ספיישל Nightwish

ספיישל Nightwish

אז יום שבת מגיעה אלינו אחת מלהקות הסימפוני מטאל/פאואר מטאל המוכרות ביותר היום ואפשר בהחלט לומר בין הטובות. הלהקה החלה את דרכה בשנת 1997 עם אלבום ראשון ומאז ממשיכה להוציא עוד ועוד אלבומים איכותיים. לפני שנתים התחוללה סערה בקרב מעריצי הלהקה אחרי שחברי הלהקה החליטו לפטר את טריה, הסולנית מהלהקה בעקבות שינוי יחסה ללהקה ובשנה שעברה צורפה סולנית חדשה בשם אנט ללהקה. ההופעה הקרובה היא חלק ממסע ההופעות של הלהקה בעקבות האלבום החדש שיצא בסוף ספטמבר. אני יכולה אישית להגיד שלקח לי זמן להתחבר ללהקה, טריה הייתה סולנית מדהימה אבל היה קשה לי לעכל בתחילה את הצליל שלהם (למרות היותי חובבת פאואר וסימפוני מטאל) אבל מהרגע שהצלחתי לעכל היה קשה להפסיק להנות מהמוזיקה שלהם. לצערי אני לא אוכל להגיע להופעה ביום שבת. אבל הנה ספיישל של מספר שירים מצויינים של הלהקה.

Bye Bye Beautiful

השיר הוא הסינגל האחרון שיצא מתוך האלבום החדש של נייטוויש והוא מדבר על הפיטורים של טריה מהלהקה הקליפ

milkshakit

New member
מדהים!! ../images/Emo99.gif הכי טוב שלהם לטעמי

פשוט יצירת מופת.. אין לי מילים.

Carpenter

לא האמנתי שאני אמצא את זה, אבל מסתבר שהוא קיים. הסינגל הראשון של נייטוויש. שימו לב איך טריה נראת. אני אישית מעדיפה אותם בתקופות מאוחרות יותר הקליפ

Amaranth

עוד שיר מהאלבום החדש של נייטוויש עם אנט, דווקא זה נשמע די טוב, מה שכן יש הבדלים מהותיים בסגנון הלבוש של שתי הסולניות כמו גם בקול ובסגנון השירה הקליפ יש ללהקה עוד הרבה מאוד שירים יפים, כאלו שאני אוהבת יותר וכאלו שאני אוהבת פחות אבל גם יש גבול (ולא מצאתי את כולם בyoutube) אז נסתפק במה שיש

milkshakit

New member
שיר ממש יפה. אני אוהבת ../images/Emo9.gif

למרות שהקול שלה מעצבן אותי.. יותר מתאים לשירי פופ מאשר ללהקת מטאל.

inbal287

New member
להקה מדהימה../images/Emo99.gif

כ"כ חבל שהם פיטרו את טאריה... היא הייתה חלק גדול מהסאונד של הלהקה. בתכלס? עכשיו נייטוויש הם מעין להקה חדשה. זה לא דומה למה שהם עשו לפני זה בכלל... וממש אהבתי את הסגנון הקודם, הקול של טאריה
. בכל מקרה, השירים החדשים הם נחמדים וכאלה, אבל אי אפשר להשוות לנייטוויש הישנים, אז הם היו באמת מדהימים. אני מגיעה להופעה, מי מהפורום עוד מגיע?

yrutoo

New member
פחות מתחברת לסגנון הזה

אולי כמו שאמרת צריך זמן לעכל את הסאונד שלהם... אבל יש כמה טובים שלהם שאני אוהבת, כמו Bye Bye Beautiful ו- Amaranth מצויין בכל מקרה, תודה!

העכביש2

New member
גם אני לא שמעתי אותם יותר מידי...

אבל ממה שאני מכיר הם בהחלט איכותיים. כל מי שהולך להופעה- תהנו וספרו חוויות כמובן אחרי...

milkshakit

New member
גם Wish I Had An Angel,

ו-Beauty And The Beast עם סולן סונטה ארקטיקה (
) מצויינים. אלה ומה שהגבתי למעלה הם השירים היחידים שאהבתי אצל הלהקה, לא מהאהובות עליי.

למעלה