סקר: איזה זוג הכי אהבתם?

סקר: איזה זוג הכי אהבתם?

סקר: איזה זוג הכי אהבתם? http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=230&MessageId=133074019

simba only me

New member
ואווא קשה../images/Emo178.gif

מצד אחד יש את לו ובאוטי
שהם פשוט תמימים ומתוקים - אהבה ראשונה , איך שהוא בהתחלה בכלל לא יודע איך להגיד לה , והם גם התאימו ממש :) צד שני את אלגרה ובניסיו
שהיתה להם כימיה מדהימה, הם שיכנעו אותי הם היו מתוקים ביחד וגם ממש הצחיקו אותי והסוף היה כל כך עצוב אז מגיע להם
אוף נו... אני לא יודעת אחד משניהם
. בהתחלה רציתי גם לבחור את מנואל ומיה אבל נזכרתי שלא מתתי עליהם ואני מעדיפה את פבלו ומריצה

../images/Emo14.gif../images/Emo110.gifהיה להם קשר מדהים (ומתוסבך חחח)

לא יודעת כ"כ להסביר למה... ממש אהבתי את כל הסיפור שלהם, הם כ"כ אהבו אחד את השני
למרות שזה היה מתוסבך לחלוטיייייין חחח, זה היה או ה-כ-ל או כ-ל-ו-ם. אבל בכל זאת...אהבתי אותם

../images/Emo198.gifמיה ומנואל.

בהתחשב בכך שמתוך הסדרות האלה ראיתי רק את קטנטנות ואת המורדים. אז זה בין מיה ומנואל או לואיסנה ובאוטיסטה. מיה ומנואל היו הרבה יותר מעניינים, ופליפה
.

shiran232

New member
ברור שמיה ומנואל

לו ובאוטי היו זוג חמוד, אבל זה היה קטן כזה..לא יודעת להסביר..לא הראו את האהבה ביניהם כמו נגיד אצל קמילה ופליפה [או שאני סתם סנילית
] אהבתי את אלגרה ובניסיו אבל מריאנו כל כך מעצבן אותי שאני לא יכולה לבחור בהם, וחוץ מזה, מיה ומנואל היו הרבה יותר מגניבים
האהבה שלהם באמת הייתה מיוחדת

shiran232

New member
כי כל פעם שלא מתאים לו משהו

או שהוא עוזב את הבת זוג שלו בסדרה ובמציאות הוא פשוט עוזב את הסדרה. זה לא מקצועי

simba only me

New member
באמת ?

את זה לא ידעתי כלומר ידעתי שהוא עזב את אלמה בגלל סיכסוך עם כריס אבל ביננו היא רבה עם עוד שחקנים

shiran232

New member
כריס רבה עם חצי עולם

ככה שבמקרה הזה אני לא מאשימה אותו. אבל הוא עשה אותו דבר גם בסון דה פיירו, אחרי שהוא נפרד מהשחקנית ששיחקה לצדו שם. ואם אני לא טועה היה עוד מקרה.

סאמוואן

New member
ברור שלו ובאוטי../images/Emo99.gif

הם הכי מתאימים בארץץץץץץץץץץ הם גם לא היו כמו כל הזוגות המשעממים בקטנטנות הם היו מגניבים ביחד וממש מתוקים...עד היום אני חושבת שהבן זוג האידיאלי ללואסינה זה בנחה

למעלה