. 2. חופפת כל יומיים-שלושה. 3. שום תהליכים כימיים. 4. היו גוונים מזמן, אבל הם רק בשולי השיער עכשיו. 5. שמפו משתנה - כרגע שמפו 10 של קרליין. 6. גם המרכך משתנה. כרגע של הוואי. 7. מסיכה של קרסטס. 8. במקלחת? כלום. 9. בהחלט מסתרקת על שיער רטוב. 10. יש תקופות של נשירה עונתית, אבל לא משהו חריג. 11. לפעמים לא שמה כלום, לפעמים קארין לבן. 12. מקסימום עושה צמה שיהיו גלים. 13. לפעמים שמה קארין לבן, אם יש שוונצים. 14. בהחלט מסתרקת על שיער יבש. 15. קצוות מדי פעם... כשיש לי כוח. 16. סה"כ מרוצה.

pilpelet4u

New member
גם אני ../images/Emo70.gif גם אני ../images/Emo70.gif

1. מה סוג השיער שלך? (חלק/גלי/מתולתל/מקורזל, יבש/שמן/רגיל, דליל/נפוח/רגיל,ארוך/בינוני/קצר, אחר) מתולתל בינוני דליל אבל מנפחת אותו... 2. כל כמה זמן את/ה חופפ/ת את השיער? יומיים שלושה 3. האם השיער שלך עבר תהליך כימי כלשהו? (החלקה/פתיחת תלתלים/סלסול) לא 4. האם השיער שלך צבוע/גוונים? איזה? כן, לא יודעת בדיוק... חום עם פסי שמש. 5. באיזו שמפו את/ה משתמש/ת בדר"כ? משנה כל הזמן עוד לא מצאתי את ה-שמפו בשבילי. כרגע שוקי זיקרי 6. באיזו מרכך את/ה משתמש/ת בדר"כ? המרכך התואם לשמפו מאותה חברה לאותו סוג. 7. באיזו מסכה את/ה משתמש/ת בדר"כ? לא משתמשת. 8. האם את/ה משתמש/ת בדברים נוספים במקלחת לשיער? מים ? חחח לא. 9. האם את/ה מסתרק/ת לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב? בטח, אם לא אז איך יעלמו כל הקשרים (איי תלתלים...) 10. האם את/ה סובל/ת מנשירה? בטח ! והרבה... 11. לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב-לח, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער? כרגע גלייז תפוחים של הספר שלי. השתמשתי שנים במוס (ועדיין משתמשת בו מידי פעם, הוא מעולה פשוט הגלייז יותר נעים). 12. האם את/ה עושה פן/רולים/בייביליס/אחר (הכוונה ביומיום, לא באירועים או במסיבות)? מייבשת עם דיפיוזר... (כדי שיתנפח קצת) 13. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער? לא שמה אחרי שמתייבש עד למקלחת הבאה. 14. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, את/ה מסתרק/ת? לא. תלתלים - אי אפשר להסתרק זה הורס. רק אחרי מקלחת. 15. כל כמה זמן את/ה מסתפר/ת? שלושה חודשים בערך... לא זוכרת בדיוק... לא משהו קבוע. 16. האם את/ה מרוצה באופן כללי מאיך שהשיער שלך נראה? מאוד !! לא אוהבת את ההתעסקות המעצבנת אחרי כל מקלחת אבל מאוד אוהבת את השיער שלי. מצרפת תמונה...

mokit

New member
../images/Emo113.gif טוב, אז גם אני...

1. מה סוג השיער שלך?
חלק, רגיל (לפעמים מתייבש), רגיל, ארוך. 2. כל כמה זמן את/ה חופפ/ת את השיער?
כל ערב. 3. האם השיער שלך עבר תהליך כימי כלשהו?
חס ושלום. 4. האם השיער שלך צבוע/גוונים? איזה?
לא. בעברי הרחוק עשיתי כמה שטיפות אדמדמות. 5. באיזו שמפו את/ה משתמש/ת בדר"כ?
דאב לשיער רגיל. 6. באיזו מרכך את/ה משתמש/ת בדר"כ?
elvive ורוד על כל השיער ו-elvive צהוב לקצוות. 7. באיזו מסכה את/ה משתמש/ת בדר"כ?
elvive הצהובה, אבל רק פעם בשבוע-שבועיים בערך. 8. האם את/ה משתמש/ת בדברים נוספים במקלחת לשיער?
לא. 9. האם את/ה מסתרק/ת לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב?
כן. 10. האם את/ה סובל/ת מנשירה?
לא. 11. לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב-לח, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער?
שום דבר. הוא נראה הכי טוב כשהוא מתייבש טבעי. 12. האם את/ה עושה פן/רולים/בייביליס/אחר (הכוונה ביומיום, לא באירועים או במסיבות)?
לא. 13. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער?
שום דבר. 14. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, את/ה מסתרק/ת?
כן. 15. כל כמה זמן את/ה מסתפר/ת?
כל חצי שנה בערך, מנסה להכריח את עצמי לעשות את זה יותר... 16. האם את/ה מרוצה באופן כללי מאיך שהשיער שלך נראה?
בדרך כלל מאוד.

kiss 18

New member
לפילפלת4- בקשר לשיער שלך....

