סיכום סדרה שכזה:O

m2love

New member
סיכום סדרה שכזה:O

טוב סתם כזה להוסיף עוד שרשור ותגובות D: נמנמ... -למה התחלתלם לצפות בסדרה? -באיזה רגע הבנתם שאתם אוהבים את הסדרה? -הפרק האהוב עליכם : -הדמות שהזדהתם איתה (תחפרו הרבה:D) : -הדמות שלדעתכם היא מיותרת : -הדמות שהייתם לוקחים כמודל לחיקוי (כאילו אתם אוהבים את איך שהיא מתנהגת והייתם רוצים להיות דומים לה) : -שיר אהוב שהופיע בסדרה : -קטע\פרק שלא תשכחו : -קטע\פרק שבכיתם בו : -קטע\פרק שהיה לכם ממש מעצבן לראות : -הורדתם פרקים למחשב?אם כן איזה? -עד כמה אתם מכורים לסדרה? (מ1 עד 10) : -האם יש לכם תמונות מהסדרה ? -האם תתגעגעו לסדרה ? -התרצו פרקים חוזרים\המשך ? הווהוו יצא מלא שאלות:D ותחפרו,אל תענו במילת אחת:D

m2love

New member
חחחחח כי אפחד לא עונה על זהD:

כי הפורום מת:[ ואם את ראית את זה..למה לא ענית?! :O

sbsp66

New member
אני מתקשה לענות על שאלונים ,אין לי כוח לזה

חוץ מזה כתבת את זה רק אתמול לא שעברו ימים או שבועות רק כמה שעות בסה"כ וזה ממש טרי מה שכתבת אז לא צריך להיות פסימי כזה אני עניתי לך ?! זה כבר משהו לא ? את לא מחשיבה אותי כמגיבה ? אז ייקח זמן שמישהו יענה לך על זה ובמיוחד שהפורום הזה לא פעיל במיוחד יכול להיות שרק עוד שבוע שבועיים שלושה או חודש ייענו לך או שבכלל לא אבל היי אני עניתי לך לא משנה על מה אבל בכל זאת - אני הגבתי לך שזה כבר משהו אז קחי זאת בחשבון בבקשה חוץ מזה עוד לא ראיתי את השאלון אבל בכלליות אני לא בטוחה שאני כל כך מתחברת לדברים האלה של לענות על שאלונים וסיכומים למיניהם ...כי זה לא הכי מדבר אליי

m2love

New member
אווייי..

לכמה מילים הגבת כלכך הרבה? למה להתעצבן כלכך ? ולהשקיע בתגובה כלכך ארוכה? *אין לי תגובה* XDD

sbsp66

New member
לא התעצבנתי ניסיתי לעודד אותך ולשכנע אותך

אין מה לעשות אני אוהבת להשקיע בתגובות ... העובדה שאת לא נחמדה ממש לא מצחיקה אותי.

m2love

New member
מממ..סבבה..

את לא הבנת אותי נכון, ואני גם לא הבנתי אותך כלכך. אז יאללה לא צריך להתווכח:]

white angels

New member
הנה אני אענה../images/Emo13.gif

למה התחלתלם לצפות בסדרה? כי ראיתי פרסומת של זה בערוץ ומאוד עניין אותי לדעת על מה מדובר.. -באיזה רגע הבנתם שאתם אוהבים את הסדרה?מהפרק הראשון -הפרק האהוב עליכם : יש מלאא..אבל הכי אהבתי את הפרק שהיא חוזרת לחברה -הדמות שהזדהתם איתה (תחפרו הרבה:D) : חח..טוב שאלה די טיפשית..אבל אני בוחרת באנדריי שעבר הרבה שינויים לאורך הסדרה.. -הדמות שלדעתכם היא מיותרת : כל מועצת הנשים
טוב אולי חוץ מאולגה
-הדמות שהייתם לוקחים כמודל לחיקוי (כאילו אתם אוהבים את איך שהיא מתנהגת והייתם רוצים להיות דומים לה) : קירה,כי היא הוכיחה שהיא בנאדם רציני ומסור ותעשה הכל בשביל האנשים שהיא אוהבת גם אם זה אומר שהיא צריכה לוותר על האושר שלה
-שיר אהוב שהופיע בסדרה :השיר פתיחה החדש
והשיר שקטיה שרה בקריוקי.. -קטע\פרק שלא תשכחו :את כל הסדרה אני לא אשכח.. -קטע\פרק שבכיתם בו :הפרקים שקטיה מגלה את האמת על התכנית של אנדריי ורומן -קטע\פרק שהיה לכם ממש מעצבן לראות : כל הפרקים האלה כשסשה היה נשיא
היו מיותרים לגמרי לדעתי ולא הוסיפו בשיט לעלילה.. -הורדתם פרקים למחשב?אם כן איזה? כל הפרקים אחרי שהיא חוזרת לחברה ופרקים שפיספספתי בטלוויזיה. -עד כמה אתם מכורים לסדרה? (מ1 עד 10) :11
-האם יש לכם תמונות מהסדרה ?יש פה ושם במחשב.. -האם תתגעגעו לסדרה ?ברור.. -התרצו פרקים חוזרים\המשך ? לא יודעת האמת..גם לי יהיה לי זמן לצפות בזה..

m2love

New member
פנינית:]

כיף לראות הודעות שלך
חחח אהבתי שענית 11 :D שיהיה לך שבוע מקסים

m2love

New member
ואני . . .

