סקר חשוב!!!

אין חיה כזאת טווח ארוך

מניות קונים רק פעם ב10 שנים לטווח ארוך אבל רק שהשוק ברמות נמוכות...וכיום השוק לא ברמה ששווה להשקיע לטווח של שנתים...ולי יש ניסיון של 28 שנה בשוק המניות

דיל1

New member
אם ניסיון לא מתווכחים !

לא אמרתי לקנות עכשיו, או לקנות פה בארץ, אבל אני חושב שאם נחפש יהיה אפשר למצוא פה מניות לטווח ארוך בעיקר בחברות עם מרכז הפעילות בחו"ל..

דיל 1

בתחילת שנות התישעים השוק ירד מ560 לרמת 300 ונפש חיה לא קנתה מניות 5 שנים גם מניות טובות למעט טבע...ולדעתי גם במניות כמו באופציות יש סטופלוס

דיל ידידי

אני סוחר עובד על אחוז או שניים במניות התוך יומי לא מעניין אותי מה יהיה מחר מצידי שיתפוצץ העולם אני עם סחורה לא הולך הביתה בא בבוקר רואה מה טוב ועושה. לא מאמין בלשבת על ניירות ,לא האופי שלי.

LiranTheWizard

New member
אני חושב שזו אחת השיטות

הטובות ביותר לרווחים. בייחוד במעו"ף אלא אם אתה סגור על מגמה בטוחה. אני שעדיין סגור על ירידות החודש הזה אחרי שכל הברדק כאן יתחיל לקרום עוד וגידים גם לא הולך לישון עם אופציות - מביא סיוטים!

דיל1

New member
זה לא נכון ואני יסביר למה..

כי אם המניה תעלה לאורך תקופה לדוגמא 20 אחוז, אז ייצא שאתה הרווחת אם בכלל רק 10 אחוז, כי כל פעם אתה יוצא ומפספס את האחוזים.. לדעתי אם אתה מאמין בחברה מסויימת אז שמים שם כסף ואחרי תקופה ארוכה, עושים הערכת מצב, לממש, להישאר וכ'ו . כל אחד בדרך שלו, אבל לדעתי זו הצורה הכי טובה להשקעה במניות ! לגבי אופציות, התוך יומי זה הכי טוב (אבל צריך שיהיו ביצים חזקות) . יום טוב .

אמיר 1 צודק

לא מאמין בפיזור גדול=צודק אמיר 1 מניסיון מרבה מניות מרבה בלאגן מי שרוצה הרבה מניות שיקנה קרן נאמנות

רפי קח את מה שכתבתי לך קודם

קח שם שוב.. אני רוצה להישאר עם 25K מזומן זאת אומרת לפי הדרך שביצעת עבורי את הקניות קודם זה אומר לקחת שוב בזק, מג'יק ואורכית באותם סכומים

למעלה