סקר הפוך לזה של שוקי

יניבל1

New member
סקר הפוך לזה של שוקי

מי הם ארבעת הפייבוריטים שלכם ולמה?

יניבל1

New member
הארבעה שלי:

האמת שאין שם מישהו שממש נפלתי ממנו אבל יש כמה שהם בגדר נחמדים: אשר-לדעתי אחלה גבר,פתוח זורם , מוכן לצחוק על הכל ("בשביל מיליון שקל הייתי חושב פעמיים אם ללבוש בגדי נשים") מדבר בגובה העיניים(ולא באופן מזויי, כמו שיפרה הצפונבונית) עושה רושם של בחור עם לב טוב שי-לא יודע אם הייתי הופך לחבר טוב שלו , אבל הבחור סך הכל זורןם ויודע להפרות שיחה יבשה, יודע פה ושם לזרוק איזו בדיחה טובה חוץ מזה שהוא אחד שמדבר דוגרי ולא מנסה להתפלצן יותר מדי . לדעתי הוא גם אחד שיכול להכניס הרבה אקשן (אבל רק סקס , הוא לא עושה רושם של בחור ממש מטורף). ההוא מסביון- סך הכל בחור אינטיליגנט ומעניין, למרות שטיפה מתנשא (אבל ברמה שפאשר להבליג) גם נראה כמו אחד שיכול להכניסה אקשן (בעיקר עם העבר הדי מטורף שלו). טוב 4 זה יותר מדי בשבילי כנראה

ShukyD

New member
עוד לא יצא לי לראות אותם מעבר לתוכנית

אז זה ממש ממש רושם ראשוני 1+2 ליאון ובוריס - כתבתי כבר למה בשירשור שלי 3. עינב בובליל 4. אשר - כי לדעתי הוא יפתיע, וכרגע הוא מוצא חן בעיניי

no nick 1989

New member
הפייבוריטים שלי

1.לאון-קורע,מעלף,מהמם. אין מילים. הוא הכי חמוד שיש וכיף לראות אותו. 2.קרן- ניסו להציג אותה כסנובית כזו מהרצליה אבל היא נראית ממש מותק. והיא בעיני הכי יפה מכל הבנות שם. 3.בוריס-הוא שקט מאוד אבל אומרים שמים שקטים חודרים עמוק נצטרך לחכות ולראות...הוא נראה לי בנאדם מאוד מעניין. וזהו..4 זה יותר מידי נראה לי למרות שגם רנין חמודה אבל יש לה קטעים שהיא מעצבנת,וערן גם למרות התדמית שניסו להדביק לו הוא דיי חמוד.. אבל זה רק ההתחלה מי יודע מה יהיה

שלייייייייייייי

צבר - בניגוד לבובלילים, הוא דווקא מייצג את כל מה שטוב בישראלים. בוריס - בחור נחמד ופשוט, לא אידיוט צבוע ומגעיל כמו הרוב שם. ג'ני - יפה, חמודה ולא פרחה כמו שאר הבנות שם. איתי - הוא פשוט בסדר. אלה כל מי שאני זוכר

ילד רע 16

New member
בחרת את השקטים והעמוקים במיוחד. :)

יש להם יתרון, אין ספק. בכל אחד מהם אפשר למצוא משהו שהן שובה והן צובט, משהו טוב וחמים. צבר - הארצישראלי, הבחור האידאלי והאולטימטיבי שבנות יאהבו להשאיר בבית, ובנים יתרשמו לטובה. בוריס - כבר נאמר כאן כי מים שקטים חודרים עמוק, להוסיף את העובדה שאחיו התאום (שלא חוסך לנו כלום מכלום) נותן לו דחיפה מעצם נוכחותו והשפעתו, הוא צלע מרכזית בבית, אין ספק (לאון), ג'ני חמודה ובמהלך התכנית (לדעתי) תתפס כמה שפחות כצבועה או דברנית או אובר תקשורתית ברמה האסטרטגית, הטאקטית והלא- אמתית\כנה. איתי סבבה, יש בו משהו אמתי וחשוף נורא, והוא שקט. (נזהרתי לא להשתמש במילה "אבל", בכל אופן- אין בזה משהו רע, לפחות לא בינתיים). אני רק חושש לבוריס, השאר כבר יבינו שעם התקדמות המשחק הם צריכים להתעורר, בוריס קצת עמום, הנוכחות של לאון אמנם תעזור לקהל (אם המועמדים יבחרו שוב את בוריס מתישהו להדחה) להשאיר את בוריס (וגם זה לא חד משמעי, הרי ראינו אתמול שהרוב העדיף את יוסי, ואני מתפלא, באמת באמת מתפלא) מצד שני, ההשפעה והדומיננטיות של לאון (לא ברמת ההחצנה, אלא ההשפעה והנוכחות הכללית והחזקה שלו בבית) דווקא יכולה "להוריד" את ומ-בוריס, וזו בעיה. הוא פחות נפתח ככה. נראה מה יהיה.

Brombit

New member
פשוט מאוד ../images/Emo115.gif

צבר- כי הוא חמוד נעמה- כי היא חמודה נרין- כי היא חמודה שפרה- כי היא חמודה
אולי הם לא כאלה מעניינים או מה-שלא-יהיה, אבל בשבילי אני פשוט רוצה אנשים נחמדים.

ה 4 שלי../images/Emo103.gif

צבר- כי האופי והלוק ביי דה בוק
שיפרה -שיפרררררע רק בגלל השם מגיע לה
על הסבל - וברצינות נראית סבבי + עושה רושם שיש משהו מתחת לשיער
. ליאון- הו לאון , לאון . אם הוא לא היה היו צריכים להמציא אותו. השפן של אנרג'ייזר קטן עליו -
אמיתית נעממה oh mama- לא יכולה לשים ת'אצבע אבל יש בה משהו שמשדר נועם ולבביות ,זו אחת שלא תתקע סכין בגב ותסובב [ ע'ע מיקי ].

למעלה