סכמ"ש

PerfectSP

New member
סכמ"ש../images/Emo22.gif ../images/Emo190.gif

שם: גיל: שיר SP השבוע: שיר לא של SP השבוע: זמר/ת השבוע: להקת השבוע: מאכל השבוע: משקה השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: יציאת השבוע: הדבר הכי מצחיק השבוע: ציטוט השבוע: משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: תמונת השבוע: התחדשות השבוע: שאלת השבוע: מתגעגעים לבית ספרכם האהוב?
*ציניות*

Dana SP

New member
ריצ'ונה! שאפל!D: ../images/Emo69.gif

שם: דנה גיל: 17 ו7 חודשים שיר SP השבוע: Crazy - acoustic version שיר לא של SP השבוע: Jesus of subrbia - green day זמר/ת השבוע: פייר<: להקת השבוע: green day מאכל השבוע: גלידה XD משקה השבוע: מים דבר טוב שקרה השבוע: אמ.אמ. נרשמתי ללמוד תופים!!!!!!!!D: דבר רע שקרה השבוע: קיבלתי מחזור -.-" יציאת השבוע: לסרט זוהי סדום XD הדבר הכי מצחיק השבוע: הסרט זוהי סדום!!!! ציטוט השבוע: כל הציטוטים מהסרט זוהי סדום D: משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: אמ. לפגוש את האקס ><" אני לא אמורה לצפות לזה, נכון?>: תמונת השבוע: בעע אין לי כוח להעלות משהו התחדשות השבוע: נרשמתי לבצפר למוזיקה שלמדתי בו גיטרה, אבל הפעם אני לומדת תופים!D: שאלת השבוע: מתגעגעים לבית ספרכם האהוב? המ, לא ממש XD

noam270

New member
סכמ"ש מחודש../images/Emo9.gif

שם: נועם גיל: ביום שישי שעבר 16 שיר SP השבוע: save you שיר לא של SP השבוע: say goodbye - skillet זמר/ת השבוע: היילי וויליאמס להקת השבוע: מהסעיף הקודם נובע ש---> פארמור מאכל השבוע: העוגת יומהולדת שלי משקה השבוע: שוקו חם דבר טוב שקרה השבוע: אממ, יומהולדת, ובשורה ממש טובה דבר רע שקרה השבוע: עייפות
יציאת השבוע: אממ.. אין משהו ספציפי הדבר הכי מצחיק השבוע: ספרייה עם חברה שלי, זה תמיד מצחיק! ציטוט השבוע: היא:"וואי, היינו ממש טיפשות היום" אני: "דברי בשם עצמך" היא: "אז אני הייתי חצי טיפשה ואת חצי טיפשה" אני: "אז ביחד אנחנו רק טיפשה אחת!" משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: סדנה ברביעי תמונת השבוע: התחדשות השבוע: עגילים חדשים - מתנה מחברה
שאלת השבוע: מתגעגעים לבית ספרכם האהוב? *ציניות* בארור

מסכמש"ת D: ../images/Emo60.gif|פטריה|

אמגד גיליתי את נפלאות המדגישומטיק ואני מאוהבת *-* שם: נוי שגרועה בהכל D: גיל: 15 שיר SP השבוע: i wont be there שיר לא של SP השבוע: Miranda - Vamos a la playa חחחחחחחחחחחחח נתקע לי בראש כבר שלושה ימים מאז המזורז! XD זמר/ת השבוע: לאדעת אפחד להקת השבוע: גם XD מאכל השבוע: נודלס *-* אני שונאת קרפים הם מכוערים ואני אף פעם לא מצליחה להכין אותם! >: משקה השבוע: פרישייק *-* לא אכפת לי עם מה חחחח אני פשוט בוחרת פירות אקראים XD דבר טוב שקרה השבוע: חזרתי בשלום מהמזורז עם תעודת מדריך <: דבר רע שקרה השבוע: שהכל מתפקשש לי ועוד לא קניתי שומדבר לביהס XD יציאת השבוע: מד"צים מזורז דההההה הדבר הכי מצחיק השבוע: משחקים דפוקים במזורז XD ציטוט השבוע: לאדעת
משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: לאדעת לא מצפה לכלום >: מבואס לי עכשיו. הא! להכיר את החניכים שלי וזה *-* תמונת השבוע: הכבל של הפלאפון שלי אצל חברה >: התחדשות השבוע: תעודת מדריך DDDD: שאלת השבוע: מתגעגעים לבית ספרכם האהוב? *ציניות* ברור
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0
(שאני מאוהבת בו. תתחתן איתי מדגישומטיק)

Tutix

New member
../images/Emo210.gif באיחור סופר שמופר אופנתי ^ ^

כי לא הייתי הרבה זמן והרגשתי צורך לבוא לכאן. ובעצם לכתוב משו XD שם: גליצ' גיל: 15 .. שיר SP השבוע: יור לאב איז א ליי הלא מצונזר שדנה שלחה לי XD שיר לא של SP השבוע: האלבום החדשדוש של פאפא *-* זמר/ת השבוע: - להקת השבוע: פאפא ראוץ *~* ואבנג'ד ^-^ מאכל השבוע: העוגת -רולדה-שוקולד הזאת של עלית[?] P: משקה השבוע: מים ^ ^ אה ופעם הראשונה משו נוסף למים - פחית כזאת של מיץ אפרסקים של פרימור.. נדמלי שזה שלהם O_O אבא שלי קיבל 48 פחיות של קולה ומיץ אפרסקים אז.. מה לעשות.. שותים XD דבר טוב שקרה השבוע: גיליתי שאני לא לגמרי בדד בכיתה הידד דבר רע שקרה השבוע: בצפר. דא T_T ועוד אצלי מיום שני! >< יציאת השבוע: סתם למרכז כזה והסתובבות בישוב הדבר הכי מצחיק השבוע: ההסעה חזרה, לזה התגעגעתי ציטוט השבוע: אממ.. לא ממש זוכרת XD משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: חופש *-* תמונת השבוע: למי יש כוח ?! התחדשות השבוע: גופיה ושתי חולצות P: שאלת השבוע: מתגעגעים לבית ספרכם האהוב? *ציניות* משו T.T

למעלה