סיכום שבועי

PakoLina

New member
סיכום שבועי../images/Emo9.gif../images/Emo118.gif

אני אפתח את הפינה הזאת כל שבת, אלא אם יש למישהו התנגדות.
משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר השבוע: תוכנית / סרט / ספר השבוע: מאכל השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

שאלמור

New member
../images/Emo28.gifפאקו!! כוסע../images/Emo11.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הלכתי היום מקות עם אחי הקטן כדי להוריד טיפה את האוכל והיה נורא מצחיק משהו רע שקרה לך השבוע: לא מצליחה להיזכר...שחושבים על זה זה דיי טוב שיר השבוע:he wasn't - Avril Lavigne תוכנית / סרט / ספר השבוע: השטן לובשת פראדה ספר+פעם ראשונה ראיתי את הסרט, והסרט אטלנטיס מאכל השבוע: פיצה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חבריי שרוטים בכיתה וצחוקים אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: יש הרבה אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי אבישג ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:He wasn't what I wanted, what I thought no He wouldn't even open up the door He never made me feel like I was special Like I was special, cuz I was special תמונת השבוע:
שלי לשבוע הבא: עבודה על הסרט הגשה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: דיי בסבבה

AsagiSama

New member
../images/Emo187.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: אמ..אמ..לא זוכרת. XD משהו רע שקרה לך השבוע: ג'וסיה לא עברררררררררררר >__< שיר השבוע: Skillet-Whispers in the dark תוכנית / סרט / ספר השבוע: אמריקן איידול/ לא ראיתי/גשר סתיו. מאכל השבוע: פיצה. *_* משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לא משהו מיוחד. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לאדעת. אדם שעשה לך את השבוע: לאדעת. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "אני הולך! טוב אני לא הולך. בעצם אני הולך!" תמונת השבוע: איןליכוח. התוכניות שלי לשבוע הבא: אין. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: היה יכול להיות יותר טוב.

Mana Sama

New member
בוו~

משהו טוב שקרה לך השבוע: מסיבת הפתעה לקנג'י,וויפי דו ^^ משהו רע שקרה לך השבוע: חלמתי שחברה שלי נפטרה >: וגם שיש רק יום אחד לכנס ואני מגלה שאמא לא התחילה לתפור לי כלום T-T שיר השבוע: ניקו ניקו דוגה מדליי-יום יבוא ואני אלמד את כולו! תוכנית / סרט / ספר השבוע: moon phase מאכל השבוע: סושי *-* משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שאמא תתפור לפחות חצי קוספליי ^^- אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין ספציפי אדם שעשה לך את השבוע: טל צ'אן 3> ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: וע..היו לי ושכחתי =/ תמונת השבוע: המסיבה הייתה בסגנון כנס אנימה שכזה אז לבשתי פרוטס,הרי לכם~ התוכניות שלי לשבוע הבא: אין ממש.. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: לא רע בכלל D:

De-Panther

New member
יאללה גם אני אענה לזה הפעם../images/Emo9.gif|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: כמה דברים משהו רע שקרה לך השבוע: הייתי חולה שיר השבוע: קרטון הירוס תוכנית / סרט / ספר השבוע: מעבר לזמן מאכל השבוע: לבבות משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יומולדת אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברים שמזמן לא ראיתי אדם שעשה לך את השבוע: כמה אנשים ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: משה מהישרדות... קשה לבחור איזה מהמשפטים שלו... תמונת השבוע: רמבו התוכניות שלי לשבוע הבא: יומולדת ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: קשה קשה...

../images/Emo15.gif עונה

משהו טוב שקרה לך השבוע: מכונתתפירהמכונתתפירהמכונתתפירהההההה!3> משהו רע שקרה לך השבוע: אח, הציונים שלי לא משהו. שיר השבוע: it is you מהפסקול של שרק. תוכנית / סרט / ספר השבוע: זאטסובה סאנסיי. רק כי יצא לי לומר איזה חמש פעמים ביום "זטסובושטה!". מאכל השבוע: פירה XD משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להמשיך לעבוד על הקוספליי לפורים אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: נקו. הלוואי. אדם שעשה לך את השבוע: אח שלי XD ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "הו, חיים זה דבר נהדר. הלוואי שהיו לי כאלו". תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: להשלים שעות שינה ולעבוד על הקוספליי ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: לא רע בכלל, תודה.

