סיכום שבועי |פסטרמה|

סיכום שבועי |פסטרמה|

הדבר הכי טוב השבוע: דבר רע שקרה השבוע: תוכניות לשבוע הבא: משהו שהייתי משפר בשבוע: היום הכי טוב השבוע: היום הכי רע השבוע: שיר השבוע: קליפ השבוע: איש השבוע: מאכל השבוע: משקה השבוע: סדרת השבוע: ספר השבוע: סרט השבוע: פורום השבוע: קומונת השבוע: אהבת את עצמך השבוע? : ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?: *והשאלה השבועית- יצא לך לטוס בעבר? לאן?:

עונה |פסטרמה|

הדבר הכי טוב השבוע:היום הייתה חזרה מעולה (וגנרלית) דבר רע שקרה השבוע:המון לחץ בחזרות תוכניות לשבוע הבא:מחר ההצגה, מחרתיים לפנות בוקר אני טסה לטורקיה (ובגלל זה גם אני לא אהיה פה..) משהו שהייתי משפר בשבוע:אין. בחזרות היה קשה אבל לכולנו ברור שחייבים להתאמן על זה... אז מה עם אני יודעת את כל הטקסט של כולם בע"פ ויכולה לעשות את ההצגה הזאת לבד-ולשחק את כל הדמויות של כולם?! היום הכי טוב השבוע:היום היום הכי רע השבוע:אין אחד ספציפי שיר השבוע:im just a kid-simple plan קליפ השבוע:זה של השיר שכתבתי למעלה ^^ איש השבוע:הבמאי שלנו
הוא קורעע מאכל השבוע:פיצות ופנקייקים משקה השבוע:אייס קפה סדרת השבוע:לא ראיתי טלויזיה ב-כ-ל-ל ספר השבוע:
סרט השבוע:
פורום השבוע:הממ.... יש כמה.. קומונת השבוע:אין אחת ספציפית... אהבת את עצמך השבוע? : יאפ
ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?:מרגישה דיי טוב, לחוצה, מתרגשת לקראת מחר *והשאלה השבועית- יצא לך לטוס בעבר? לאן?: כן. ליוון,טורקיה,גרמניה,הולנד,בלגיה,הונגריה ו....זהו בערך. שבוע טוב לכולנו (אני יודעת שלי יהיה טוב. בטוח. על יאכטה בטורקיה-מה יכול להיות רע?)

למעלה