סיכום שבועי וספויילרים

ohadcarrington

New member
סיכום שבועי וספויילרים

והוו סופ"ש הגיע!
מה היה לנו השבוע בצח"מ?
אדם חטוף, צ'לסי חוששת לחייו, מריה מרגישה רע, לוקה משתלט על חייה של מריסה, שרון ודילן רבו, ד"ר אנדרסון מתחילה להיחשף, קווין עוזר לויקטור, ג'ק מרגיש אשם, פול חוקר את התאונה של בילי, אדם מנסה לברוח ולא ממש מצליח...

ספויילרים
25/1 -
במהלך תצוגת האופנה של צ'לסי, חייו של אדם בסכנה; ניק מתקרב לד"ר אנדרסון; ברית מפתיעה מתגלה.
26/1 - ג'ק נפתח בפני בילי; נטלי מנסה לסגור עסקה עם קווין ומריה; סייג' נלחמת בחזרה.
27/1 - אשלי עושה מהלך על סיימון; אבי מציבה גבולות עם מקס; דילן מגן על ניקי.
28/1 - ויקטוריה מתעמתת עם נטלי; מריסה מתוודה בפני צ'לסי; נוח שואל את לוקה על התוכניות שלו לגבי ויקטור.
29/1 - הילארי מתווכחת עם ניקי על ניל; לפיליס יש שאלות לבילי; ג'ק לוחץ על אשלי לחזור לג'אבוט.
מקור: http://www.welovesoaps.net/2016/01/young-and-the-restless-spoilers-january-25-29-2016.html

פינת הנוסטלגיה
פעם, לפני הרבה שנים, הייתה בחורה בשם לורי, לה ולג'ק היה סיפור שנמרח מבערך אמצע שנות ה80 עד תחילת ה90. בהמהלך התקופה הזו, ויקטור זרק את ניקי והציע ללורי נישואין, בדרכה החוצה מן הסדרה, היא נזכרה בהצעת הנישואין של ויקטור...

sigalit1000

New member
צחמ מלהקים נערה בגיל 16-20, האם פיית תוגדל כבר עכשיו?

צחמ הוציאו הודעת ליהוק לנערה בגיל 16-20, בלונדינית, בהירה, יפה ומתוחכמת....

האם פיית תהפוך לנערה בסוף שנות העשרה מוקדם מהצפוי? או שמדובר בליהוק אחר?

הסיפור הראשון שאיתו תתמודד פיית המתבגרת [בין אם זה עכשיו או ביולי] תהיה העובדה ששרון לא הראתה את תוצאות בדיקת האבהות שלה לאיש והיא ככל הנראה הבת של ג'ק אבוט....

amirfeld

New member
חזרתי מחופשה קצרה

אבל ראיתי את הפרקים האחרונים וקראתי את תגובות בפורום
העלילה של פיליס ונטלי נגד ויקטור נאשת מרתקת מפרק לפרק.
דבר אחד שלא הבנתי בעלילה של ניק סייג' דר' אנדרסון האם ניק וסייג' משחקים אותה כדי להגיע לזהות האמיתית שלה?
כי לפי הפרק האחרון כל הסיפור בעלילה הזו נראה אמיתי.

sigalit1000

New member
איזה כייף שחזרת אמיר

קודם כל העלילה של פיליס ונטלי אחת העלילות היותר מרתקות בתקופה האחרונה - לפי דעתי.....

זה בעצם הסיפור שיגיע לשיא בשבוע הבא: ניק וסייג' עובדים ביחד במטרה לגלות מי הרופאה, סייג' קצת הלכה רחוק מידי וניק קצת הופתע, ניק ימשיך לנסות "לזכות" בליבה של הרופאה, ניק מפחד שהתוכנית שלו ושל סייג' תוביל את שרון לטירוף מוחלט, סייג' מפחדת שניק יפגע אם הרופאה מטורללת כפי שהיא חושדת, דילן מצטרף לחשדות על הרופאה, דילן, ניק וסייג' מגלים לתדהמתם שכל הסיפור סביב כריסטיאן מוזר ולא הגיוני והכל מצביע על דוקטור אנדרסון, שרון מגלה שהתינוק לא בנה, דילן מגלה שהתינוק הוא כריסטיאן ניומן, שרון תעשה פשע אלים, הזהות הסודית והסודות של הרופאה נחשפים מה שיוביל לסיפורים מיסתוריים חדשים....

amirfeld

New member
מטורף כל הפרקים מאז שנטלי הצטרפה מרתקים

לדעתי
מה דעתך?

sigalit1000

New member
אני לגמרי מסכימה איתך, למי לדעתך נטלי קשורה?

לדעתי היא קשורה לאחת הדמויות, הבת של.... האחות של....

יש לך ניחושים?

amirfeld

New member
אין לי מושג

למה קראת משהו בעניו הזה?
אני מניח נגלה את זה מתי שהו

ohadcarrington

New member
אני אומר שהיא הבת של...

הד"ר, נראהלי מתאים...
&nbsp
בכללי העלילות נשמעות ממש מעניינות!
ובכלל אני ממש מתהלהב שניק וסייג' עובדים ביחד

אני רק מקווה ששרון תהיה בסדר

sigalit1000

New member
אני מסכימה עם אוהד....

הדוקטור וניק או הדוקטור ולא ברור מי?

שרון תהיה בסדר, נקווה רק שהיא לא תנסה לברוח עם התינוק או לפגוע בו....

ohadcarrington

New member
יש מצב הד"ר וניק

אם זה ילך לשם, אז בטח בהתחלה לא יהיו בטוחים ויהיה קטע עם בדיקת אבהות וכל זה...

ohadcarrington

New member
ממממ יכול להיות...

לדעתי שרון נשארת לעוד שנה, זה נראה הגיוני...
&nbsp
יש סיכוי שמדובר בפיית', זה גם מצטלב עם הסיפורים שרצים עכשיו, כשהם ייגמרו, יגדילו את פיית'... זה נשמע הגיוני...

sigalit1000

New member
נראה לי שהבנתי למה בדקו את הDNA של שרון והתינוק אתמול

רצו לבדוק האם הוא נשא של הגן של מחלת הנפש של שרון ובבדיקה התגלה שאין בינו לבינה שום קשר DNA ובית החולים מחוייב לדווח למשטרה ששרון מחזיקה בתינוק שלא שייך לה....

למעלה