דבר ראשון יש לך שיער ז"א תלתלים מאוד יפים, אז רציתי לשאול אותך באיזה גלייז את משתמשת?? או באיזה מוס את משתמשת?? אני מחפשת איזהשהו קרם שיער שלו ינפח לי את התלתלים לאחר שעה.... אז לכן מה שעיצו לי זה גלייז, אז איזה גלייז את משתמשת??

pilpelet4u

New member
דווקא השיער שלי די נפוח...

אולי זה בגלל שאני מייבשת עם דפיוזר אף פעם לא ניסיתי לשים גלייז בלי לייבש... אני משתמשת בגלייז תפוחים של ירון חזן (הספר שלי) הוא נמצא בקריות. ותודה

מישוהית

New member
מצטרפת...

1. מה סוג השיער שלך? (חלק/גלי/מתולתל/מקורזל, יבש/שמן/רגיל, דליל/נפוח/רגיל,ארוך/בינוני/קצר, אחר) השיער שלי גלי, נראה לי יבש, דליל, בינוני 2. כל כמה זמן את/ה חופפ/ת את השיער? בדר"כ כל יום (לפעמים אני עייפה מידי ונמרחת על המיטה...
)
3. האם השיער שלך עבר תהליך כימי כלשהו? (החלקה/פתיחת תלתלים/סלסול) לא... 4. האם השיער שלך צבוע/גוונים? איזה? כרגע צבוע בשחור
5. באיזו שמפו את/ה משתמש/ת בדר"כ? הד אנד שולדרס לברק טבעי, שאני מאוד אוהבת... 6. באיזו מרכך את/ה משתמש/ת בדר"כ? לא משתמשת... 7. באיזו מסכה את/ה משתמש/ת בדר"כ? לא משתמשת... 8. האם את/ה משתמש/ת בדברים נוספים במקלחת לשיער? לא 9. האם את/ה מסתרק/ת לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב? יאפ... 10. האם את/ה סובל/ת מנשירה? קלילה 11. לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב-לח, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער? שום חומר 12. האם את/ה עושה פן/רולים/בייביליס/אחר (הכוונה ביומיום, לא באירועים או במסיבות)? לא 13. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער? לא שמה 14. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, את/ה מסתרק/ת? כן, שונאת שהשיער שלי רטוב!! אני לא מצליחה לעשות איתו כלום כשהוא רטוב!! 15. כל כמה זמן את/ה מסתפר/ת? אין לי זמן קבוע, מתי שבאה לי הקריזה... 16. האם את/ה מרוצה באופן כללי מאיך שהשיער שלך נראה? כן!

lala182

New member
נו גם לי מצ'עמם אז אני עונה...

1. מה סוג השיער שלך? (חלק/גלי/מתולתל/מקורזל, יבש/שמן/רגיל, דליל/נפוח/רגיל,ארוך/בינוני/קצר, אחר)- חלק שנוטה מעט לגלי, רגיל,שוב רגיל (פעם היה נפוח היום כבר לא) עד אחרי הכתפיים כהה 2. כל כמה זמן את/ה חופפ/ת את השיער? כמעט כל יום, בקיץ כל יום 3. האם השיער שלך עבר תהליך כימי כלשהו? (החלקה/פתיחת תלתלים/סלסול) לא 4. האם השיער שלך צבוע/גוונים? איזה?לא 5. באיזו שמפו את/ה משתמש/ת בדר"כ? מגוונת- תקופה ארוכה הכיף עכשיו בנטורל פורמולה 6. באיזו מרכך את/ה משתמש/ת בדר"כ? כנ"ל לעניין הלגוון לפני כמה ימים נגמר לי המרכך ומתוך עצלנות ללכת ולקנות אני פשוט משתמשת במה שמצאתי באמבטיה כרגע זה הוואי 7. באיזו מסכה את/ה משתמש/ת בדר"כ? סתם מסכה רגילה כזאת עם דבש או גזר או משהו כזה בצבע כתום 8. האם את/ה משתמש/ת בדברים נוספים במקלחת לשיער? לא 9. האם את/ה מסתרק/ת לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב? כן 10. האם את/ה סובל/ת מנשירה? עונתי 11. לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב-לח, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער? בד"כ לא שמה כלום לפעמים אם המצב קשה קצת קרם לחות 12. האם את/ה עושה פן/רולים/בייביליס/אחר (הכוונה ביומיום, לא באירועים או במסיבות)? מדי פעם שמתחשק מחליקה קצת עם מחליק או מייבשת עם פן בלי לעשות פן אבל בד"כ נותנת לו להתייבש טבע 13. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער? כלום אבל אם המצב קשה אז כמו ס' 11 14. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, את/ה מסתרק/ת? לא 15. כל כמה זמן את/ה מסתפר/ת? 3 חודשים 16. האם את/ה מרוצה באופן כללי מאיך שהשיער שלך נראה? כן, הוא נראה בריא, טבעי ויפה לטעמי, רוב הזמן מסתדר לי ככה שאין תלונות רוב הזמן

