סיכום שבועי!

סיכום שבועי!

ובבקשה תגיבו שיר השבוע מmtv2: שיר השבוע לא מmtv2: להקת השבוע: קליפ השבוע: דיסק השבוע: הפתעת השבוע: ביאוס השבוע: תמונת השבוע: סרט השבוע: סדרת השבוע: ערוץ השבוע: ספר השבוע: ציטוט השבוע:

Astro Sock

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo185.gif

שיר השבוע מmtv2: איי וויש שיר השבוע לא מmtv2: Personal Jesus - Depeche Mode
Love Hurts - Incubus Human+Spaceman - The Killers להקת השבוע: קילרז, מיוז, פלסיבו קליפ השבוע: אין דיסק השבוע: Light Grenades הפתעת השבוע: הבוחן במת' נדחה! יאי ביאוס השבוע: אני חולה
תמונת השבוע: חתולפיתה סרט השבוע: חניבעל סדרת השבוע: יותר נכון סדרת התמיד, איך פגשתי את אמא. אה והאח הגדול חח ערוץ השבוע: ממ לא יודעת ספר השבוע: אני מתעצלת לקרוא
ציטוט השבוע: "אני חלב, וזוהי ריבתי."

Unaffected

New member
נמ

שיר השבוע מmtv2: - שיר השבוע לא מmtv2: Less Than Jake- Goodbye To Gasoline Save Ferris - Come On Eileen להקת השבוע: - קליפ השבוע: Save Ferris - Come On Eileen דיסק השבוע: No Use For A Name - The Feel Good Record Of The Year הפתעת השבוע: לא הייתה ביאוס השבוע: כנ"ל תמונת השבוע: נע סרט השבוע: ספרות זולה סדרת השבוע: העשב של השכן ערוץ השבוע: יס סטארז 1 ספר השבוע: - ציטוט השבוע: לא זוכרת כרגע

בנזאי!

שיר השבוע מmtv2: kings of leon - sex on fire paramore - decode fall out boy - i don't care Dizzee Rascal - Dance With Me שיר השבוע לא מmtv2: paramore - decode acoustic ignite - bleeding Gym Class Heroes - Cookie Jar Frankmusik - 3 Little Words relient k be - my escape acoustic להקת השבוע: paramore cobra starship קליפ השבוע: paramore - decode דיסק השבוע: הפתעת השבוע: היה דווקא כיף במסיבה ביאוס השבוע: אני יוצאת לבד למזכירות חניכים תמונת השבוע: אחד הציורים הכי מגניבים שראיתי סרט השבוע: באדי סדרת השבוע: הממממ לא יודעת.... ערוץ השבוע: הוט פריים ספר השבוע: ישראל האדם והמרחב(גיאוגרפיה זה כיף......לא) ציטוט השבוע: גלעד: ''באיזה שפה הוא מדבר?'', אני: ''גיקית''. זה קרה אחרי שידיד טוב שלנו התחיל לדבר על מחשבים וכו'

למעלה