PakoLina

New member
וגם אני../images/Emo118.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: נמ זה היה בסוף שבוע שעבר.. אבל שיהיה. פרוייקט 24
משהו רע שקרה לך השבוע: ריב . וגם הקולנוע המעפן בישפרו סנטר מודיעין - עד שהגענו לשם גילינו שיש הגבלת גיל לסוויני טוד, ואז אחרי שקנינו כרטיסים לקלוברפילד גילינו שההצגה רק 3 שעות יותר מאוחר =.= שיר השבוע: firefly של breaking benjamin תוכנית / סרט / ספר השבוע: סרט - מהיום, חתונת רפאים. מאכל השבוע: פיצה! משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: פרוייקט מצויינות D: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אממ כלמיני ם: אדם שעשה לך את השבוע: נועה [חברה], ועוד כמה מורים. XD; ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אעמממ. תמונת השבוע: תגובה מהירה.. התוכניות שלי לשבוע הבא: שום דבר מיוחד D: אין מבחניםםםם. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נחמדי.

שמףגלחףמגךדגנ היית בישפרו סנטר ולא אמרת לי.

הקולנוע שם באמת חרא. קל להיכנס מבלי לשלם, אבל.

וויפ-טי-די-דו.

משהו טוב שקרה לך השבוע: היו כל מיני. אחד מהם הוא שהיה לי יום הורים והמחנכת שלי אמרה שאני אדם מוסרי ואכפתי, וזה ממש שמח אותי (יותר חשוב לי להיות מוסרית, אכפתית ופעילה מאשר לקבל ציונים טובים, למרות שבפועל אני משתדלת לשמור על שניהם. אבל באופן עקרוני, ברור לי מה יותר חשוב מבחינתי). משהו רע שקרה לך השבוע: לא משנה, אני לא יודעת. שיר השבוע: היו כל מיני. תוכנית / סרט / ספר השבוע: סרט - "John Tacker is so wasted". עוד לא ראיתי את כולו, אבל הוא מצחיק ומגניב (אני אוהבת סרטי טינז) ואחותי הקליטה לי אותו. מאכל השבוע: שוקולד, או בייגלה. או אולי העוגה שהכנתי לשיעור חברה. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יש מלא דברים ולא נעים לי להרגיש שאני פשוט פורשת בפניכם את כל התכניות שלי לשבוע. אני עלולה להתחיל לחפור. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: יש הרבה. אדם שעשה לך את השבוע: לא יודעת. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "טה-גה דה-דם *אצבע צרדה, אצבע צרדה*, טה-גה דה-דם *אצבע צרדה, אצבע צרדה*, שלום, אנחנו משפחת אדאמס! ואת צריכה להצחיק אותנו!" (זה מתוך סרט שראיתי בפעולה ב"מחנות העולים". אני לא זוכרת את זה במדויק, אבל זה פשוט נתקע לי בראש) תמונת השבוע: מצאתי אותה היום עם אחותי כשהעליתי את האפשרות שאני פשוט אתחפש בפורים לחד-קרן ורוד ומכונף וזהו. התוכניות שלי לשבוע הבא: אה, אז אני כן יכולה לפרוש בפניכם את התכניות שלי לכל השבוע
... לא משנה, יש יותר מדי. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אני כבר לא זוכרת.

shaoran li

New member
../images/Emo189.gifאני

משהו טוב שקרה לך השבוע:יום פעילויות בבית ספר משהו רע שקרה לך השבוע:רבתי אם חבר שיר השבוע:אין תוכנית / סרט / ספר השבוע:אם אפשר לקרוא לאנימה תוכנית אז בליץ' מאכל השבוע:סנביץ של לחם מלא אם סלט וחביתה יאמי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:אין אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:אין אדם שעשה לך את השבוע:אין ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:- תמונת השבוע:MS של קאקאשי התוכניות שלי לשבוע הבא:אין ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:סבבה

The Snow fox

New member
Dare ga dare ga cant be alive without you

-מקודש למלודי-סאמה- משהו טוב שקרה לך השבוע: נבחנתי באוניברסיטה והלך לי טוב. משהו רע שקרה לך השבוע: תמיד הסתכלו על הצד הבהיר של החיים. שיר השבוע: מדליי ניקו ניקו דוגה, יצירת מופת של קצב ושילוב מוזיקלי. בחיים שלי לא זמזמתי רצועה אחת יותר מחודש בלי הפסקה. תוכנית / סרט / ספר השבוע: תוכנית- סיינפלד, שגיליתי את גאוניותה מחדש. סרט- לא ראיתי, לא היה זמן, היום אני אראה. ספר-"האוניברסיטה הקטנה": פשוט צירוף נפלא של עובדות טריוויה לא קשורות בכל נושא באשר הוא. כיף ענק. מאכל השבוע: מין עוף ברוטב תאילנדי שאבא שלי הכין
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופשה באילת! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין. אדם שעשה לך את השבוע: אין. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: יש את מימרת חיי, שהיא החתימה שלי. תמונת השבוע: הצטלמתי תמונה די איומה לספר מחזור, אני ממש מאושר. (לא בציניות, היא רק די איומה, לא תהומית כמו תזכורות-פוטוגרפיות-פיזיות אחרות שנשארו בעקבותיי) התוכניות שלי לשבוע הבא: אילת! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: השמש זורחים והפשושים מצייצים, ואין ממנים ואין טרדות.

