סנוז יומיומי 17-18.3

סנוז יומיומי 17-18.3../images/Emo70.gif

אני רואה שאין הענות לשרשור הזה מדי יום אז יפתח כל יומיים אחד כזה לבינתיים...תענו על איזה יום שאתם רוצים ומי שבא לו שכל יום מהיומיים האלו יכתוב הודעה פה. מה העדכון היומי שלך?... ממי הכי אהבת להתעדכן בסופ"ש? ממי אתה ממליץ להתעדכן? את מי אתה ממליץ להכניס לשווים הצצה? כמה עדכונים ותגובות שלחת עד עכשיו....? איזה סנוז שלך או של אחרים היה הכי נחמד היום? יש לך הצעות לשיפור הסנוז? יש לך הצעות לפעילויות בסנוז?

אני עונה ראשונה=]

מה העדכון היומי שלך?...נכנסת למסרים ולסנוז לפתוח שרשור סנוז יומי ממי הכי אהבת להתעדכן בסופ"ש? תמיר,רז ממי אתה ממליץ להתעדכן? תמיר רז יפתי את מי אתה ממליץ להכניס לשווים הצצה? תמיר ורז כמה עדכונים ותגובות שלחת עד עכשיו....? בערך 2000...נמאס לי לבדוק
איזה סנוז שלך או של אחרים היה הכי נחמד היום?כל הבוקר טוב למיניהם יש לך הצעות לשיפור הסנוז? כרגע לא חוץ מבחירת העורך=] יש לך הצעות לפעילויות בסנוז? סנוז יומי(אממ..אממ..)

tamir r

New member
עונהנהנהנהנה../images/Emo3.gif

מה העדכון היומי שלך?... "הכנתי הרגע אוזני המן
דווקא יצא טעים
פורים שמיייייח!!!" ממי הכי אהבת להתעדכן בסופ"ש? שחר ומעין (פרה של שוקולד, שתיקה אחרונה) ממי אתה ממליץ להתעדכן? שחר ומעין את מי אתה ממליץ להכניס לשווים הצצה? מעין (שתיקה אחרונה) ומאורה (ComplicatedCutie) כמה עדכונים ותגובות שלחת עד עכשיו....? סביבות ה-200 איזה סנוז שלך או של אחרים היה הכי נחמד היום? של שחר. "סנוז איז אין דה האוס.... "
יש לך הצעות לשיפור הסנוז? אפשר לעשות איפה שהשווים הצצה והכי פופולאריים משהו מאוד יפה כל שבוע שחר או טל יבחרו משתמש אחד שמעניין ומעדכן הרבה, והוא יהיה ב"בחירת המנהלים" כל שבוע יהיה מישהו אחר, ככה שיהיה כדאי להשקיע כי אני יודע שזה קשה להיכנס לשווים הצצה והכי פופולאריים. נכון שזה קצת דומה לשווים הצצה אבל שווים הצצה לרוב אלה אנשים מפורסמים (לא תמיד) ואנשים שרוצים ממש לדעת מה קורה איתם. ב"בחירת המנהלים" זה כאילו דרך ביניים להגיע לשווים הצצה. זה אנשים שמעניינים באמת ומשקיעים
יש לך הצעות לפעילויות בסנוז?
(מה ההבדל בין שיפור לפעילות חחחח)

ההבדל

שיפור הכוונה הצעה לשפר משהו שקיים בסנוז או הצעה שיכולה לשפר לכם את הגלישה בסנוז ליותר נוחה נעימה או כייפית... פעילויות כמו שזה נשמע..זה פעילויות.... אומנם זה נורא דומה אבל שיפור זה שיפור פעילויות זה פעילויות=]

למעלה