-למה התחלתם לצפות בסדרה?כי מתי שהייתי בחו"ל אז היא הייתה שם,והתחלתי לראות אותה אבל זה היה הסוף,ואז ראיתי שיש אותה בארץ וככה התחלתי.. -באיזה רגע הבנתם שאתם אוהבים את הסדרה?מממ..אחרי כמה פרקים שראיתי בחו"ל.. -הפרק האהוב עליכם :מתי שהיא חוזרת לחברה,והאחרון -הדמות שהזדהתם איתה (תחפרו הרבה:D) :אין דמות שכלכך הזדהיתי איתה..אולי קצת עם קטיה וגם עם אנדריי.. -הדמות שלדעתכם היא מיותרת :קריסטינה,וחלק ממועצת הנשים -הדמות שהייתם לוקחים כמודל לחיקוי (כאילו אתם אוהבים את איך שהיא מתנהגת והייתם רוצים להיות דומים לה) :קירה.כי היא פשוט מדהימה..היא בנאדם ממש טוב וחכם. -שיר אהוב שהופיע בסדרה :eek: nem הזה שקטיה שרה.. -קטע\פרק שלא תשכחו :הפרק האחרון במיוחד,אבל את הכל אני אזכור. -קטע\פרק שבכיתם בו :הפרק האחרון..והפרקים שקטיה גילתה את האמת,ושאנדריי סבל כזה וזה.. -קטע\פרק שהיה לכם ממש מעצבן לראות :הפרקים הנוספים שרוסיה עשתה.. -הורדתם פרקים למחשב?אם כן איזה? כן..מהפרקים שקטיה חזרה לחברה. -עד כמה אתם מכורים לסדרה? (מ1 עד 10) :אני אעתיק מפנינית XD אבל אצלי זה 12
-האם יש לכם תמונות מהסדרה ?פעם הייתה לי תקיה פשוט ענקית,אבל אחרי שפירמטו לי תמחשב,זה נחמק..ולא היה לי כוח שוב לחפש תמונות. -האם תתגעגעו לסדרה ?אהא. -התרצו פרקים חוזרים\המשך ?כן..אבל לא המשך,סתם יהרסו. שיהיה לנו שבוע מעולה, תהנו מהחודש האחרון בשנה הלועזית

sbsp66

New member
התשובות שלי ../images/Emo9.gif נא לקרוא ולהגיב בבקשה חברים !

-למה התחלתלם לצפות בסדרה?בזכות אמא שלי כמובן,בהתחלה זה היה סתם להסתכל בסתר מהצד אח"כ סתם בגלל התמכרות ורצון להפוך את המציאות ליותר נחמדה וורודה וזה משהו שמעביר לי את הרע אז תמיד זה מילא אותי רק בטוב חוץ מזה שזאת סדרה שהשפיע עליי לטובה -באיזה רגע הבנתם שאתם אוהבים את הסדרה?אחרי הרבה צפיות של פרקים בפעם ה-2 או השלישית בערך שראיתי את הפרקים הראשונים שוב ושוב ומאז שהיא משודרת בערוץ 9 מתחילת השנה -הפרק האהוב עליכם :אני לא יודעת לבחור,קשה לי כל פרק מיוחד במינו אני לא זוכרת כל הפרקים אהובים עליי בעיקר פרקים שאין בהם מתח לחץ תככים ובעיות ויותר אהבתי את הפרקים הנחמדים הרגועים ועם הרבה הרבה צחוקים !!! -הדמות שהזדהתם איתה (תחפרו הרבה:D) : עם קטיה הייתה לי הזדהות עם כל מה שעובר עליה ועם מה שהיא מרגישה ואיך שהיא מתנהגת וחושבת על דברים... -הדמות שלדעתכם היא מיותרת :אין כזה דבר מיותר-זאת סדרה גאונית הכל בה מושלם!!! -הדמות שהייתם לוקחים כמודל לחיקוי (כאילו אתם אוהבים את איך שהיא מתנהגת והייתם רוצים להיות דומים לה) :קטי הייתי רוצה ללכת בדרכה ולקחת ממנה דוגמא - כמובן שאני מתכוונת ל-2 הקטיות גם ליפה וגם למכוערת הייתי רוצה לנהוג עפ"י הגישות שלה ובכלל .. -שיר אהוב שהופיע בסדרה :כל השירים,בעיקר המנגינות המצחיקות והמשעשות בקטעים המבדרים... והנעימות שבסדרה. -קטע\פרק שלא תשכחו : חקוקים בזכרוני כל כך הרבה קטעים ופרקים אני אפילו לא יודעת ממה להתחיל... -קטע\פרק שבכיתם בו : עדיין לא יצא לי לבכות ממש אף פעם מצפייה בסרטים או בסדרה לא זכור לי שבכיתי בשנים האחרונות מסרט כלשהו או סדרה כלשהי רק מרשימת שינדלר וזהו .. -קטע\פרק שהיה לכם ממש מעצבן לראות :הפרה של זכר וזכר עצמו . ולא זוכרת עוד דברים אני לא ממש זוכרת,אולי הקטע שסשה השתלט על החברה והעיפו את אנדריי רומה וויקה לדרגה תת רמה ושהוא השתלט על החברה עם החוקים שלו. -הורדתם פרקים למחשב?אם כן איזה? את כל הסדרה בשלמותה ועוד הרבה תוספות קליפים שירים אלבומים וכו' ועוד...!!! -עד כמה אתם מכורים לסדרה? (מ1 עד 10) : 101 -האם יש לכם תמונות מהסדרה ? בטח שכן איזו שאלה?! יש לי גם אתר -האם תתגעגעו לסדרה ? אני כל הזמן בגעגועים בלתי פוסקים לסדרה כי לא ראיתי את ה-60 פרקים האחרונים המתורגמים בעברית בערוץ 9 והפסדתי ונאלצתי למחוק את הפרקים המוקלטים מה-yes max כי הזיכרון היה מלא ועכשיו אני לא יודעת מה לעשות זה גם לא הקליט לי את כל הפרקים רק חלקית . -התרצו פרקים חוזרים\המשך ? גם שידורים חוזרים של העונה מההתחלה וגם המשך לא יזיק רק יועיל =]