מנצלשת

מה מיוחד כלכך באלביב הצהוב שכולן מדברות עליו? ומה ההדבל בין הצהוב לוורוד?

yelly

New member
מנצלת גם כן-מסיכה של קרין

קניתי אותה ואין הוראות שימוש ממש אז רציתי לדעת לכמה זמן שמים אותה? וכן האם שמים אותה לאחר השימוש בשמפו? אציין שלא ראיתי שום מרכך של קרין, רק את הקרם לחות הזה שכותבים לשים אותו לאחר השימוש בשמפו ולא לשטוף, אז בעצם שמים את זה אחרי המסיכה? האם פיספתי משהו? תודה!

עונה

. מה סוג השיער שלך? (חלק/גלי/מתולתל/מקורזל, יבש/שמן/רגיל, דליל/נפוח/רגיל,ארוך/בינוני/קצר, אחר) ארוך, חלק אחרי החלקה יפנית.. 2. כל כמה זמן את/ה חופפ/ת את השיער? כל יומיים 3. האם השיער שלך עבר תהליך כימי כלשהו? (החלקה/פתיחת תלתלים/סלסול) כן. החלקה יפנית 4. האם השיער שלך צבוע/גוונים? איזה?לא צובעת... יש גוונים טבעיים מהשמש. 5. באיזו שמפו את/ה משתמש/ת בדר"כ?מה שאמא קונה 6. באיזו מרכך את/ה משתמש/ת בדר"כ?משתמשת במסכה במקום 7. באיזו מסכה את/ה משתמש/ת בדר"כ?מסכה "שלומית" 8. האם את/ה משתמש/ת בדברים נוספים במקלחת לשיער? לא. 9. האם את/ה מסתרק/ת לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב?כן. 10. האם את/ה סובל/ת מנשירה?לא. 11. לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב-לח, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער? תלוי, לפעמים איזה קרם. רוב הזמן לא שמה כלום. 12. האם את/ה עושה פן/רולים/בייביליס/אחר (הכוונה ביומיום, לא באירועים או במסיבות)? לא. החלקה יפנית פתרה את כל הבעיות. 13. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער? לא שמה. 14. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, את/ה מסתרק/ת? כן. 15. כל כמה זמן את/ה מסתפר/ת? פעם בכמה חודשים. 16. האם את/ה מרוצה באופן כללי מאיך שהשיער שלך נראה? היום הוא מושלם לדעתי.. אחרי החלקה יפנית. * אפשר לצרף תמונה.....

מאי 406

New member
../images/Emo13.gifבא לי גם

1. מה סוג השיער שלך? -> ארוך וגלי 2. כל כמה זמן את/ה חופפ/ת את השיער? -> פעם-פעמיים בשבוע 3. האם השיער שלך עבר תהליך כימי כלשהו? (החלקה/פתיחת תלתלים/סלסול) ->לא 4. האם השיער שלך צבוע/גוונים? איזה? -> לא 5. באיזו שמפו את/ה משתמש/ת בדר"כ? -> מה שיש בינתיים, בד"כ הוואי. 6. באיזו מרכך את/ה משתמש/ת בדר"כ? -> הוואי הירוק 7. באיזו מסכה את/ה משתמש/ת בדר"כ? -> אלביב 8. האם את/ה משתמש/ת בדברים נוספים במקלחת לשיער? -> לא 9. האם את/ה מסתרק/ת לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב? -> כן 10. האם את/ה סובל/ת מנשירה? ->כן 11. לאחר מקלחת כשהשיער עוד רטוב-לח, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער? -> שמן אובליפיחה וקרם לחות של קרמה 12. האם את/ה עושה פן/רולים/בייביליס/אחר (הכוונה ביומיום, לא באירועים או במסיבות)? ->פן לעיתים קרובות 13. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, אילו חומרים את/ה שמ/ה על השיער? -> שמן אובליפיחה/מרוקאי 14. כשהשיער מתייבש, לפני שאת/ה יוצא/ת מהבית, את/ה מסתרק/ת? -> לא 15. כל כמה זמן את/ה מסתפר/ת? -> פעם בשנה 16. האם את/ה מרוצה באופן כללי מאיך שהשיער שלך נראה? -> כן

למעלה