סיכום שבועי :)

סיכום שבועי :)

איך עבר השבוע? משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: דבר מוזר שקרה השבוע: השבוע מ-1 עד 10: יום השבוע: שיר השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: סדרת/ תוכנית השבוע: בילוי השבוע: מסר לאומה: תמונת השבוע:

בכריתוש

New member
אני בקאמבק מטורףף חח

איך עבר השבוע? אחלה משהו טוב שקרה השבוע: קניתי תיק חח והייתי 3 ימים בירושלים עפ המשפחה :) משהו רע שקרה השבוע: השבוע האחרון לחופש :( ואני תקועה ועושה 50 תרגילים בטריגונומטריה! ויש לי חרא מערכת שעות :( דבר מוזר שקרה השבוע: אהמ חח חזרתי לראות משחק החיים השבוע מ-1 עד 10: 8 יום השבוע: שני שיר השבוע: זו ילדותי השניה- אהוד מנור סרט השבוע: אילי ובן ספר השבוע: לא יצא =\ סדרת/ תוכנית השבוע: משחק החיים בילוי השבוע: יריד מעצבים וירושלים עם המשפחה :) מסר לאומה: אני חוזרת לאט ובגדול חח תמונת השבוע:

simba only me

New member
יאלה אני בשבונג לענות על שאלונים ../images/Emo6.gif

איך עבר השבוע? בקלות
משהו טוב שקרה השבוע: הציונים שקיבלתי בבגרויות (בהיסטוריה ולשון
) ומכבי חיפה עלתה לשלב הבתים משהו רע שקרה השבוע: שהוא נגמר כי אז זה אומר שיש עוד יומים לחופש . והמערכת שעות שיש לי דבר מוזר שקרה השבוע: התמכרתי למורדים מההתחלה השבוע מ-1 עד 10: 8 יום השבוע: יום שלישי בערב היה יום מאושר שיר השבוע: הפתיח של דני הוליווד (אין לי יש אבל שמעתי את השיר הרבה) סרט השבוע: המומיה 3 (אחלה סרט בדיוק מהסוג שאני אוהבת ספר השבוע: פסיעות על רצפת הזמיר , אבא עשיר אבא עני והשביעי של הארי פוטר (אני קוראת אותם לסרוגין) סדרת/ תוכנית השבוע: משחק החיים והמורדים בילוי השבוע: לישון אצל חברה נחשב? מסר לאומה: אני אוהבת לענות על שאלונים , ובא לי להעיף כאפה לנירה ממשחק החיים תמונת השבוע: אין לי תמונות במחשב הזה ...
אז אין תמונה

../images/Emo198.gifמסכמת

איך עבר השבוע? מהר, סביר.
משהו טוב שקרה השבוע:קיבלתי זיכרון 2 גיגה לפלאפון. והתקדמתי איזה 50 פרקים במנגה של היקארו נו גו
.
משהו רע שקרה השבוע:משרד החינוך שלח לבתי ספר את הציוני בגרויות אבל לא פירסם באתר של משרד החינוך. איך אני אמורה לדעת את הציונים שלי?
דבר מוזר שקרה השבוע: כתבו שיש לי 11 שעות פיזיקה בשבוע במערכת שעות
, אין מצב! בטח יחלקו אותנו לקבוצות או משהו.
השבוע מ-1 עד 10:6
יום השבוע:שני
שיר השבוע:Bob Dylan\The Times They Are A-Changin'
סרט השבוע: הו. ראיתי משהו עכשיו בהוט גולד. אני לא זוכרת את השם.
ספר השבוע:המעגל העשירי/ג'ודי פיקו, נשאר לי עוד 100 עמ'.
סדרת/תוכנית השבוע: שנות ה70.
בילוי השבוע:הלכתי לחברה שלי שהבטחתי לה כל החופש שאני אבוא מתישהו.
מסר לאומה:החופש הגדול האחרון שלי נגמר! (שנה אחרונה וסיימנו).
תמונת השבוע:-- הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

מסכמת שבוע אחרון של החופש =\

איך עבר השבוע? ב"ה.. מעולה . משהו טוב שקרה השבוע: הייתי בטבריה ונהנתי הכי בעולם .. משהו רע שקרה השבוע: שיחה עם בת דודה שלי.. שיחה קשה מאוד. דבר מוזר שקרה השבוע: השיחה ^ השבוע מ-1 עד 10: 9. בלי השיחה הכל היה מוושלם. יום השבוע: שלישי ניראלי.. שיר השבוע: Adios le pido (לשם שינוי לא כמעט מלאכים..
) סרט השבוע: אין. ספר השבוע: "זה קרה באמת" ספר שאבא הביא לי. סדרת/ תוכנית השבוע: המורדים כמובן.. בילוי השבוע: היינו בחוף גולן ופשוט אהבתי את המקום . מסר לאומה: בהצלחה לכל אלה שחוזרים ללמוד בביצפר
תמונת השבוע: אני פשוט מאוהבת במושלמת הזאת --->

למעלה