סיכום שבועי

shaharEB

New member
סיכום שבועי ../images/Emo98.gif

**מעיין בחו"ל אז היא ביקשה שאני אפתח את הסיכום השבועי,שבוע טוב
שיר השבוע של פארמור: שיר השבוע לא של הלהקה: השבוע היה כיף כי: השבוע היה באסה כי: תוכנית\\\\\\\\\\סרט\\\\\\ספר השבוע: תמונת השבוע: ציפיות לשבוע הבא: משהו שאתם לא מצפים לו: משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\\\\\\\\\\משהו מגניב שקרה לכם\\\\\\מוטו לחיים):

shaharEB

New member
מסכמש"ת ../images/Emo8.gif

שיר השבוע של פארמור: MONSTER שיר השבוע לא של הלהקה: הרבה מאוד שירים אבל בעיקר swedish house mafia -one love is a battlefield-pat benater השבוע היה כיף כי: ראיתי מלא דוקטור הו
פגשתי חברות שלא ראיתי הרבה זמן
השבוע היה באסה כי: לא מספיק מתמטיקה וריצה =\ תוכנית\\\\\\\\\\סרט\\\\\\ספר השבוע: תכניץ- דוקטור הו
,סרט-
,ספר -ילד 44 תמונת השבוע:
ציפיות לשבוע הבא: ריצה,מתמטיקה,קריאה,פגישה עם חברים
משהו שאתם לא מצפים לו: מתמטיקה :-\ משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\\\\\\\\\\משהו מגניב שקרה לכם\\\\\\\\\מוטו לחיים ) : שבוע טוב

2MayaN2

New member
שיגמר לך כבר מתמטיקה../images/Emo69.gif ../images/Emo221.gif

השירים:)

נסטי XD

New member
חחח תמונה אדירה

שיר השבוע של פארמור: monster, BBBB שיר השבוע לא של הלהקה: הרבה הרבה.. השבוע היה כיף כי: ת"א עם המשפוחה, קניות וכאלה.. השבוע היה באסה כי: כל החברות שלי טסו\בצבא, ואין לי מה לעשות עוד שבוע שלם חחחחח תוכנית\\\\\\\\\\סרט\\\\\\ספר השבוע: כל סרטי הארי פוטר חוץ מהאחרון אחרון..אני מחכה לחברות שלי ואז נראה אותו ביחד בקולנוע תמונת השבוע: ציפיות לשבוע הבא: שיהיה לי משו לעשות חחחחח משהו שאתם לא מצפים לו: ישיבה בבית וטחינה מול הטלויזיה משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\\\\\\\\\\משהו מגניב שקרה לכם\\\\\\מוטו לחיים): משעמם לסיים י"ב...והצבא הקדים לי את הגיוס בחודשיים ככה שזה נפלא :)

shaharEB

New member
וואוו ../images/Emo6.gif גיוס קל ../images/Emo24.gif

זה מה שאומרים שמתגייסים נכון
? גיוס קל ?

2MayaN2

New member
די לא נכון, לא גם לך דחוווו ../images/Emo221.gif

את כבר השלישית שאני מכירה שדחו לה לתאריך הזה
אני עכשיו ממש בלחץ כי כנראה ידחו גם לי! ואני לא יכולה אני הכנתי את עצמי נפשית ל5.2
אמאאאאאאא ושיהיה גיוס קלXD
הארי פוטר,ת"א,קניותD: ואוו זה כזה מוזר לראות אנשים מתגייסים:-O

נסטי XD

New member
חחח וואי לגמרי

יש לי חברה שהיה לה יומולדת ב15/7 וב17/7 היא התגייסה..ביום חמישי יש לה השבעה ואני מתה לראות אותה עם מדים..היא כל הזמן מספרת שזה פשוט חוויה... את האמת, בהתחלה לא ממש ידעתי איך להגיב לזה שהקדימו לי בחודשיים, אבל עכשיו שאני מסתכלת על זה, אני מעדיפה להתגייס מוקדם, כי אין לי ממש מה לעשות עד אז, ככל הנראה נצא לת"א וכאלה :)

2MayaN2

New member
אז אולי נראה אותך בת"אD: ../images/Emo221.gif

חחח כאילו אם בא לך
וכן אני מבינה אותך, אבל אני מקווה שאני אספיק לעבוד עד הגיוס. למרות שבתכלס בשלב מסויים כל החברות הטובות של יתגייסו ואני די אשאר לבד אז זה יהיה מבאס>< וטוב למשוע ממנה שזה חוויה
אנשים מסביבי רק מלחיצים><

2MayaN2

New member
עדיין במיונים ../images/Emo221.gif

ורק בגלל שלפני כמה ימים קיבלתי עוד מיון אני חושבת שאולי לא יקדימו לי את הגיוס...

נסטי XD

New member
בסדר...בקטנה..את נולדת בספטמבר, נכון?

אמרו לי משו שעד ספטמבר מקדימים או משו כזה...בכל מקרה, יהיה טוב :) שיהיה בהצלחה במיונים :)

למעלה