ספיר טולדנו, אני חושב...

erahmani

New member
ספיר טולדנו, אני חושב...

אם יש מישהו שמכיר את ספיר ויוכל למסור לי את הכתובת או מס' הטלפון שלה תודה רבה..

erahmani

New member
אז כתובת אימייל או משהו

והיא לא מנחה! היא אחת המשתתפות..

sapiroooosh

New member
בשביל מה

אתה צריך את הכתובת שלי או את המספר טלפון שלי? מה אתה צריך ממני?

erahmani

New member
אז ככה- זה די הזוי..

טוב אז ככה, הסיפור הוא כזה.. הייתי לפני איזה חודשיים בגימלים בבית ושלא כהרגלי- ראיתי טלויזיה- לא משהו מיוחד, סתם מה שהיה על המסך.. והיתה את התוכנית הזאת שאת השתתפת בה, ובלי להשמע יותר מדי הומואי, נראית לי שם ממש חמודה אז נשארתי לצפות ואז הופעת שוב- וגם שם היית מותק- ואז עוד פעם.. ואז ברגע של יוזמה, פשוט חיכיתי לכתוביות בסוף, ובקושי הצלחתי להבין מה כתוב שם במהירות שהכתוביות רצו, אבל מה שקלטתי היה "ספיר טולדנו".. טוב, מכאן זה כבר די ברור, פשוט נכנסתי לאתר של התוכנית שהיה כתוב בסוף וחיפשתי את הפורום של התוכנית- שם השארתי לך הודעה.. בזמן שעבר מאז פשוט שכחתי לגמרי מכל הסיפור הזה.. אבל היום שנכנסתי למייל אז ראיתי שקיבלתי הודעת תגובה על ההודעה ההיא.. עכשיו ככה, אני יודע שזה די מונפץ.. בכלל לא הייתי בטוח שקוראים לך ספיר, ואני אפילו לא יודע בת כמה ומאיפה את.. אבל בכל זאת, אני אלירם, כפר סבא, 20, חייל בקורס חובלים (אם זה אומר לך משהו), חיל הים. אז......אני לא סגור לגמרי על הפואנטה שלי, אבל זו הכתובת מייל שלי: [email protected] סתם שיהיה.. המשך חיים נפלא..

sapiroooosh

New member
זה באמת הזוי

אבל מאיפה אתה כל כך בטוח שהשם שלי הצטלב לך נכון עם הצילום שלי? בכל אופן אין לי כל כך מה לכתוב לך במייל אבל אם בא לך אז אתה יכול לשלוח לי מסר (דרך תפוז) ואממ אני בת 16 וכמה חודשים... גם לך חיים ניפלאים :)

למעלה