סניוריות חדשות

ohashi

New member
סניוריות חדשות

היי הסרטון הזה נמצא ביוטיוב כבר מספר מספר חודשים.. ופשוט רציתי לעלות אותו, מדובר על הסיניוריות החדשות לשנת 2018
1. אחת הבולטות בנבחרת ארה"ב הצעירה היא: מיילי אוקיף שפותח את הסרטון - מבצעתעל הקורה את הגלגלון ללא ידדים ושני טמפו (וייפ), אלמנט האקרובטיקה שמתחיל לצבור תעוצה בשנה האחרונה
2. ורורה זוברובה - פשוט ילדה מדהימה שתהיה לה מלחמה קשה בנבחרתרוסיה החל מדקה 4:38- לא נריה כל כך אבל בקה 5:5 מבצעת על הקורה קפיצת ידים לסלטה לפנים.
3. אמה מלאבויה עוד אחת מהכוכבות העולות בנחברת ארה"ב- החל מדקה 6:26 ,יש לה פשוט ביצועים נקיים מצויינת ל הקורה ועל המתח
4. טג'ה ג'ימס- ל הקורה היא מבצע פס אקרובטיקה שמתחיל בעמידת ידיים ולאחריו שני טמפו (ויפ וויפ) 12:50
ועוד שמות
גבי פראה ארהב וויקטוריה יורקה בקנדה שהולכת בעקבות חברת לנבחרת אלי בלאק

צפיה מהנה
https://www.youtube.com/watch?v=9UhXRKC5lTE&t=280s

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה על הסקירה!

לצערי לא הצלחתי כ"כ להתרכז בסרטון, גם איכות נמוכה וגם מסגרת שחורה שהקטינה את הפריים עוד יותר... קשה לי לראות כך משהו. אבל כל הכבוד שיש מי שעוקב ומכין. תזכיר לי אותן שוב כשנראה אותן בקיץ בקלאסיק או באליפות ארה"ב
.
&nbsp
אגב, אני לא יודעת אם אתה מהסלולרי ואיך זה עובד שם (גם כשאני גולשת בסלולרי זה רק דרך הממשק הרגיל) אבל עדיף להוסיף סרטונים דרך הממשק הייעודי בתחתית חלונית ההודעה, ואז הם מוטמעים בה (וגם יש אינדיקציה בכותרת).

למעלה