m2love

New member
הוווו את הכי השקעת בשאלון*.*

וזה טוב חיחי
ואת מכורה הכי הרבה..101XD

sbsp66

New member
פשוט כתבו מ-1 עד 10 אז חיברתי אותם

הזכויות שמורות לי איך הגעת למסקנות האלה שאני הכי מכורה והכי השקעתי בשאלון?

creep tamuril

New member
נו טוב ../images/Emo3.gif

-למה התחלתם לצפות בסדרה? כי אני מושפעת? אבל סתם היה מעניין כי זה היה כל כך דומה למקור :X -באיזה רגע הבנתם שאתם אוהבים את הסדרה? מאז שהייתי באה לאבא שלי כל יום רק בשביל לראות את זה והיינו שותים תה יחדיו וצופים
-הפרק האהוב עליכם : אין לי מושג. היו הרבה יפים. -הדמות שהזדהתם איתה : אני מניחה שקטיה [אוי ואבוי] כי פשוט הרבה אמרו לי שאני מגושמת כזאת וטיפשה כמוה
. אני לא באמת חושבת שיכול לקרות לי דבר כזה [להגיע לעבוד בחברה ענקית עם כאלה עובדים], זה פשוט לא נראה לי הגיוני, ועוד פחות נראית הגיונית ההתנהגות שלה ביחס לזה, אבל עזבו, לא ננתח..
-הדמות שלדעתכם היא מיותרת : נמנמנמנמ לא נראה לי שיש כזאת, כי זה לא היה נראה ככה, אבל אולי אולגה לויצ'סלאבובנה [גאד, מעולם לא יצא לי לכתוב את השם שלה D:]. היא מציקה. -הדמות שהייתם לוקחים כמודל לחיקוי (כאילו אתם אוהבים את איך שהיא מתנהגת והייתם רוצים להיות דומים לה) : מילקו. אולי קירה? למרות השליליות שבדמות שלה, היא נראת לי הבנאם הכי נורמלי והגיוני מכל הצוות. אוקיי זה הופך אותה לקצת משעממת, אז אולי ויקה? לא בטיפשות אבל היא סתם מגניבה
[אני לא בסדר היום...] -שיר אהוב שהופיע בסדרה : אני לא זוכרת
אבל לא השירי פתיחה. אה נזכרתי! השיר הזה שאנדריי שר לקטיה בקריוקי XD -קטע\פרק שלא תשכחו : -קטע\פרק שבכיתם בו : לא היה. -קטע\פרק שהיה לכם ממש מעצבן לראות : הרבה קטעים שקטיה עיצבנה אותי עם הפוזה, וגם אלה שהיא הייתה בהם תמימה ואומללה כמו בהתחלה. -הורדתם פרקים למחשב?אם כן איזה? לא. אני חושבת שאני היחידה שראתה את כל הפרקים בטלויזיה XD -עד כמה אתם מכורים לסדרה? (מ1 עד 10) : 7 ? -האם יש לכם תמונות מהסדרה ? 2 -.- -האם תתגעגעו לסדרה ? אכן. -התרצו פרקים חוזרים\המשך ? לא. אני ארצה את העונה השניה
שבוע טוב

m2love

New member
...

למה אולגבה מציקה? לדעתי היא הכי נורמלי ממועצת הנשים:| וזה באמת לא נראה הגיוני..אבל בדרה זו סדרה.

למעלה