mikokikyo

New member
אטאשי ווה ^.^

משהו טוב שקרה לך השבוע: אמ... אני לא הכי זוכרתXD אוה! שהלך לי מצויין בחוג ולמדתי תרגיל מגניב וחדש ^.^ משהו רע שקרה לך השבוע: אמ... היו לי התקפי עצב קטנים כאלו T.T שיר השבוע: Lost my music/ Hirano Aya - לגמרי!11 תוכנית / סרט / ספר השבוע: סיידי3< XD מאכל השבוע: חמין של שבת3> משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אמ... לראות את כולם בבית ספר ולהעביר את השבוע בכיף ^.^ אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את דולב ואת פלג3> אדם שעשה לך את השבוע: דולב/מלא אנשים במסן3> ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: טוב, זה מהיום, אבל אני חייבת- אקדוּחַ XDDDDDDDDDD תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: להנות מהחיים ^.^ אה, כן, וגם קצת לסדר אותםXD ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בכיף ובסבבה עם נגיעות של נוסטלגיה וסוגשל עצבות ^.^

AnNa ChAn

New member
מסכמת!|גולגולת ^-^

כמה טוב לחזור לכאן אנשים 333> משהו טוב שקרה לך השבוע: קרה משהו כזה? משהו רע שקרה לך השבוע: כמעט פגע בי ברק ויש לי עכשיו פוביה לפני השינה מרעידות דמה.חיים יפים XP שיר השבוע: Bring Me The Horizon-Braile שיר עם מסרים חינוכיים XDDD תוכנית / סרט / ספר השבוע: נארוטו וארץ נהדרת מאכל השבוע: 3 מנות פלאפל, בבקשה~ 33> משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: כלומר השבוע הזה? הנסיעה מחר לתל אביב ^^ אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: זה חסוי D: הייתי רוצה לפגוש את שקד (לא מהפורום) אדם שעשה לך את השבוע: אף אחד
שונאים אותי
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: BICH!! XDDD תמונת השבוע: XD התוכניות שלי לשבוע הבא: נסיעה, יום חמישי וקמה, בוחיחי ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: לא מי יודע מה, אבל שורדים ^^

NoAmItA ChAn

New member
Gotta win the human raceee~

משהו טוב שקרה לך השבוע: שיעור גיטרה, סוף כל סוף XD; משהו רע שקרה לך השבוע: המממ.. אין לי מושג ^^; שיר השבוע: Escape to The Stars - Cinema Bizarre The Way We Are - Cinema Bizarre Killing Lonliness - HIM תוכנית / סרט / ספר השבוע: סרט - בלייד 2 *_________* מאכל השבוע: מרק עגבניות 33333> משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מבחן בספרות (שיעבור כבר TT), היום להיפגש עם גל (#$^#@$%@%@#), להיפגש עם מנהלת הפרויקט שאני נמצאת בו ויום הורים XD; אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: גל? D:.. אדם שעשה לך את השבוע: גל~! ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: דני, המורה לאנגלית: "אתם תגיעו לגיל 60 ולא יהיה לכם על מה לדבר". דני: "נופר, את יכולה להיות בשקט?" גלי, חברה שלי (בשקט): "הוא מבקש ממנה משהו בלתי אפשרי". אני לאחי בערב: "אתה מריח מוזר. עם מה התקלחת, תגיד לי? עם בנזין?" אני: "*מקריאה מאנטיגונה* יאללה, אמא, עכשיו תורך להקריא". אמא: "לא, לא". אני: "נו, תמשיכי. הקטע שלך כאן גם מתחיל ב-'לא, לא'". אחי: "מה זה אנטיגונה?" אני: "זה מחזמר... אהההה, מחזה". אמא: "מרי-לו". חברה שלי: אני רעה ואממ אני אוהבת את זהXD תמונת השבוע: טובי האימו 3333333> התוכניות שלי לשבוע הבא: כל מה שרשום לעיל XD; ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אחלוש D:

טוב.

משהו טוב שקרה לך השבוע: אני כל כך מושלמת, מה כבר יכול להיות רע. משהו רע שקרה לך השבוע: טוב, הרבה. שיר השבוע: Jet - Are You Gonna Be My Girl תוכנית / סרט / ספר השבוע: "יומנה של בריג'יט ג'ונס", שני הסרטים. מאכל השבוע: בלינצ'ס ממולא בבשר וצ'יפס מטוגן. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שום דבר. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אף אחד. אדם שעשה לך את השבוע: אף אחד. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "את יודעת מה אומרים, האנשים הכי מטומטמים מתגלים כחכמים ביותר. ..חבל שהמשפט הזה לא נכון לגבייך." אני מעודדת את חברה שלי. התוכניות שלי לשבוע הבא: אין. אושר. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: עם משאית.

למעלה