סל בריאות

ידידים

New member
סל בריאות

שלום לכולם. היום התפרסמה ידעה בכל כלי התקשורת : "האוצר אישר תוספת 140 מיליון שקלים לסל התרופות ." לצערי הרב כשממשיכים לקרוא את הידעות אנו רואים ששוב נשכחים חולי האלצהיימר. מדוע שהאביקסה והגלטמין לא יכנסו לסל הבריאות. אני מציע שנזכיר למשרד הבריאות שגם קרובינו קיימים ניתן לפנות גם באיימל לכתובת [email protected] אבקש מכל אחד לכתוב מספר מילים. תודה ושלום

אירילה

New member
יישר כוחך על הרעיון ,כמו כן אחת

המטרות של צעדת אל תשכחונו שתתקיים באוקטובר היא להגביר עת תודעת הציבור לקשיים בהם ניצבים חולי האלצהיימר ואחד הנושאים הוא כמובן סל הבריאות. אני חושב אישית שיש להזכיר יומם ולילה לשר האוצר ולממשלת ישראל ,שאין איש שעומדת לו החסינות הדיפלומטית בפני מחלת האלצהיימר. מקווה לראותך בצעדה ,להזכירך שלא חייבים ללכת את כל 3 הימים ,אפשרי גם יום אחד. גרשון

1פנטזי

New member
סל הבריאות

בזמנו כשאבי הובחן כחולה אלצהיימר(לפני כ6 שנים בערך) גם ה"אריספט" לא היה עוד בסל והוא קנה אותו בכסף מלא- כ600 שקל לחודש.היום כשהוא צריך כבר את האביקסה שוב הוא צריך לשלם והפעם 708 שקל לחפיסה של 50 כדורים.זה לא מספיק לחודש שלם.אני מקווה שגם הכדור הזה יכנס לסל ועוד יותר מקווה שהוא בכלל יעזור במשהו.

nurithro

New member
שלחתי מכתב לשר הבריאות

שלחתי מכתב לשר הבריאות שלחו גם אתם: "אדוני שר הבריאות האוצר אישר תוספת 140 מיליון שקלים לסל התרופות האם לא שכחת אותנו.?? אנחנו משפחות חולי אלדצהיימר נאבקים יום יום עם בעיות מנטליות קשות, רק התרופות יקלו על החולים ועלינו בני המשפחה המטפלים בחולים. נכון, חולי אלצהיימר חיים שנים רבות, יחסית לחולים זקנים אחרים. אבל לצד החולים ישנן משפחות רבות השותפות לבעיה. איכות חיים טובה לחולה יוצרת איכות חיים טובה לכל הסובבים אותו. מדוע שהאביקסה והגלטמין לא יכנסו לסל הבריאות???? תרופות אלו יעזרו לחולה הנטל החברתי יקטן ובסופו של דבר מה שטוב לחולה עוזר לכל החברה. אל תשכח אותנו בתודה ד"ר רונן נורית"

למעלה