סקרים

תלמ 300807

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifסקר קצרצר וחשוב לי מאד../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

בקשר למסגרת-אני בודקת כדי לדעת מה מצבנו... 1.כמה אנשי צוות נמצאים בגן ***אחרי שנת הצהריים*** ועל כמה ילדים ובאיזה גילאים. 2.מה מחיר הגן . תודה

תלמ 300807

New member
לא קשור לסקר ,אבל איך מתבצעת

החלוקה בגילאים ? אותם מפגשים ? אותן עבודות?

בּלו

New member
זה לא מאד קשיח

הן מאד מתייחסות לרצון וליכולת של הילד . המפגשים והטיולים משותפים. בזמני הפעילות - משחקים קצת יותר דידקטיים, יצירה וכו' הם מופרדים לשתי קבוצות. לפעמים זה שני שולחנות שפועלים במקביל, כל אחד ברמה אחרת ולפעמים הם נמצאים באזורים שונים בגן / מרפסת / חצר. ובזמני ארוחת בוקר / צהריים תמיד יש איזה "משמרת" שאוכלת אז זה גם יוצר פעילות בקבוצות קטנות יותר.

הממ

הגור לא ישן צהריים בגן בשגרה, כך שאני מנסה לחשוב מה ראיתי בכמה פעמים הבודדות שכן נשאר... ילדים - כ-15 אני חושבת. אנשי צוות - שלושה? יש להם תיכוניסטית שבאה אחה"צ וגם אחת מהגננות/מטפלות הקבועות נשארת ועוד אחת נמצאת גם בקבוצה של הקטנים וגם אצל הגדולים.. נראה לי... אחרי הצהריים יש די בלאגן, אבל לא ממש אכפת לי כי בשעות האלה זה רק השגחה עליהם, אין פעילות מסודרת. הילדים מתרוצצים בג'ימבורי, משחקים במשחקי קופסה, מקשקשים ביניהם... הכול נעשה באיזי. גיל שנתיים עד ארבע. מחיר הגן, אני חושבת שאנחנו משלמים 2500 עד 1. המחיר עד 4 הוא 2700 או משהו כזה.

עונה

אחרי שנת הצהריים-2 על כ-15 ילדים בגילאי 3+- מחיר הגן עד שעה 16.00 : 1350

זול????../images/Emo2.gif

טוב לשמוע שזה נקרא מחיר זול, כל חודש שאנחנו רואים שהסכום יורד אז בעלי אומר כמה יקר אנחנו משלמים!! לפחות זה ירגיע אותו עכשיו
וכן, זה גן פרטי.

גם בירושלים יש שכונות ויש שכונות...

באיזור שכונת בית הכרם לא תמצאי במחירים כאלו גנים פרטיים (ומנסיון גם בגן מתנס שילמתי יותר).

noacohen10

New member
באיזו שכונה בירושלים?

גם אנחנו מירושלים ומעולם לא שמעתי על מחירים כאלו נוחים בעיר.... וכמובן האם את מרוצה? אמנם הגיל זה לא הגיל של הקטנה שלי אבל טוב לדעת לעתיד....

בשכונת גבעת שאול.

מרוצה מ-א-דדדדדד. וכמובן והכי חשוב זה שגם הבן שלי מאד אוהב ללכת לגן. הם מאד מקפידים על אוכל בריא, מזין ומשביע.ארוחת צהריים שם זה שניצל, עופות, קציצות עוף, קוסקוס, אורז וכדו'.

לא נראה לי

ובכל מקרה כשיש רשת גנים אז סביר להניח שהמחיר יהיה נמוך יותר בכל גן. איפה שהבן שלי היה לא היו תנאים של גן פרטי בכלל - 3 מטפלות על 22 ילדים והאוכל בא מקייטרינג זה ממש ממש רחוק מפרטי. אין לי מושג מה יש בגן שבו בנך נמצא אבל ידוע לי שיש גני מתנס עם תנאים טובים יותר.

למעלה